Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli bym nie wytrzymał to podbije do Was Madas lub Pepin

Karol często gdzieś śmiga na fiku miku - to może się zgracie w trasie?

to poważna propozycja przemyśl dobrze Tomasz :polew:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Karol... :facepalm: ... wlasnie Twoje piwo otwarłem... :grin:

Fotki się kasują ... progress bar posuwa się w tempie spożywania piwa ... :P

pifo to moje paliwo :wink:

images?q=tbn:ANd9GcQWSAYtWu5FjMJ4Aq0X3qjI983hQgAAdiRmTa438rGSOJZM060E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli bym nie wytrzymał to podbije do Was Madas lub Pepin

Karol często gdzieś śmiga na fiku miku - to może się zgracie w trasie?

w piątek, najpóźniej w sobotę jadę pod Radom wywieźć bachory do dziadków ;) ... A2 ...

możesz gdzieś na trasie czekać .. to wezmę VAGa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt się urwał jak zaczął jeździć a4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Karol... :facepalm: ... wlasnie Twoje piwo otwarłem... :grin:

Fotki się kasują ... progress bar posuwa się w tempie spożywania piwa ... :P

Ty... nie rob jaj... takie cieple chciales pic? :) jutro zimne z lodowki bedzie :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki mówimy o VCDS >10.6 tak ?
Tak, ale nie ważne - od 704.1 w górę będzie pięknie śmigać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Brawo Karol! Szykuje się nam kolejny specjalista na forum - brakowało kogoś od V6 TDI :decayed:

hmmm

od 2giego maja gmerałem troche w dwóch 3,0TDI trochę ... rozebrane, wyczyszczone i pomalowane hamulce, wymiana wtrysków, wymiana płynu wspomagania, czyszczony cooler i cały dolot aż po kolektory dolotowe włącznie, wymiana ksenonów, rolki , pasek i napinacz, filtry oleje i odgrzybianie klimy ;

w pierwszym tygodniu lipca chyba wahacze i tuleje stabilizatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos VCDSa 10.6 + kabel ?

Ja... :decayed:

Ja ..

właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... ;)

Brawo Karol! Szykuje się nam kolejny specjalista na forum - brakowało kogoś od V6 TDI :decayed:

hmmm

od 2giego maja gmerałem troche w dwóch 3,0TDI trochę ... rozebrane, wyczyszczone i pomalowane hamulce, wymiana wtrysków, wymiana płynu wspomagania, czyszczony cooler i cały dolot aż po kolektory dolotowe włącznie, wymiana ksenonów, rolki , pasek i napinacz, filtry oleje i odgrzybianie klimy ;

w pierwszym tygodniu lipca chyba wahacze i tuleje stabilizatora ;)

To kiedy firmę otwierasz... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś spotkała mnie taka sytuacja...jadę po zakupach do swojej gorszej połówki, taki trochę zamulony i widzę we wstecznym lusterku, że pałki jadą za mną..ocknąłem się, że nie mam pasa zapiętego i w tym momencie kogut odpalony...mówię sobie, że ch.. trudno, sprawdzali mnie ponad pół godziny, przeryli auto(a w kufrze sprzęt po wędkowaniu, sporo dosyć) oddali dokumenty i przeprosili ale akurat kogoś tam poszukują...a ja jak wcześniej napisałem na zamulaczu jechałem, tak mimo chodem odpowiadam, że nic się nie stało rozumiem bla bla bla ale przez was mi bułki wystygły:kox::kox: po chwili dotarło do nie co powiedziałem, szkieł się uśmiechnął:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz... A Ty jak zacząłeś jeździć A4 to co się porobiło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś spotkała mnie taka sytuacja...jadę po zakupach do swojej gorszej połówki, taki trochę zamulony i widzę we wstecznym lusterku, że pałki jadą za mną..ocknąłem się, że nie mam pasa zapiętego i w tym momencie kogut odpalony...mówię sobie, że ch.. trudno, sprawdzali mnie ponad pół godziny, przeryli auto(a w kufrze sprzęt po wędkowaniu, sporo dosyć) oddali dokumenty i przeprosili ale akurat kogoś tam poszukują...a ja jak wcześniej napisałem na zamulaczu jechałem, tak mimo chodem odpowiadam, że nic się nie stało rozumiem bla bla bla ale przez was mi bułki wystygły:kox::kox: po chwili dotarło do nie co powiedziałem, szkieł się uśmiechnął:facepalm:

Ty to masz szczęście do tych pałek :grin:tak samo jak wtedy na Orlenie się przyjybali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo coś ucichł... kalkuluje... VCDS 10.6 podzielone przez VAG-COM 704.1 = .... ????? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? :wink:

nostalgii? :whistling:

zagląda :) Wie totalnie o wszystkim. Nie mam nic do ukrycia :) A to nic złego że się spytałem Arka kto na orlenie odbierał ode mnie banknot pięćdziesięciozłotowy w celu uiszczenia należności za olej napędowy, który wlałem w bak Audi A4 B6 AWX :)

Wera zawsze się smieje jak przeglądam B6 dywyżyn a tam same d*py :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz... A Ty jak zacząłeś jeździć A4 to co się porobiło :grin:

ehhh maska byla do lakierowania :grin::grin::grin::grin:

Karol... ja jeszcze plyny do wspomagania nie wymienilem... gdybys mial wolna sobote :wink::wink::wink:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...