Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy jest jakaś różnica wyglądowa i z instalacja foteli od anglika w europie czy warto w takie fotele wchodzić albo jeszcze jak wygląda z przelożeniem z jednego na drugie foteli samej skóry jakie koszty i czy duzo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Bart-s... powiem szczerze ze slabo na tym milteku, maly bass :)

ale furka zacna...

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Filmik nie oddaje wszystkiego - jak Arek przyjedzie kiedyś to na żywo ocenisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest jakaś różnica wyglądowa i z instalacja foteli od anglika w europie czy warto w takie fotele wchodzić albo jeszcze jak wygląda z przelożeniem z jednego na drugie foteli samej skóry jakie koszty i czy duzo roboty

Fotele są identyczne... Jedyny problem powstaje w momencie gdy masz full elektrykę w komplecie z pamięcią (bo wtedy będzie ją miał fotel pasażera :wink:). Ew. dochodzi jeszcze kwestia zapinki pasów (czarna kostka) ale ta jest bardzo rzadko więc nie powinno być problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:tez dopadła śnieżyca około 19 jak wyjeżdżałem z Poznania to od Śródki do Kostrzyna masakra ślizgo jak uj:facepalm:a dalej czarny asfalt :decayed:no dzięki Panowie za spota miło było spotkać nowe i stare twarze. Pozdrowienia dla DOKTORA MARCINA :polew:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

No witam koledzy :) Dawno tutaj nie zaglądałem ;)

Dzisiaj wybrałem się z Paniami do King Crossa bo mnie zagoniły na zakupy chociaż mi się nie chciało....a tu przyjeżdzam mówie a co tam zrobie rundkę na -2 ;) i co widze....spocik haha :) Żeby mi nie marudziły że do domu chcą jechać to bym się zatrzymał :) chociaż kurcze same nowe twarze widziałem....:)

Ale widze musze mój temat ze spocikami koniecznie odświeżyć bo troszke ludu było ;)

Szacun ;)

To Ty 2 razy obok nas przejechałeś ? nie wysiadłeś nie pogadałeś?:whistling:

No powitać wszystkich ;):hi:

No dokładnie to ja to ja byłem ;p Ogólnie patrze same nowe twarze...aż mnie zamurowało ze strachu hehe :D

A jak wracałem to kobieta już mi marudziła że do domu chce jechać więc nie chciałem przedłużać ale napewno się wybiore tyle że tym razem sam :D bez kłopotu na głowie....:) Fajnie że jeszcze są spociki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest jakaś różnica wyglądowa i z instalacja foteli od anglika w europie czy warto w takie fotele wchodzić albo jeszcze jak wygląda z przelożeniem z jednego na drugie foteli samej skóry jakie koszty i czy duzo roboty

Fotele są identyczne... Jedyny problem powstaje w momencie gdy masz full elektrykę w komplecie z pamięcią (bo wtedy będzie ją miał fotel pasażera :wink:). Ew. dochodzi jeszcze kwestia zapinki pasów (czarna kostka) ale ta jest bardzo rzadko więc nie powinno być problemu).

Dziekuje bardzo bartek za informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba go teraz na spocie nie było....wogóle kurde tak na szybko patrząc to nikogo znajomego nie widziałem :(:(:( ale z drugiej strony dobrze że zainteresowanie się szerzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba go teraz na spocie nie było....wogóle kurde tak na szybko patrząc to nikogo znajomego nie widziałem :(:(:( ale z drugiej strony dobrze że zainteresowanie się szerzy ;)

Długo spotów nie było - dopiero teraz coś się ruszyło. Ale tutaj wszyscy (w tym stara gwardia) zaglądają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zarąbiście....:) może spociki znowu ruszą :) Mam taka nadzieje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba go teraz na spocie nie było....wogóle kurde tak na szybko patrząc to nikogo znajomego nie widziałem :(:(:( ale z drugiej strony dobrze że zainteresowanie się szerzy ;)

Długo spotów nie było - dopiero teraz coś się ruszyło. Ale tutaj wszyscy (w tym stara gwardia) zaglądają :wink:

Bartek kiedy Ty pojawisz się na spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...