Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cześć moderatorze nie zaspaliśmy, pewnie niektórzy ciężko od rana pracują :embarrassed:ale na szczęście ja za ciężko nie...a Ty widze że tez nie za cieżko.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdykam coś Ty do tej godziny robił?? :shocked:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 10:09_________________________________________________a Ty już w pracy czy praca w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIHIHI - juz sie zapisalem!! jestem jedynym forumowiczem na bmw5er przyznajacym sie do przynaleznosci do a4klubu!!

A ja jestem ciągle kubowicz4sm Vectra Unlimited .. gdzie przez długi czas prezesowałem ..

i tydzień temu chyab juz 10ty zlot tego klubu zaliczyłem ;)

I że by zadośćuczynić .. cały zlot A4K chodizłęm w koszulce i polacze VU tyo teraz miałem już koszulke A4K na zlocie VU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu lesery. poniedzialek jest dzien buforowy po weekendzie[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 12:15_________________________________________________

HIHIHI - juz sie zapisalem!! jestem jedynym forumowiczem na bmw5er przyznajacym sie do przynaleznosci do a4klubu!!

A ja jestem ciągle kubowicz4sm Vectra Unlimited .. gdzie przez długi czas prezesowałem ..

i tydzień temu chyab juz 10ty zlot tego klubu zaliczyłem ;)

I że by zadośćuczynić .. cały zlot A4K chodizłęm w koszulce i polacze VU tyo teraz miałem już koszulke A4K na zlocie VU :)

to ty wywrotowiec niezly jestes. :kox: :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na nasze też musimy cos przytargać ..... :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:17_________________________________________________w polsce obowiązuje monogamia przypominam :polew:

no tak ... jeden spot jedna laska ... ale zawsze inna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na nasze też musimy cos przytargać ..... :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:17_________________________________________________w polsce obowiązuje monogamia przypominam :polew:

no tak ... jeden spot jedna laska ... ale zawsze inna ..

ciekawa regula, chyba zaczne sympatyzowac z wieksza iloscia klubow :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

co do miejsca spotów ... to w Pestce jest ciepło .. w Luboniu przy FO .. jest jak w KK wieje

no i wrazie co można łatwo pójść do kina, bilard czy kręgle w PLAZie i jest dobry dojazd tramwajkiem

ponadto mozna podjechać pod MAKRO/CARMENA i umyć sobie autko szybko samemu ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze poszedłem na godzine na spacer z córeczką a tłum tu że hohoho.. :naughty:

co do miejsca na spot to Pepin ma racje jeśli chodzi o zawieruchy w Luboniu, jest to wszak garaż ale nie całkiem zamknięty wręcz pół otwarty.....ja jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje miejsca spotu.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...