Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mówię że tyle powinno być minimum w takiej budzie

z tym sie zgodze :wink4:

i to właśnie chciałem wyjaśnić :wink4:

Opublikowano

Mam od ponad roku z silnikiem 1,8T. Jest to quattro więc spalanie na pewno trochę wyższe niż przy napędzie na jedną oś. W mieście trzeba liczyć 10 - 11l/100km przy spokojnej jeździe. Na trasie 7,8l przy prędkości 100km/h, niecałe 110km/h. Niekiedy oczywiście trzeba przydusić, a nawet bardzo kusi żeby to zrobić :rolleyes:

Opublikowano

1390 kg :)[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 17:09_________________________________________________wróć 1360 :)

Ja nie twierdzę że 131 km jest dobrą mocą do takiej masy tylko mówię że tyle powinno być minimum w takiej budzie. Co to mocy to oczywiście zawsze mogła by być większa i szczerze mówiąc to chciał bym mieć 150 km i wzwyż pod maską ale jak na razie 131 mi starcza tylko nie wiem na jak długo jeszcze :decayed:

Kolego jakie tam masz wyposazenie? :tongue4:

wlasnie mi cos podpadlo zerkam w dowod i mam.. 1521 :gwizdanie: ja rozumiem ale zeby 160kg roznicy?

avj sedan, skora jakies tam pierdy ale wyposazenie raczej srednie...

Opublikowano

Może masz Q a nie wiesz :polew: ale tak na poważnie, w dowodzie jest wbite 1360kg. w dobrą rubrykę w dowodzie patrzyłeś? Z tego co pamiętam jest to rubryka G.

Opublikowano

ja mam 1455 :)

Opublikowano

Widzę że co furka to inna masa :polew:

Opublikowano

ja mam 1505 kg ... ale w avancie. :naughty:

Opublikowano

wszystko zalezy od wersji

Opublikowano

ja mam 1505 kg ... ale w avancie. :naughty:

A ja 1554kg tez w avancie :)

Zawiecho 1BE AVF ciezka bestia... :kox:

Opublikowano
ile wazy B6 w sedanie ???

1500Kg sedanik 1.9 AWX

i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało :cool1:

Opublikowano
ile wazy B6 w sedanie ???

1500Kg sedanik 1.9 AWX

i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało :cool1:

A to co masz w opisie starcza??? :polew:

Opublikowano
ile wazy B6 w sedanie ???

1500Kg sedanik 1.9 AWX

i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało :cool1:

A to co masz w opisie starcza??? :polew:

wlasnie chyba trzeba zwrocic uwage pod postem o ilosc Nm :P

Opublikowano

Taa, momentem jeżdżą i do momentu spojrzenia na prędkościomierz jest iluzja, ze auto nie wiadomo jak zasuwa :kox:

Opublikowano

kuźwa co auto to inna masa :chytry:

moje 1.9 TDi AWX ze standardowym wyposażeniem - 1545kg.

kuźwa może jedne ważyli z pełnym bakiem a drugie na rezerwie :decayed:

a tak naprawdę to najlepiej na wage pojechać i wtedy bedzie wszystko jasne :wink4:

Opublikowano
ile wazy B6 w sedanie ???

1500Kg sedanik 1.9 AWX

i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało :cool1:

A to co masz w opisie starcza??? :polew:

wlasnie chyba trzeba zwrocic uwage pod postem o ilosc Nm :P

nie chodzi mi o Nm tylko o silnik ( 1.6 w b6 )

Opublikowano
ile wazy B6 w sedanie ???

1500Kg sedanik 1.9 AWX

i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało :cool1:

A to co masz w opisie starcza??? :polew:

wlasnie chyba trzeba zwrocic uwage pod postem o ilosc Nm :P

nie chodzi mi o Nm tylko o silnik ( 1.6 w b6 )

no a ja dokladnie o tym samym pisze Kolego, zwroc uwage pod wiadomoscia niecale 400Nm a tego z silnika 1,6 raczej Kolega Magic nie osiagnal wiec sam jestem pewien o jakis silnik chodzi :wink4:

Opublikowano

lepiej niech profil ogarnie to będzie wiadomo o co chodzi :naughty:

Opublikowano
ile wazy B6 w sedanie ???

1500Kg sedanik 1.9 AWX

i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało :cool1:

A to co masz w opisie starcza??? :polew:

wlasnie chyba trzeba zwrocic uwage pod postem o ilosc Nm :P

nie chodzi mi o Nm tylko o silnik ( 1.6 w b6 )

no a ja dokladnie o tym samym pisze Kolego, zwroc uwage pod wiadomoscia niecale 400Nm a tego z silnika 1,6 raczej Kolega Magic nie osiagnal wiec sam jestem pewien o jakis silnik chodzi :wink4:

wystarczy popatrzeć do działu B6, tam jest auto tego kolegi, a że w profilu ma 1.6 to wiecie, taka moda panuje w Częstochowie :)

btw. zeszliśmy z tematu :gwizdanie:

Opublikowano

kuźwa co auto to inna masa :chytry:

moje 1.9 TDi AWX ze standardowym wyposażeniem - 1545kg.

kuźwa może jedne ważyli z pełnym bakiem a drugie na rezerwie :decayed:

a tak naprawdę to najlepiej na wage pojechać i wtedy bedzie wszystko jasne :wink4:

Badboy to akurat tak faktycznie wlasnie powinno byc bo kazde auto inaczej musi wazyc :P

jesli masz inne wyposazenie to powinna sie masa roznic.. jedno na kolach 15cali inne na 17 s-line wyjezdza + cala masa pier**l we wnetrzu no i oczywiscie silniki i osprzet.. i akurat to ze tam kg diesel wazy ogolnie wiecej od benzyny ;) ale faktycznie sie zdziwlilem ze miedzy 1,6 a moim 1,8T moze byc 160kg roznicy :P

Opublikowano

Każde 1.8T i wszędzie.

Wydaje mi się, że widziałem 3.0 z 5 biegową skrzynią ale pewności nie mam.

ja mam 3,0V6 FWD z 5 skrzynią, bez problemu hula.

Z 6 biegiem więcej tylko wahlowania

mam instalkę PRINSA i nie ma z tym żadnego problemu. Wprost elegansio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.