Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:foch:

Buba podrzuc mi do moskala jak mozesz ten ori zawias tylni bo mi bedzie potrzebny odbiroe sobie od niego w czwartek.

taki mam zamiar :good:

Opublikowano

z eReS poszedl od reki do sida furmanki :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że cisza w temacie. Doprowadzanie auta do stanu igiełki trwa. Z racji braku czasu i mrozu auto trafiło do mechanika. na na glebe poszły połosie tylne z racji rozerwanych oslon przegubów, wszytko wyczyszczone i założone nowe, przy okazji łożysko oraz przegub. Auto podobno zaczeło normalnie hamować. Jeszcze nie sprawdziłem nawet bo nie miałem czasu odebrać własnego auta ;(

Przy okazji przyjechała nowa sonda lambda (ze starą nie można było sie dogadac i nie odpowiadała) oraz czujnik temperatury bo pokazywał cały czas -50 stopni (chyba brał informacje z pogodynki)

Opublikowano

ile chcesz za te swoje 18" ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mnie coś tknęło i stwierdziłem że trzeba coś wyrezać. Padło na wydech :decayed:

Before

After

20110211151.jpg

Przerwa na kawę i może się za prekaty wezmę :)

Opublikowano

oooooooo Jeeeeeeezzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuu !!!!!! :kox: :kox: :kox::shocked: :shocked: :shocked:

dzisiaj najezdziłem sie eS-ą kolegi, ledwo co przywieziona z CH

jeszcze jestem spocony :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Rysiek teraz na prawde szukam takiego auta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chyba ze koles ja sprzeda ale watpie ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

mówiłem Ci że to auto działa jak narkotyk :decayed:

Opublikowano

Buba, precaty zostały ?

Ładnie ładnie :)

Opublikowano

dźwięk przyjemny :kox:

jedziesz z prakatami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

precaty zostały na razie. może jutro się za nie wezmę ale kumpel ma kanał zajęty i może być problem. Jak wywalę to nagram jak pod obciążeniem słychać bo na jałowym nie ma takiego efektu :kox:

Opublikowano

ja nie mam ani katów ani prekatow i ten dzwiek mnie kompletnie nie zadowala , przy najblizszej okazji środkowy out :good:

Opublikowano
  • Autor

mi się najbardziej podoba dzwięk RSa cantony :kox: tylko oprzedział cenowy troche inny :gwizdanie:

Opublikowano

Ja narazie mam wywalone tylko katy, przy wymianie plecionek może wywale środkowy, najwięcej roboty z tymi precatami jest, dojście :thumbdown:

Opublikowano

nagralbys jakas przegazowke, a nie pierdzenie :kox:

...a najlepiej odcinke na zimnym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nagralbys jakas przegazowke, a nie pierdzenie :kox:

...a najlepiej odcinke na zimnym :decayed:

nagram jak sie precatow pozbędę, byłem sam i nie miałem jak

myślisz ze na zimnym będzie lepszy dźwięk?? :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w trąbe Cie robi....

przcież nie wolno cisnąc do odcinki na zimny silnik

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w trąbe Cie robi....

przcież nie wolno cisnąc do odcinki na zimny silnik

chyba diesla :decayed::naughty:
Opublikowano

nie ma znaczenia czy diesel czy benzyna

Opublikowano

nie ma znaczenia czy diesel czy benzyna

no weśsię :decayed:

Opublikowano

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.