Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Buba na slasku SebastianS zagazuje ale tanio nie bedzie :) Poszukaj po forach ;)

On pisal ze jeden reduktor to ogarnie ale domyslam sie ze cenowo bedzie jak z Nowotczynskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos za cos... Tanio i dobrze to tylko w erze... Z dwojga zlego wolalbym chyba sebastiana :) Napisz jeszcze do ziomka z wawy : nikos z forum lpg-info.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy masz napisać? :naughty: Ja już swoją napisałem i oddałem :kox: czekam na termin obrony :decayed:

JUŻ czy DOPIERO?? :cool1: :>

można powiedzieć że już i dopiero :decayed: ostateczny termin oddania miałem do końca września i się wyrobiłem :tongue4: Na czerwiec nawet nie było szans żeby się wyrobić, bo moja praca to nie jakieś pitu pitu że się siądzie 2-3 tygodnie i napisane :thumbdown: Jakbym podsumował wszystko to 3 miesiące non stop siedzenia :chytry: fc**j liczenia itp. :thumbdown: Dlatego napisałem że już, bo jeszcze nikt z moich znajomych, co piszą podobne tematy, nie oddał (20 osób z tej specjalności) :tongue4:

żeby nie było OT fajna fura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy masz napisać? :naughty: Ja już swoją napisałem i oddałem :kox: czekam na termin obrony :decayed:

JUŻ czy DOPIERO?? :cool1: :>

można powiedzieć że już i dopiero :decayed: ostateczny termin oddania miałem do końca września i się wyrobiłem :tongue4: Na czerwiec nawet nie było szans żeby się wyrobić, bo moja praca to nie jakieś pitu pitu że się siądzie 2-3 tygodnie i napisane :thumbdown: Jakbym podsumował wszystko to 3 miesiące non stop siedzenia :chytry: fc**j liczenia itp. :thumbdown: Dlatego napisałem że już, bo jeszcze nikt z moich znajomych, co piszą podobne tematy, nie oddał (20 osób z tej specjalności) :tongue4:

żeby nie było OT fajna fura :P

ja dopiero zaczynam. ale nie mam nic napisane :embarrassed:

Cos za cos... Tanio i dobrze to tylko w erze... Z dwojga zlego wolalbym chyba sebastiana :) Napisz jeszcze do ziomka z wawy : nikos z forum lpg-info.pl

a masz jakis kontakt do niego czy tylko przez forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam. ale nie mam nic napisane :embarrassed:

wszystko zależy od tego co piszesz, ja nadziergałem ponad 150 stron :decayed: mniej się nie dało :thumbdown: Ale żeby się wyrobić w czasie i wszystko ładnie złożyć do kupy doprosiłem się 2 tygodniowego uciszenia na forum :naughty: polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dnie złożyć do kupy doprosiłem się 2 tygodniowego uciszenia na forum :naughty

powinni Ci wj***ć bana na pół roku z góry ! :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dnie złożyć do kupy doprosiłem się 2 tygodniowego uciszenia na forum :naughty

powinni Ci wj***ć bana na pół roku z góry ! :kox::polew:

:kox: wreszcie bym odpoczął od tego wszystkiego :naughty: Zaraz sam sobie bana zafunduję jak się obronię i znajdę robotę i... :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dnie złożyć do kupy doprosiłem się 2 tygodniowego uciszenia na forum :naughty

powinni Ci wj***ć bana na pół roku z góry ! :kox::polew:

:kox: wreszcie bym odpoczął od tego wszystkiego :naughty: Zaraz sam sobie bana zafunduję jak się obronię i znajdę robotę i... :decayed::wink4:

...i znajdziesz sobie w końcu żywą dziewczyne ? :D

Buba jaki masz rozmiar tarcz z tyłu ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam. ale nie mam nic napisane :embarrassed:

wszystko zależy od tego co piszesz, ja nadziergałem ponad 150 stron :decayed: mniej się nie dało :thumbdown: Ale żeby się wyrobić w czasie i wszystko ładnie złożyć do kupy doprosiłem się 2 tygodniowego uciszenia na forum :naughty: polecam :naughty:

wiem bo sam o tego bana pisalem do modow, zreszta nie tylko ja :polew:

dnie złożyć do kupy doprosiłem się 2 tygodniowego uciszenia na forum :naughty

powinni Ci wj***ć bana na pół roku z góry ! :kox::polew:

:kox: wreszcie bym odpoczął od tego wszystkiego :naughty: Zaraz sam sobie bana zafunduję jak się obronię i znajdę robotę i... :decayed::wink4:

...i znajdziesz sobie w końcu żywą dziewczyne ? :D

Buba jaki masz rozmiar tarcz z tyłu ? :decayed:

cos ok 250mm ale nie pamietam dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie Buba na przodzie ma 320/30mm na tyle 256/22mm... na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie Buba na przodzie ma 320/30mm na tyle 256/22mm... na razie

narazie sie zastanawiam jak zaczac rezac tamten silnik. co tam jest uszkodzone i jakie koszta naprawy

po obejrzeniu wyniku cantony zaczynam szukac dmuchaw w rs6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... zapierd...ac to chcesz... a hamowac bedziesz jak Fred Flinston...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... zapierd...ac to chcesz... a hamowac bedziesz jak Fred Flinston...

ale tamten silnik bedzie w garazu stal narazie :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 12:27_________________________________________________

po obejrzeniu wyniku cantony zaczynam szukac dmuchaw w rs6 :gwizdanie:

jasne :>

ty dopiero zaczynasz przestawiac sie na obroty powyzej 4tys. poczekaj az zacznie ci brakowac mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartowalem, piszac o zaciskach na 345mm tarcze wcale nie myslalem o prosiakowych tylko od S4-ki, na lepszym klocku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartowalem, piszac o zaciskach na 345mm tarcze wcale nie myslalem o prosiakowych tylko od S4-ki, na lepszym klocku

wiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i znajdziesz sobie w końcu żywą dziewczyne ? :D

:polew: znaczy się jaką? :polew: A to teraz mam "martwą"? :polew::blink:

No taką z której powietrze nie ucieka :D

ty dopiero zaczynasz przestawiac sie na obroty powyzej 4tys. poczekaj az zacznie ci brakowac mocy

Flyjer zazdrości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taką z której powietrze nie ucieka :D

No z tego co zauważyłem nie ucieka i nigdy nie uciekało :decayed: chyba że mowa o oddychaniu - to raczej w normie :decayed:

A z tej Twojej z którą się bawiłeś 2 lata temu uciekało? Dla przypomnienia foto na którym widać jak Was przyłapałem podczas "akcji" :decayed: Tylko nie tłumacz się tak jak wtedy że jej coś do oka wpadło :gwizdanie:

rosyjskanaszaklasa748.th.jpg

P.S. Fajne loczki wtedy miałeś :naughty:

sorry za OT :decayed: Buba brzydkie felgi dobrze że je zmieniasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...