Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raker masz wlepke w bagazniku badz w ksiazce to masz tam taki ciag 3 literko-cyferek szukasz watku tu na forum i sprawdzasz co Ci fabryka przyszykowala... :gwizdanie:

Raker jak to u Ciebie z naklejkami-rameczkami? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raker tu masz stronkę żeby sobie kody wyposażenia samemu sprawdzić. Dobra rzecz. http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

A co do fotek to w zakładce wiadomości robocze są zdjęcia z innego spotu. Te z naszego są na skrzynce odbiorczej. Zresztą widać je jak się już zaloguje na poczcie. A co do pytań technicznych, napraw itd itp to nie róbcie tu śmietnika bo pisać o tym można sporo. Macie wiadomości priv do dyspozycji albo sobie wątek założyć nowy i już. Taka moja sugestia bo potem nowi jak się logują to kupę czytania niepotrzebnego będą mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie nikt nowy 18 stron czytac nie bedzie ale jak uwazasz mi tam bez roznicy...

Raker czekam na info odnosnie zakupu naklejek i rameczek

Wojtek26 czy Ty rowniez reflektujesz?

byl ktos jeszcze na spocie i sie nie pokazywal tu ostatnio tylko kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kolego zaden problem zreszta wlasnie sie Ciebie mialem pytac czy chcesz... :cool1:

a swoja droga za co "green ball-a" dostales? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety nie zdążyłem do was dołączyć w piątek (nie zarejestrowałem auta)

ale następnego spotkania już na bank nie opuszczę.

Piszę w sprawie strony tyt. spotów jestem grafikiem mogę coś pokombinować

tylko proszę dokładniej opisać co to ma być czy to forma ulotki czy forma "herbu zlotu" czy plakatu ?

Wtedy w wolnej chwili machnę projekcik do oceny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie kolege Bariz :) kolego zerknij w inne spoty np poznanskie jak to u nich wyglada albo krakowskie... jest to ala tapeta komputerowa czyli fajna fotka ( zerknij na nasze z ostatniego spotu czy cos sie nada ) plus mysle logo Jeleniej w to wkomponowac, logo klubowe, krotkie info ze kazdy 3 piatek miesiaca...

Dudziu no problem wlasnie dostalem info ze wysylka dla nas 20 zl niezaleznie ile zamowimy wiec Pany decydowac sie bo czym nas wiecej zamowi tym mniejsze koszty wysylki na osobe :naughty: czyli jak 10 osob zamowi to po 2 zlocisze od osoby...

Tak wiec jeszcze kalendarze sa:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.new#new

koszulki:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167654.msg1932828#msg1932828

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173459.0

A kubeczkow Dudziu NIE MA juz niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! Dykan co do zawiechy to polecam Ci gwint (oko 1100zl) bo dajesz dosc wysoko i jezdzisz prawie jak w serii a jak trzeba na jakis zlocik podjechac to tylko pare ruchów i juz autko dostaje pazura... Z monatażem to mysle ze Ja z Mankiem to z zamknietymi oczami zrobimy wiec nie ma co szukac i przeplacac! :cool1:

To co z tym nastepnym zlotem? Decydujemy sie na Szybowcowe czy Niedziwadka?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Niedziwadka to jakos tak daleko ;P wole szybowcowe... fotki fajniejsze beda i maszyny mozna z gorki pospychac :polew:

Dudziu nad t-shirtem mocno mysle tym czarnym bo podoba mi sie ;)

Bariz ok dziekujemy jak cos wymodzisz to czekamy z niecierpliwoscia... mam nadzieje ze wiesz juz o co mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie biore naklejeczki, ale napewno bede ja miec :cool1:. A co byscie powiedzieli zeby na czas zimowy przesunac spotkania na 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...