Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no niestety jeszcze w garażu lezy zderzaczek i sie przepotwarza:) chce zrobic tak zeby już wszystko naraz założyć żeby go nei ściągac juz.. zostało pospawać orurowanie dolotu zamontować halogeny i instalacje pod oświetlenie halogeny i spryski zrobic no i wykończyć i pomalować :).. wszystko już kupione tylk ona pogode czekam bo nei chce sie pod mokry włazic nawet... ale mam nadzieje że już niebawem będzie do oceny:) co do spota to co mówcie czy wam pasuje ten 25..

Opublikowano
  • Autor

MI pasi, chłopaki jak by ktoś miał passata 1.9 tdi 98-2000 rok to był bym zainteresowany ale tylko czymś ładnym bo do dla wujka

Opublikowano

pasuje 25 i mi :>

Opublikowano

no ja też będe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wszyscy się na spot pucują po garażach

Opublikowano

mnie niestety nie będzie, mam wesele :)

Opublikowano

no pucowac sie na spota :) to co? miejsce to co zawsze parking na ściegiennego a godzinka moze 17?? pasi?

Opublikowano

ja właśnie polerkę zrobiłem. jutro będzie trzeba dopracować wpadłbym na spocik może byście coś doradzili bo samochód mi słabnie już od dłuższego czasu, no ale nie wiem czy będę miał czas w niedziele

Opublikowano

Mozę być 17 mi pasi :tongue4:

Opublikowano

Ja ma rozgrzebane drzwi pasażera za kierowcą bo musiałem dobrać się do rdzy która wyszła pod listwą.

Położyłem dopiero podkład, więc się wstydzę tak pokazać.

A poza tym jutro w Samsonowie jest impreza zaczyna się to wszystko o 16.00

1 rekonstrukcja bitwy w samsonowie 6 września 1939r

2. walka odziału majora Hubala z niemcami

3. rekonstrukcja uwolnienia przez odział AK aresztowanych przez niemców mieszkańców okolicznych wiosek

4. bitwa oddziałów AK z niemcami w dniu 5 października 1943r

Nie mogę opuścić takiej imprezy. Jadę do samsonowa. Jak ktoś chętny to zapraszam.

Opublikowano

17 niech będzie :good:

Opublikowano

grzanek narazie wszystko hula mam nadzieje ze bedzie ok , dzieki wielkie :hi: kurna nie powiedziales mi ze jest spot i nie wiedzialem :gwizdanie:

Opublikowano

Spot się odbył ale jakoś nie było wszystkich co się deklarowali :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Było nas 8 audiczek, dwie niestety szybko odjechały zanim zdjęcia zostały zrobione

d0c025189007cfbamed.jpg

bc5067e9d5eb2a05med.jpg

e3d8f3c091e21bb5med.jpg

8d928cbac1618a05med.jpg

Opublikowano

miałem ochotę wpaść ale nie mailem sil po giełdzie:)

Opublikowano

Jutro 15 grill na brodach się odbędzie-przyjeżdzajcie-w ostatniej chwili piszę p[onieważ dopiero dograna sprawa do końca jest

Opublikowano

chłopaki mamy zaproszenie od klubu omega i honda Polska jutro na grilla jak ktoś chętny to jutro o 14 na Tesco na ostatnim piętrze zbiórka

Zapraszam wszystkich może więcej się nas w końcu zbierze może być fajnie[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 18:48_________________________________________________Pisać się kto chętny nie chce być jedynym który będzie reprezentował nasz klub

Opublikowano

gdzie ten grill będzie :mysli:

mam pytanie, gdzie w kielcach znajdę jakiegoś magika co by mi wgniotki z drzwi usunął?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.