Opublikowano 4 Czerwca 201016 l Wjazd jest po 10zł dla publiczności natomiast dla zawodników chyba po 20zł. Rozpoczęcie jest ok godz 10.00. Tu macie wszystko opisane: http://www.automotoshow.info/ams/index.php?option=com_content&view=article&id=3:program-ams-2020&catid=2:o-nas
Opublikowano 4 Czerwca 201016 l Będzie jutro spocik? O której i gdzie? Dużo osób będzie? Ja turbinke wyczyściłem i jutro testy albo linka i holowanie będzie
Opublikowano 5 Czerwca 201016 l a może jeden spónlny grill w Ostro też coś myśli się nad grillem- może by coś z tego wyszło?? jak coś to propozycje mile widziane i tu i na wątk spoty Ostrowieckie. :decayed: :decayed:
Opublikowano 5 Czerwca 201016 l Ja jade dziś do Kielc jak by się ekipa zebrała dziś to dzwonić 515053403
Opublikowano 6 Czerwca 201016 l ja bym sie pisal na ten wyjazd do skaryszewa bede zamawial ramki pod tablice rejestracyjne jest ktos chetny?
Opublikowano 7 Czerwca 201016 l Witam serdecznie. Jestem a4maniakiem od miesiąca. do tej pory byłem mondeomaniakiem jak będzie zlot czy spot czy popijanie czy grilowanie to ja jestem pierwszyw kolejce Pozdrawiam. Karol
Opublikowano 8 Czerwca 201016 l Chłopaki to może zrobmy tak- jak ktoś będzie jechał nad wodę w sobotę czy w niedzielę napisze tutaj i kto będzie mógł to podjedzie ja mówię już dzisiaj że będę sobota i niedziela grllował w Borkowie(zalew w Zagnańsku jeżeli pomyliłem nazwę-każdy tam dojedzie nawet najniżej posadzonym autkiem) ja nie miałem dostępu do kompa całą niedziele i jak wracałem z Kielc wieczorem zobaczyłem zieloną Audi na cedzynie jak podjechałem bliżej to było A3 i jakieś golfy-myślałem że się spontanicznie załapie. [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 14:58_________________________________________________ zielonya ala Tposejdon
Opublikowano 8 Czerwca 201016 l ja tak samo co klwiek chętnie bym sie z ekipą zobaczył ale widze że lipa żadnych chętnych
Opublikowano 9 Czerwca 201016 l Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html
Opublikowano 9 Czerwca 201016 l No to panowie może na poważnie coo?? i dużymi literamii.. Zlocik z Griilobraniem Miejsce zalew na Borkowie pod Tamą Czas 20.06.2010 Godzina 17.00 Obecność obowiązkowa.. no chyba że będzie lało to sie odwoła puki co rezerwować miejscówki..
Opublikowano 10 Czerwca 201016 l Frog łap plstucha i dawaj na grill w sobotę reszta dojedzie.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:24_________________________________________________Panowie!!!! Jest akcja-Moja Kobieta zbiera stare koce ręczniki dla schroniska dla zwierząt w Sandomierzu. po powodzi liczba zwierząt drastycznie wzrosła więc automatycznie wszystkiego brakuje. więc jeżeli macie jakiś stare ręczniki które miały iśćdo kosza itp piszcie podjadę i zabiorę a w poniedziałek jadę do Sandomierza. jedna paczka już gotowa. [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 14:54_________________________________________________tutaj link do forum na ten temat http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto