Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na Spocik do Rzeszowa

SPOT - 6 KWIETNIA 2008 r. PARKING URZęDU WOJEWóDZKIEGO W RZESZOWIE godz. 14.00

Każda :a4fan: MILE WIDZIANA

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja swoją latam na razie tfu tfu i my sie tam z frogerem nie opier***my :D W ramach integracji zarywamy na A czwóry niewiasty ze szkół :D:kox::naughty::polew::tongue4:

Haha aleś dowalił :polew: :polew: Podobałeś się tej czarnej co gadała ze mną :naughty: :naughty: Mogłeś coś przy bajerować

Co do spota jakiegoś to ja przybędę na bank już na następny :decayed:

Opublikowano

lepi na łikendzie :D

Opublikowano
  • Autor

zależy kto ma jaki weekend :polew: a tak poważnie to może piątek??

Opublikowano

froger ale kurde nawet dobrze jej nie obejrzałem :naughty: hyhy ... Ale skoro umie dobrze matme to moze i mnie by podszkoliła bo baran jestem :D U mnie z kobitką to zeby miała smukła sylwetke , ładny froncik i tyłeczek no i obowiazko jak najmniejszy przeswit na podwoziu :D Wypisz wymaluj : moja A4 :decayed::polew::kox: Niby ciezko sie z taką zyje ale jaka frajda :D

Oki chyba mi cos zaszkodziło ( pewnie pizza ze starym serem :D )

grzanek to podwiez jak mozesz ten sygnalizator skretu do urzedu jak pisalismy a kasiorek ci posle zero jedynkami przez neciora na konto :)

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie.

Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć :)

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

Serdecznie zapraszamy :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html

Opublikowano

froger ale kurde nawet dobrze jej nie obejrzałem :naughty: hyhy ... Ale skoro umie dobrze matme to moze i mnie by podszkoliła bo baran jestem :D

AA ty to bałeś się za samochodu wychylić bo nieogolony byłeś! przyznawaj sie :D

Matmę umie a wiesz jaka dobra jest z biologi :D :D :D:polew:

Pany to kiedy ten spot?

Opublikowano

No byłem ... Pospiech za skórą nie pozwolił mi rano wykonac zabiegu :D A dodatkowo nie planowalem podrywania licealistek :D

A to ma jakies rekomendacje u ciebie ? :D

No jak cos ustalicie to postaram sie podjechac na spocik :)

Opublikowano

Podbij następnym razem tylko sie jakoś wyszykuj i umyj niunie :D

Opublikowano
  • Autor

Czekam co komu kiedy pasuje?? Jakieś dni terminy??

Opublikowano

może pomiędzy 18 czerwiec a 5 lipiec?mam urlop :>,będe w kielcach :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

No to niech będzie piątek teraz data bo godzina to raczej ok 18 bo jasno jest a i ludzie wolne będą mieli(raczej :tongue4:)

Opublikowano

no cóż mnie w piątek nie będzie.

O 18 w piątek to z reguły pomykam z Krakowa i z reguły dojeżdżam do Kielc koło 18.30 (zrąbany po całym tygodniu)

Opublikowano

przydal by sie spis/galeria kieleckich a4rek zeby bylo wiadomo komu "mrygąć", bo jak ktos nowy nikogo nie zna to tak troche kiepsko... a tak to by sie moze gdzies zagadalo...

:przebiegly:

Opublikowano

aj i znowu nic nikomu nie pasuje :D

Opublikowano

nikomu terminiem nie dogodzisz bo zawsze komus nie bedzie pasowac albo cos innego.... poprostu rzuc jakis termin i sie zobaczy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sie będziemy terminami rzucać :tongue4: może 18 -19 kwiecień pt lub sobota?? A jeśli chodzi o spis świętokrzyskich A4 to niech każdy wklei linka do z facjatą swojego auta będzie

albo tu sie zrobi dawać mi na pW linki

Tu moja: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zadna_inna-t23425.0.html (teraz trochę inaczej wygląda ale :) )

froger34 - http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/odp_b5_adp_moja_a4ka-t18682.0.html;msg217053#new

ogonck - http://www.a4-klub.pl/smf/moja_a4/odp_b5_afn_moja_a4_19_tdimoje_sreberko-t28715.0.html;msg342937#new

Nosb - http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/odp_b5_aeb_moje_niemrawe_malenstwo-t15389.0.html

12RAEL - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25657.0.html

Tyle zna;lazłem resztę dorzucać

Opublikowano

No moja juz tez troche inaczje wygląda ;) Ale do poznania spokojnie :D

Panowie kto moze mi wskazac ten wachacz który lubi sie wypiac ? Bo cos mi zaczyna stukac a nie chce zostawic koła :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.