Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kolego nie dopisujemy sie sami

A w czym to przeszkadza??:polew::polew::polew:

Chyba trzeba podanie napisac do organizatora spotu z prosba o wpisanie na liste uczestnikow i byc dobrej mysli iz po przebytym kastingu to podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i zostaniemy zapisani na liste szczesliwcow kturzy beda mogli uczestniczyc w tym spocie .Jak zwykle polowa chetnych kturzy sie zapisza i tak nie przyjada

DUDI bój się Boga.....

KRURZY.....

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

heh jak ja mam sie prosić jakieś podania pisać hehe to wielkie dzięki ;)

A co my się mamy Ciebie prosić żebyś przyjechał ?

HEHE ... żart taki....

Stolkien jakie KRURZY chyba ktorzy hehe a z tym podaniem to taki zarcik haha . Tak ze Mateusz nie bierz sobie do serca tych podan tylko wpadaj na spota

---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:52 ----------

Stolkien slyszalem ze w twoim 1.9 TDI jakim dziwnym trafem zagoscila moja przeplywka , trzeba chyba sprawe o bufet oprzec hehe

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie to nic nie wiadomo , troche za daleko ale jak pogoda do pisze i zona poblogoslawi , to chetnie przyjade

Opublikowano

Ja juz swojej powiedziałem, zeby sobie planów na niedziele nie robiła:grin:

Opublikowano

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.zoltax

7.mobill

8.marcin607

9.Mateusz LTR

10. kar_sci

Opublikowano

to jest nas 10 a czerwona góra to propozycja jak masz inny pomysł to zaproponuj cos

Opublikowano

Pasuje tylko niech ktoś przypomni kiedy to hehe:) musze se przypomnienie nastawić w telefonie :P Dudi przybywaj ciepło ma być podobno to zbieraj familie:) Koledzy jakie oponki byście proponowali 17 225 na lato? musze nabyć i tak zbieram opinie co tam polecacie?

Opublikowano

ja miałem nowe goodyera eagle 5 225/55/17 sprzedalem dzisiaj ;)

Opublikowano

Panowie, w Kielcach bylismy parę razy, w Borkowie również, a na czerwonej górze jeszcze nas nie było(przynajmniej za mojej kadencji).

Więc czerwona góra jest jak najbardziej ok :)

Opublikowano

czerwona góra jest Spoko Jak Kisiel kisiel też jest spoko.

Dudi wiem tylko że po dłuższym postoju mojego Dizla na placu u Grzanka zniknęła z niego przepływka :)

Opublikowano

ja jestem za Czerwona góra

Opublikowano

Czerwona góra 3:0 :)

Opublikowano

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.zoltax

7.mobill

8.marcin607

9.Mateusz LTR

10. kar_sci

11. elmichalkw

Opublikowano

Ma ktoś jakieś gierki na xboxa 360 ?

Bo mam konsole na 2 tygodnie, a nie będę kupować gier za 2 stówki.

Jak ktoś co ma to pisać, szczegół na pw dogadamy.

Opublikowano

Ja bym z chęcią podjechał ale 25 nie dam rady bo nie będzie mnie w Kielcach

Opublikowano

czerwona góra ta koło ostrowca? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.