Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy potrzebuje dysze spryskiwacza szyby na sprawdzenie bo jena mi nei śmig ajak trzeba .. próbowałem czyścić przedmuchiwać i gdzietam.. sika jakby chciało a nie mogło.. zastanawiam sie czuy może przewód jest gdzies przypchany dlatego chciałem podpiać jakąś inną..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie jest takie proste wyjąć ten spryskiwacz, kiedyś się zdrowo namordowałem żeby go wyjąć i skończyło się na jego masakrze.

Ja bym próbował dostać się do niego od tyłu. :cool1:

Trzeba zdjąć osłonę z maski (parę zaczepów) i wtedy odczepić wężyk i wtedy sprawdzić czy z niego leci.

Opublikowano
  • Autor

NIc nie trzeba zdejmować idzie go wydłubać od tyłu.

Opublikowano

Grzanek ty nie na weselu :drunk::banan2: czy masz laptopa przy sobie :polew: . Jutro do ciebie przyjezdzam :wink4: Nie mozesz zyc bez tego forum :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz jak ma się żonę w 9 miesiącu to za dużo użyć nie można ani w nocy ani na weselu :polew:

Opublikowano

kup se opla one mają TYLKO dobre zawieszenia :polew:

teraz jeżdzę astraą 1.4 Staruszka-męka ale chociaż się kręci jakoś-już :naughty:

Opublikowano

Wiesz jak ma się żonę w 9 miesiącu to za dużo użyć nie można ani w nocy ani na weselu :polew:

no i sie nie chwalil,no...

a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka??

a moze niespodzianka? :rolleyes:

kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz jak ma się żonę w 9 miesiącu to za dużo użyć nie można ani w nocy ani na weselu :polew:

no i sie nie chwalil,no...

a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka??

a moze niespodzianka? :rolleyes:

kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

uła kup nową energooszczędną żarówkę :D:polew:
Opublikowano

Wiesz jak ma się żonę w 9 miesiącu to za dużo użyć nie można ani w nocy ani na weselu :polew:

no i sie nie chwalil,no...

a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka??

a moze niespodzianka? :rolleyes:

kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

uła kup nową energooszczędną żarówkę :D:polew:

osram jeszcze moze... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesz jak ma się żonę w 9 miesiącu to za dużo użyć nie można ani w nocy ani na weselu :polew:

no i sie nie chwalil,no...

a co bedzie chlopczyk czy dziewczynka??

a moze niespodzianka? :rolleyes:

kiedy grila/spota robimy,bo mi deska nie swieci- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

uła kup nową energooszczędną żarówkę :D:polew:

osram jeszcze moze... :polew: :polew: :polew:

jak chcesz to można i osra1

1tu wstawić jedną literkę :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no poważnie :polew: coś trzeba zrobić z ta pogodą, bo inaczej tego grila nie zrobimy, może ktoś pójdzie i da na msze :evil:..................

Opublikowano

Nie no poważnie :polew: coś trzeba zrobić z ta pogodą, bo inaczej tego grila nie zrobimy, może ktoś pójdzie i da na msze :evil:..................

znajdzie sie jakis ochotnik... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma ktoś korka od wlewu oleju do golfa 4 1,9Tdi?

Opublikowano

no właśnie..leje i leje a gril rdzewieje.. co powiecie o najbliższyb weekendzie? to jest 26..28 czerwiec? pogoda moze si epoprawi do tego czasu a zaplanowąć nie szkodzi co??

Opublikowano

Mam do opylenia komplet staluchow 15" z oponami zimowymi lysiakami :) Do spalenia albo dla felg :) Chce ktos ? 150 zl do raczki za komplet .

Opublikowano

poda mi ktoś namiary do mechaniora w CK-łożysko trzeba wyumienić w autku.

Opublikowano

zadzwoń do grzanka, on na piekoszowskiej robi z autami wszystko.

Opublikowano

ale mechanicznych usterek chyba nie rusza?! tak coś kiedyś chyba mi wspominał

Opublikowano
no właśnie..leje i leje a gril rdzewieje.. co powiecie o najbliższyb weekendzie? to jest 26..28 czerwiec? pogoda moze si epoprawi do tego czasu a zaplanowąć nie szkodzi co??

Ja się pisze! Ale pytanie gdzie szlachta ma ochote się spotkać??

Opublikowano

a skoro tak mówił to zadzwoń tu:

Kieleckie zakłady naprawy samochodów - serwis

Krakowska 62 (wjazd z orlena na krakowskiej)

tel 041 34-511-10

Trzeba się wcześniej umówić na wizytę bo są zawaleni. Ceny umiarkowane - ale muszą z czegoś żyć.

Fachowość - jest,

Doświadczenie - jest

Spełnianie zachcianek - jest (skręcanie wahaczy w pozycji roboczej)

Kawa - nie ma :no:

robiłem u nich w zimie całą zawiechę i widziałem co tam robili, i jak to robili. Mogę polecić. Tym bardziej ze fotę mają blisko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.