Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja oczywiscie tez sie pisze. ciepla miejscowke to chyba jedynie parking na tesco. jest tam zawsze taki jeden sektor ktory jest prawie zawsze caly wolny. to jest na samym kncu kolo myjni rozowy sektor. on prawie zawsze jest tam wolny wiec mysle ze daloby rade sie tam poprostu ustawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak widac.....Galeria Echo odpada.....

Moze jakies inne propozycje........[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 12:39 _________________________________________________Nie no.....zainteresowanie widze zerowe..... :disgust:

Jak narazie to jakos,tylko ja jestem chetna na ten spocik......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy A4 to auto sportowe ? :D:polew:

Hmmm ja w sumie moze wpadne :) Chociaz sie zastanawiem czy swojej lali nie sprzedac ;) Ale to mało prawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy A4 to auto sportowe ? :D:polew:

To raczej pytanie do "cieci" z parkingu Galerii.[br]Dopisany: 25 Październik 2007, 07:38 _________________________________________________

Nie no.....zainteresowanie widze zerowe..... :disgust:

Jak narazie to jakos,tylko ja jestem chetna na ten spocik......

Nie zerowe... po prostu brak sensownego pomyslu na miejsce. To ponad tydzien - cos wymyslimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę dziś i porozmawiam z cieciem na tym parkingu, jak mnie zesłoci to najwyżej nie będę miał tam wstępu przez duży czas :D ale może coś wynegocjuje. :th: pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to ja moge narobic bydla muzyką :D Tylko kto zniszczy rure ? :):polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2007, 10:39 _________________________________________________Juz wiem za co mam ostrzezenie :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15761.msg184350.html#msg184350

Widocznie przekroczyłem maksymalna liczbe emotek na jeden post :>

Wyrazam skruche ... Co za naród ...

PS : luQas to moj kumpel i zazwyczaj sobie tak docinamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem parking w tesco porozmawiałem z 2 cieciami (jeden normalny drugi poj...). Są dwie wersje jeden mówi że bez przeszkód możemy tam parkować ale tylko w godzinach otwarcia i jeśli będziemy sie cyt. "normalnie" :polew: zachowywać nikt nie będzie sie burzył. Druga wersja jest taka że jeśli się tam zjedziemy i będziemy łazić bez celu wokół aut itp itd to nas wygonią, bo muszą dbać o bezpieczeństwo :kwasny: no ale ja bym zaryzykował nie wiem co wy na to :a4fan: przecież my się tam chyba ścigać nie będziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pisać mi się kto chętny na spocik w sobotę?? Bo temat nam umiera spadł na szary koniec :rant:

MIEJSCE SPOTKANIA: Galeria ECHO ul. Manifestu Lipcowego(Solidarności nowa nazwa) parking dolny sektor różowy

GODZINA: 16

warzyd 100%

f1driver 100%

grippen

froger34 100%

angela 100%

Nosb

L.I.O.N ????

Grosik ????

Valentino 100%

Tosik 100%

FABSON ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...