Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grzanek ty też zachaczysz przez KW więc moglibyśmy fajnie audikami wjechać w tarnów wow fajnie by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja zachacze "po drodze" o jakąś Waszą miejscowość żeby tak sam nie jechać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie by było tak sobie jechać w szyku oczywiście zachaczaj tylko nie wiem ile masz od siebie do Tarnowa albo KW pewnie moja miejscowość nie jest po drodze ale fajnie by było jakbyśmy pojechali w kilka samochodów na

Tarnów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tylko jak ja nadążę za Angelą :D wspólna jazda mogła by być ciekawa :thumbup:

w sumie to i ja i Angela lecimy ta samą trasą więc moglibyśmy sie gdzieś po drodze spotkać wszyscy mamy 80 km do Tarnowa :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie by było tak sobie jechać w szyku oczywiście zachaczaj tylko nie wiem ile masz od siebie do Tarnowa albo KW pewnie moja miejscowość nie jest po drodze ale fajnie by było jakbyśmy pojechali w kilka samochodów na

Tarnów

Ja do Tarnowa mam równe 80 km dobrą drogą, ale zawsze można zboczyć z głównej i gdzieś wstąpić ;)

No to miejsce juz jest, a teraz termin 17 czy 24? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tylko jak ja nadążę za Angelą :D wspólna jazda mogła by być ciekawa :thumbup:

w sumie to i ja i Angela lecimy ta samą trasą więc moglibyśmy sie gdzieś po drodze spotkać wszyscy mamy 80 km do Tarnowa :thumbup:

Dasz rade :D .......no i nie zapominaj , ze ja mam tylko marne 1.9 ;)

To może i ja zachacze "po drodze" o jakąś Waszą miejscowość żeby tak sam nie jechać :>

No pewnie jesli tylko Ci sie chce, do nas dojechac.....im nas wiecej ......tym weselej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cisza :blink: wstawać nie spać szkoda dnia :D

Co do Spociku to 24 a godzine to jakąś proponujecie Angele zrób liste chętnych na spota (Kraków, Kielce itp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie liste ......nic sie nie martwcie.......

Tylko kurcze tych chetnych, jak narazie to niewielu jest...

Angelato ilu chętnych jest jak narazie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie liste ......nic sie nie martwcie.......

Tylko kurcze tych chetnych, jak narazie to niewielu jest...

Widze ,że ekipa się rozkręca i są plany na wyjazdowe spotkania swiętokrzyskiej reprezentacji :drunk: oby tak dalej.Tylko ,ze po raz kolejny niestety nie pasuje mi termin :confused4: i pozostaje relacja jedynie na forum. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela pewnie ,że bym poleciał ale niestety nie bedzie mnie w kraju w tym czasie ,także moge nawijać jedynie wirtualne kilometry.A tak apropo to widzę ,że często odwiedzasz rodzinne strony i przy okazji przelatujesz przez Skarżysko.....pamiętaj ,że grasujemy wraz z Nosb-em,w okolicy więc dawaj cynk jak będziesz tranzytem ;) i ustawi się jakiś mini - sponton w ramach przerwy na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda.....ale nastepnym razem to juz Ci nie odpuscimy ;)

Smigam przez Skarzysko.....i to nawet bardzo czesto....

Do tej pory udalo mi sie tylko raz,na mini-spocie spotkac z Nosb-em.....

Ale jak cos do dam znac.......ja to na mini-spoty zawsze jestem chetna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu za plecami jakies spoty ustawiacie ze mna ? :D:P

W sobote nie byłem w CK na spociku bo musialem do pracki jechac :(

Kto ma juz zimówki ? :>

Bo ja mam dwie łyse zimy i dwie znosne calosezonówy:D Ale jeszcze latam cały czas na alu bo az zal sciagac :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu za plecami..... niespodzianka miała być..... :afro:....Też nie podpisałem listy na spocie z tego samego powodu. Na zimach też jeszcze nie latam choć wypadałoby zmienić,chociaż w moim przypadku bez róznicy Lato-Zima na gustownych staluchach :przebiegly: Ale rozumiem w 100% twój dylemat - może zapakuj jakieś zimówki na 18-tke :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...