Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście


Rekomendowane odpowiedzi

Mafia :kox: :kox: :kox:

za***ista fabuła' date=' fajna grafika i grywalność ale jeżdżenie po mieście było trochę wnerwiające :)

[/quote']

Najgorszy był tor starym bolidem F1 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy żadne fajne gry teraz nie wychodzą ? :) W kołko te same tytuły..

Ja wczoraj kupiłem RACE 07 + GTR Revolution (dodatek) i chyba pojade kupic jakąś fajną kierownicę i jeszcze raz zacznę po kolei od samochodówek .. :)

Póki co mogę powiedzieć, że trudna, ale to w końcu symulator a nie Arcedowiec..

Ps.

***Diablo I i II

***Herose III

***Resident Evil 4

***Rainbow Six !! (uwielbiałem tą grę "One down..pszzzz" :P )

***Colin McR 2

***DOOM 3 / fajny klimat

***AvP

....

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ja mam kierownice używaną chyba ze 3 razy tylko (kiera+ręczny i biegi + pedały )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle nie uznaje gierek na kompa jakoś takie zboczenie.

Jak grywałem to na PS zawsze uwielbiałem połupać w Metal Gear Solid Snake-dla mnie wypas na maksa zwłaszcza na hard-zie :evil:Oj nie przespałem wiele nocy :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie :evil:

z okazji wolnego czasu (wakacje) pograłbym sobie w coś. ale nie mam pomysłu na nic. mam dobry komputer ale troszkę już zużyty :tongue4: grałem w nfs undergrund 1 i 2 mw, carbon, shift, i chyba porshe, colin 2005 i takie tam. Pograłbym sobie w nfs, mam nawet carbona na płycie ale nie chce mi śmigać.. coś chyba z płytą się stało. Chodzi mi raczej o jakąś grę wyścigową i czytałem o test drive unlimited ale nie wiem która część itp. albo nfs undercover. co myślicie? co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś wybrać... Największym szokiem była chyba Operation Flashpoint, oczywiście ta pierwsza i jedyna oryginalna a nie to gówno, które ukazało się niedawno. Nigdy wcześniej ani później szczena mi z takim hukiem nie opadła. Jedynie Frontier Elite stworzony przez Davida Brabena (Amiga CD32) mógłby z nią konkurować. Warte wzmianki też inne gry przy których spędziłem mnóstwo czasu:

Knights Of The Sky (Atari ST)

Red Baron 3D

Guadalcanal (C64)

Sensible Soccer (wszystkie części)

Championship Manager do 01/02

Football Managery

Pro Evolution Soccer 3 (pierwszy w jaki grałem)

Test Drive 1/2

Skidmarks (Amiga CD32)

Striker (C64)

i jeszcze sporo innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Football Manager 2010 (No i ogólnie starsze wersje) ;P Bardziej wciągającej gry jeszcze nie miałem. Ze starszych to Mortyr i Medal of Honor Allied Assault. Lubiłem także popykać w Crysisa i Twierdze Krzyżowiec. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna Gra w Którą grałem Jak Pojebany to Battlefiled 2 :D:polew: 2tyś h przegranych i zmarnowanych :naughty:

Dungeon Keper :evil:

NFS Porsche ...jeden z najlepszych NFS inne to syfy (prócz Shifta)

Tom Calncy's Rainbow SIX

oraz Close Combant (za***isty RTS)

Fallout 1 ,2 i 3 nawet ujdzie

oraz wypas Klasyka kto Pamięta Syndicate WARS :naughty: na tamte czasy Wypas...Rok 1995 :D

teraz to człek pogra w jakieś tam nowości i sruuu zassysa nowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World Of Goo

najlepsza gra jaka ostatnio widzialem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie :evil:

z okazji wolnego czasu (wakacje) pograłbym sobie w coś. ale nie mam pomysłu na nic. mam dobry komputer ale troszkę już zużyty :tongue4: grałem w nfs undergrund 1 i 2 mw, carbon, shift, i chyba porshe, colin 2005 i takie tam. Pograłbym sobie w nfs, mam nawet carbona na płycie ale nie chce mi śmigać.. coś chyba z płytą się stało. Chodzi mi raczej o jakąś grę wyścigową i czytałem o test drive unlimited ale nie wiem która część itp. albo nfs undercover. co myślicie? co polecicie?

polecam GRID :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać jedną :tongue4::

CS 1.6 steam gram już w nią w ch*j i jakoś się nie nudzi.

Test Drive Unlimited :kox:.

NFSU II, dla mnie najlepszy nfs :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mafia" jest według mnie najlepszą grą jaka wyszła przez długi okres czasu :good:

A poza tym Unreal Tournament, CS, Heroes of Might and Magic III, Swat, Quake 3 Arena, Project IGI (i druga część), Starcraft, Submarine Titans, Medal of Honor i pewnie jeszcze kilka bym wymyślił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...