Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieciówka: The one and only Counter-Strike 1.6 .... już ponad 6 latek w to gram : P

Raz na jakiś czas jak wyjdzie nowy NFS to sobie go przechodzę, ale to tylko przerwa w grze w CSa : )

Opublikowano

Heroes of Might and Magic - czesc III - najfajniejsza pozniejsze sa przefajnowane!!

Rycerze i Kupcy - stara strategia!!

Opublikowano

Test Drive Unlimited, GTA San Andreas, CS, Hard Truck Haulin, Colin Mcrae ( tylko 2 ) , Nfs'y , LFS

Opublikowano

Sieciówka: The one and only Counter-Strike 1.6 .... już ponad 6 latek w to gram : P

Raz na jakiś czas jak wyjdzie nowy NFS to sobie go przechodzę, ale to tylko przerwa w grze w CSa : )

HEh to prawie tak jak ja ;] tylko ostatnio w ta gre gralem pol roku temu ale od wersji 1.3 gralem i NFS kazde musze przejsc;]

Opublikowano

Medal of Honor

Call of Duty

seria NFS

Opublikowano

Wszystkie serie GTA oraz NFS i Tetris :)

Opublikowano

Nascar

Test Drive Unlimited

Opublikowano

Medal of Honor

Call OF Duty2

Medal of Honor: Airborne

Opublikowano

Hard truck,

Fifa

Nfs undegrand

Heroes 3

dsj

Opublikowano

Ja polecam grę piłkę nożna PRO EVOLUTION SOCCER 4 I 6 mozna niezle sobie pograć ...pozdrawiam

Opublikowano

Call Of Duty 2. On-Line only :th: Się kiedyś grywało :)

Opublikowano

Jeszcze jedna osoba grająca w CSa 1.6 i już możemy zakładać klan A4-Klub :D

Opublikowano

No to ja gram :naughty: Zakładamy :decayed:

Opublikowano

Tak troche OT ale widze ze sporo osob ciupie w medala , tylko ktorego ?? MOH:AA ?? czy innego ?? bo jesli w tego to mozemy razem pogiercyc :) Gracie w jakichs klanach ??

Ja jestem na scenie MOH:AA od 6 lat , takze jak ktos dluzej gra to moze znam :P

Opublikowano

1. saper :thumbup:

2. NFS UNDRGRD2

3. NFS Carbon (drift miodzio)

4. NFS Most wanted (A4 miodzio)

5. Transport Tycoon delux

6. Rolercaster Tycoon

7 spewnością NFS Pro tour czy jak mu tam :P

Opublikowano

mad max ja grywałem w mohaaa parę dobrych lat temu ale tylko w single player bo nie maiłem dostępu do neta. Teraz go mam tak opanowanego ze grę przechodzę w parę godzin. Ale nie miałem przyjemności grania przez neta :confused4:

Opublikowano

to co z tym klanem ? Ja przeszłam chyba przez każdy Kobiecy skład w tym kraju to mam doświadczenie :naughty:

Opublikowano

moja najlepsza to METAL GEAR SOLID cala seria, a RPG to zdecydowanie seria FINAL FANTASY, Tej grze zadna "blaszana" popierdółka nie podskoczy :)

Opublikowano

Call Of Duty 2. On-Line only :th: Się kiedyś grywało :)

... grywało się on-line, jednak teraz już jakoś czasu nie starcza ;)

Opublikowano

Dzisiaj ze Szwagrem pół dnia przegraliśmy na Scorched Earth - bardzo stara i bardzo prosta...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.