Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Mafia" jest według mnie najlepszą grą jaka wyszła przez długi okres czasu :good:

A poza tym Unreal Tournament, CS, Heroes of Might and Magic III, Swat, Quake 3 Arena, Project IGI (i druga część), Starcraft, Submarine Titans, Medal of Honor i pewnie jeszcze kilka bym wymyślił :wink4:

-Mafia:The City of Lost Heaven - Polecam jak najbardziej, kto niegrał niech zagra bodajże w kolekcji klasyki za 2 dyszki można kupić. Ew, Mogę wysłać za darmo. WARTO

-Diablo II: Pan zniszczenia

-Need for speed undergroud

-Need for speed underground 2

-Need for speed Carbon

-GTA 3

-GTA VICE CITY

-Gothic1

-Gothic2 Szczególnie Polecam

Gothic3

-Farming-Simulator 2009 - na zabicie nudy.

-Max Payne1

-Max Payne2 Szczególnie polecam

-Colin Mc Rae2004

-Colin McRae 2005

-Colin McRae DIRT

-Hitman: Silient Assasin - Szczególnie polecam

-Hitman: Blood Money

-Sacred - Szczególnie polecam

-Dave Mirra - jeżeli ktoś wielbi sport extremalny na BMX

-GTA 2 :)

-Assasin Creed 1

-Assasin Creed 2

-Mass Efect

-Wiedźmin - jak najbardziej polecam polska świetna gra.

-Dark Messaiah of Might & Magic

*Z Gier Online Polecam

-MU

-Lineage 2

-Shaya,

-Knight Online

I to tyle, przynajmniej tyle pamiętam z tych najlepszych gier :)

Niedługo wyjdzie druga część mafi a dokładniej za miesiąc na PC :):radocha: :radocha: :radocha:

Wymagania dość sporawe. :brawo: :brawo: :brawo::radocha: :radocha: Czyli grafika powinna być git.

Windows XP SP2 /Vista / Windows 7

Procesor Quad core 2,4 GHz

Pamięć 2 GB RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 (DirectX 9.0c)

8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Nie ukrywam, że po pierwszej części nie mogę się doczekać. :> :> :> :>

To zdjęcie jest ostro klimatyczne... :cool1: Szał pyty. ( Mafia 2 )

ca38S.jpg

A do tego prosze bardzo trailer -> świetny trailer.

Mafia 2 Trailer: A Christmas Confession

Mam nadzieje, że ta gra będzię miała równie dobry klimat jak część 1 !

Opublikowano

-Mafia:The City of Lost Heaven - Polecam jak najbardziej, kto niegrał niech zagra bodajże w kolekcji klasyki za 2 dyszki można kupić. Ew, Mogę wysłać za darmo. WARTO

-Diablo II: Pan zniszczenia

-Need for speed undergroud

-Need for speed underground 2

-Need for speed Carbon

-GTA 3

-GTA VICE CITY

-Gothic1

-Gothic2 Szczególnie Polecam

Gothic3

-Farming-Simulator 2009 - na zabicie nudy.

-Max Payne1

-Max Payne2 Szczególnie polecam

-Colin Mc Rae2004

-Colin McRae 2005

-Colin McRae DIRT

-Hitman: Silient Assasin - Szczególnie polecam

-Hitman: Blood Money

-Sacred - Szczególnie polecam

-Dave Mirra - jeżeli ktoś wielbi sport extremalny na BMX

-GTA 2 :)

-Assasin Creed 1

-Assasin Creed 2

-Mass Efect

-Wiedźmin - jak najbardziej polecam polska świetna gra.

-Dark Messaiah of Might & Magic

*Z Gier Online Polecam

-MU

-Lineage 2

-Shaya,

-Knight Online

I to tyle, przynajmniej tyle pamiętam z tych najlepszych gier :)

A widzisz przypomniałeś mi jeszcze o GTA (przeszedłem całą serię włącznie z Londonem ale najnowszego jeszcze nie), Max Payne, Hitman (pierwsza część jest mało ciekawa w stosunku do drugiej ale można się fajnie "wdrożyć" na niej w grę)

Opublikowano

Test Drive Unlimited gra samochodowa która przykuła mnie najdłużej do monitora... poza wyścigami zwykłe jeżdżenie online z kumplami to kwintesencja tej gry.

Opublikowano

a dla mnie ponadczasową grą było GTA i GTA 2... nie licząc oczywiście FIFY 99 :decayed:

Opublikowano

guregoru z hitmana podałem drugą i trzecią część, pierwsza rzeczywiście jest kiepska :):hi:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 13:25_________________________________________________Generalnie powiem, że te starsze gry przypadają mi bardziej do gustu niż te nowe, w nowych wszystko jest kladzione aby grafika jak najlepiej wyglądała, a fabuła jest oczywista i przeciętna. Oczywiście nie we wszystkich grach, ale w większości tak to widzę. :gwizdanie:

Mam nadzieje że mafii 2 nie spieprzą :blink:

Opublikowano

fabuła jest oczywista i przeciętna.

i kto to mówi :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

A ten znowu..to samo.. :wallbash:

Daj już spokój.

A potem że ja do wszystkich zaczynam :gwizdanie: ...

Opublikowano

CS

Starcraft

Worldcraft 3

AVP

Far Cry

Resident Evil 2

Medal of Honor

Call of Duty

wicej sobie nie przypominam na ten moment :tongue4:

Opublikowano

Monkey Island, ale to będą pamiętać tylko "starzy wyjadacze" mający do czynienia z kompem w latach 90-tych i wcześniej. :wink4:

Opublikowano

DSJ 2.1 , starcraft , w3 , CS , Diablo :kox:

Opublikowano

Mnie bardzo wciągnęła Gothic 1, II jeszcze lepsza, teraz trochę popołudniami pykam w Gothic 3 :).

Opublikowano

Wlasciwie tylko jedna przykula mnie kiedys na kilkanascie- dziesiat miesiecy do kompa - Heroes Of Might & Magic III (miodzio)

Opublikowano

Heroes Of Might & Magic III

Potwierdzam - swego czasu prowadziliśmy z kumplem długie rozgrywki w tę gierkę. Jest ponadczasowa, ma świetny klimat.

Opublikowano

Ostatnia gra ktora mnie mocno wciagnela to Batman: Arkham Asulum, polecam bardzo fajny klimacik. Teraz czekam na Mafie 2 :)

Opublikowano

Kane & Lynch, Freedom Fighters i Batman : Arkham Asylum :)

Opublikowano

mi dwa lata z życia wyrwał wolfenstein enemy territory :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bioshock, Dead Space, Starcraft, SC2, Diablosy, Gods of Warsy :) - musiałbym się jeszcze zastanowić ;)

Opublikowano

Po odrzuceniu gier które absolutnie były dla mnie wspaniałe i dobrze mi się w nie grało to zostają tylko:

Zelda: A link to the past na Snes-a

Micro Machines na Nes-a

Sonic the Hedgehog na Sege

Ultimate Karate 4 na Atari

Gina Sisters na C64

Cannon Fodder na Amigę

Half-Life na Pc

Na multi to:

Quake 3

Cs 1.6

Starcraft

Reszta to tylko miłe wspomnienia i fajnie wyglądające zeszłoroczne bombki xP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.