Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

StarCraft / BroodWar (strategie, rush, micro itd.)

Alien Vs predator (ma klimat)

Opublikowano

co do symulatorow to na pewno seria GRAN TURISMO na ps2

dobra jest tez DEUS EX choc ma swoje lata

Opublikowano

Heroes of Might and Magic III

Opublikowano

Diablo+Hellfire

Diablo2 + LOD

Opublikowano
7 spewnością NFS Pro tour czy jak mu tam

NFS Pro street ;)

Opublikowano

Counter Strike 1.6 :)

Test Drive Unlimited :)

GTA San Andreas :)

Polecam :)

Opublikowano

GTA San Andreas :)

nie wiem jak mogłem zapomnieć o wymienieniu tej super gry :wallbash:

Opublikowano

Dla mnie najlepsza gra to AMERICA'S ARMY. Jest to gra on-line i o dziwo za darmo. W wolnej chwili gram tylko w nią. Proponuje zaglądnąć na strone www.americasarmy.pl tam znajdziecie wiecej info. i może spotkamy sie kiedyś na sieci.

Pozdro. Szuszu

Opublikowano

WoW - World of Warcraft

Zacznij w to grac a zaczniesz miec prolblemy z real life. Gra tak dobra ze zniszczyla normalne zycie wielu osobom.

Opublikowano

medal of honor wszystkie części i gry online , tysiąc i kosić :a4fan::kwasny::drunk::quattro::evil: :shocked: siemka

Opublikowano

Alien Vs predator (ma klimat)

Jezuuu jak moglem o tym klasyku zapomniec :) Klimat powiadasz hmmmm , czasami jak gralem w nocy to malo sie nie posralem ze strachu heheehehe, a po sieci to juz wogole jest masakra. Bardzo ale to bardzo mroczny FPS :P

Opublikowano

... grywało się on-line, jednak teraz już jakoś czasu nie starcza ;)

U mnie niestety to samo :(

Opublikowano

Alien Vs predator (ma klimat)

Jezuuu jak moglem o tym klasyku zapomniec :) Klimat powiadasz hmmmm , czasami jak gralem w nocy to malo sie nie posralem ze strachu heheehehe, a po sieci to juz wogole jest masakra. Bardzo ale to bardzo mroczny FPS :P

[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 07:21 _________________________________________________jak chcesz sie posrac ze strachu to proponuje takie klasyki jak seria RESIDENT EVIL i SILENT HILL..

jak w to zagrasz to dopiero zobaczysz co to jest strach. te gry tak mocno ryja beret ze...dosłownie masakra

Opublikowano

Alien Vs predator (ma klimat)

Jezuuu jak moglem o tym klasyku zapomniec :) Klimat powiadasz hmmmm , czasami jak gralem w nocy to malo sie nie posralem ze strachu heheehehe, a po sieci to juz wogole jest masakra. Bardzo ale to bardzo mroczny FPS :P

[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 07:21 _________________________________________________jak chcesz sie posrac ze strachu to proponuje takie klasyki jak seria RESIDENT EVIL i SILENT HILL..

jak w to zagrasz to dopiero zobaczysz co to jest strach. te gry tak mocno ryja beret ze...dosłownie masakra

hehe to jedak nie grales w aliena :P

Opublikowano

hehe, grałem , tylko to są dwa rózne gatunki gier i taki strach który oferuje avp mnie nie rusza. bardziej balem sie i zaskakiwaly mnie gry typu RE i SH. ale to juz kwestia gustu.pozdro

Opublikowano

Ja lubiłem aliena nie ze względu na strach, ale ze względu na klimat gry każdą rasą:

predator: widoki, zakłócenia, litery predatora, dźwięk 9takie szumy), włócznia i inne takie

marine: wykrywacz ruchu, ciemności, bronie

alien: widoki, proces rozwoju, łażenie po ścianach

Ale gra wszechczasów to dla mnie Broodwar + BattleNet, najlepsza strategia ever, klany, mikrowanie, buildy, rush'e, cracklingi, dropy, zabudowywanie się budynkami i wiele wiele innych

Włąściwie poza tymi dwoma to w żadną grę dłużej nie grałem - ewentualnie jeszcze swoje gry (projekty na uczelni pisane w OpenGL na *BSD + Shadery - fajne czasy to były)

Opublikowano

GTA Vice City

GTA III

GTA San Andreas

GTA Liberty City Stories

teraz pociskam tylko w Snookera on-line.

Opublikowano

GTA San Andreas

Solider of fortune 2

Wypas Polecam

  • 1 rok później...
Opublikowano

- Mafia

- GTA San Andreas

- Counter Strike 1.6

- Kozacy (ze znajomymi przez lana)

- H&M&M wszystkie części

- NFS Most Wanted

- Call of Duty 2

- Contra na pegasusie :naughty:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.