Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Most Wanted :kox:

Mafia :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mafia :kox: :kox: :kox:

za***ista fabuła, fajna grafika i grywalność ale jeżdżenie po mieście było trochę wnerwiające :)

Opublikowano

Mafia :kox: :kox: :kox:

za***ista fabuła' date=' fajna grafika i grywalność ale jeżdżenie po mieście było trochę wnerwiające :)

[/quote']

Najgorszy był tor starym bolidem F1 :>

Opublikowano

Najgorszy był tor starym bolidem F1 :>

fakt, ale przynajmniej to jakieś urozmaicenie :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:polew: :polew: stare barany a graja prawie wszyscy w gry, co jest z tym narodem :fool::thumbup:

Jakie tam stare ja mam dopiero 37 lat :tongue4:

Gears of war

Red alert

MoH-wszystkie

Metal gear solid-PS2

Opublikowano

zależy

komp :

1 olśnienie - River Raid i Montezumas Revenge

2 olśnienie - Sensible Soccer

3 olśnienie - CM 00/01

PS i Xbox

NBA2K9, Fight Night Round 3 (niecierpliwie czekam na Round 4), Tekken, P.E.S.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ludzie czy żadne fajne gry teraz nie wychodzą ? :) W kołko te same tytuły..

Ja wczoraj kupiłem RACE 07 + GTR Revolution (dodatek) i chyba pojade kupic jakąś fajną kierownicę i jeszcze raz zacznę po kolei od samochodówek .. :)

Póki co mogę powiedzieć, że trudna, ale to w końcu symulator a nie Arcedowiec..

Ps.

***Diablo I i II

***Herose III

***Resident Evil 4

***Rainbow Six !! (uwielbiałem tą grę "One down..pszzzz" :P )

***Colin McR 2

***DOOM 3 / fajny klimat

***AvP

....

...

Opublikowano

jak chcesz to ja mam kierownice używaną chyba ze 3 razy tylko (kiera+ręczny i biegi + pedały )

Opublikowano

Ja tam w ogóle nie uznaje gierek na kompa jakoś takie zboczenie.

Jak grywałem to na PS zawsze uwielbiałem połupać w Metal Gear Solid Snake-dla mnie wypas na maksa zwłaszcza na hard-zie :evil:Oj nie przespałem wiele nocy :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

Need for speed undercover :kox: jak i starsze wersje nfs :naughty:

Opublikowano

Diablo II

Red alert 2 Youri's Revenge

  • 1 rok później...
Opublikowano

panowie :evil:

z okazji wolnego czasu (wakacje) pograłbym sobie w coś. ale nie mam pomysłu na nic. mam dobry komputer ale troszkę już zużyty :tongue4: grałem w nfs undergrund 1 i 2 mw, carbon, shift, i chyba porshe, colin 2005 i takie tam. Pograłbym sobie w nfs, mam nawet carbona na płycie ale nie chce mi śmigać.. coś chyba z płytą się stało. Chodzi mi raczej o jakąś grę wyścigową i czytałem o test drive unlimited ale nie wiem która część itp. albo nfs undercover. co myślicie? co polecicie?

Opublikowano

Ciężko coś wybrać... Największym szokiem była chyba Operation Flashpoint, oczywiście ta pierwsza i jedyna oryginalna a nie to gówno, które ukazało się niedawno. Nigdy wcześniej ani później szczena mi z takim hukiem nie opadła. Jedynie Frontier Elite stworzony przez Davida Brabena (Amiga CD32) mógłby z nią konkurować. Warte wzmianki też inne gry przy których spędziłem mnóstwo czasu:

Knights Of The Sky (Atari ST)

Red Baron 3D

Guadalcanal (C64)

Sensible Soccer (wszystkie części)

Championship Manager do 01/02

Football Managery

Pro Evolution Soccer 3 (pierwszy w jaki grałem)

Test Drive 1/2

Skidmarks (Amiga CD32)

Striker (C64)

i jeszcze sporo innych...

Opublikowano

Football Manager 2010 (No i ogólnie starsze wersje) ;P Bardziej wciągającej gry jeszcze nie miałem. Ze starszych to Mortyr i Medal of Honor Allied Assault. Lubiłem także popykać w Crysisa i Twierdze Krzyżowiec. ; )

Opublikowano

Jedyna Gra w Którą grałem Jak Pojebany to Battlefiled 2 :D:polew: 2tyś h przegranych i zmarnowanych :naughty:

Dungeon Keper :evil:

NFS Porsche ...jeden z najlepszych NFS inne to syfy (prócz Shifta)

Tom Calncy's Rainbow SIX

oraz Close Combant (za***isty RTS)

Fallout 1 ,2 i 3 nawet ujdzie

oraz wypas Klasyka kto Pamięta Syndicate WARS :naughty: na tamte czasy Wypas...Rok 1995 :D

teraz to człek pogra w jakieś tam nowości i sruuu zassysa nowe :gwizdanie:

Opublikowano

World Of Goo

najlepsza gra jaka ostatnio widzialem :evil:

Opublikowano

panowie :evil:

z okazji wolnego czasu (wakacje) pograłbym sobie w coś. ale nie mam pomysłu na nic. mam dobry komputer ale troszkę już zużyty :tongue4: grałem w nfs undergrund 1 i 2 mw, carbon, shift, i chyba porshe, colin 2005 i takie tam. Pograłbym sobie w nfs, mam nawet carbona na płycie ale nie chce mi śmigać.. coś chyba z płytą się stało. Chodzi mi raczej o jakąś grę wyścigową i czytałem o test drive unlimited ale nie wiem która część itp. albo nfs undercover. co myślicie? co polecicie?

polecam GRID :kox:

Opublikowano

Lula 3D :D

Opublikowano

Ciężko wybrać jedną :tongue4::

CS 1.6 steam gram już w nią w ch*j i jakoś się nie nudzi.

Test Drive Unlimited :kox:.

NFSU II, dla mnie najlepszy nfs :gwizdanie:

Opublikowano

"Mafia" jest według mnie najlepszą grą jaka wyszła przez długi okres czasu :good:

A poza tym Unreal Tournament, CS, Heroes of Might and Magic III, Swat, Quake 3 Arena, Project IGI (i druga część), Starcraft, Submarine Titans, Medal of Honor i pewnie jeszcze kilka bym wymyślił :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.