Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No hamulcami też bym nie pogardził :P

Opublikowano

Może ktoś wrzucić do pierwszego posta foty BE Szustek?? :cool1: Autor działaj :wink4: Jakby ktoś miał dokładkę na tył na 2 rury to bym brał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyedytujemy tego posta porzadnie tylko kurcze nie wiem co tam zawrzec :) Ja bym wzial kilka luszczacych sie palstikow wrzucil i zmienil nazwe na klub adoratowow luszczacego plastiku ;)

BTW: dostalem zaliczke za 3,0 z b6. Po swietach idzie out ;) Bedzie kolejne 2,7T tylko w sedania teraz + "maly" bonus stylistyczny sie zapowiada ;) :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mozna. Chyba kolo 80-90 zl. Pewnie podpasujej ( ewentualnie lekkie przyciecie ) .

Kupilem sobie tez panel klimy pod 2 din :) Na dniach ramke i mozna wkladac pioneerka :) Tylko po kiego jak teraz auto bedzie z miesiac stalo :decayed:

Opublikowano

Nosb, mam nadzieje że to co słyszałem okaże się nieprawdą :rolleyes:

bo był by fajny silnik, pewnie fajna gleba + kółko ale buda :sick3:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Pucek co slyszales ? :decayed: Buda jak buda... Troche szpachli nowej blachy i bedzie bajka :evil:

Opublikowano

Pucek co slyszales ? :decayed: Buda jak buda... Troche szpachli nowej blachy i bedzie bajka :evil:

nie powiem :decayed:

zobaczymy czy się sprawdzi :)

Opublikowano
  • Autor

Pucek nawijaj jak mezczyzna :)

Bo nie wiem o co kaman :)

Opublikowano

bardziej chyba do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html

Autovogue - http://www.autovogue.com/

Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow :cool1:

Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku

a konkurencja byla wielka...

Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza :tongue4: te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: :polew:

dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda :cool1:

bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie:

wygladaja tak :

dscn0290q.jpg

dsc02300p.jpg

dsc00248v.jpg

alex1r.jpg

Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :>

raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi no i w innym kolorze na necie w USA - i tyle :tongue4:

wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed: :decayed: :decayed:

Moskal - dzieki za uznanie :good:

Ps. Tak jak pisalem nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :>

Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nosb, podobno chcesz robić ulepa, czyli z budy b6 -> b7 w pakiecie rs :)

Opublikowano
  • Autor
:decayed: kwestia sporna i gustu... :)
Opublikowano

:decayed: kwestia sporna i gustu... :)

no właśnie, kwestia gustu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mowisz ze RS4 b7 jest brzydkie ? :blink:

Opublikowano

Mowisz ze RS4 b7 jest brzydkie ? :blink:

nie z budy B6 :)

to tak jak robienie na siłę B7 z B5 :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

yyyy okej :) to wyrazaj sei jasno ze nie podoba Ci sie ze wizualnie bede mial RS4 B7 na budzie b6. Wglebiales sie w temat ? NAdwozie b6/b7 identyk ... kwestia poszycia tylnich blotnikow. to samo wnetrze itp... Rozumiem ze nie podoba sie tez robienie z sedana S4 sedanan RS4 b5 ? Budy w b6 i b7 sa takie same i przeboka jest mniej druciarska niz w przypadku sedana b5 :) Ale co tam ja wiem :)

Opublikowano

yyyy okej :) to wyrazaj sei jasno ze nie podoba Ci sie ze wizualnie bede mial RS4 B7 na budzie b6. Wglebiales sie w temat ? NAdwozie b6/b7 identyk ... kwestia poszycia tylnich blotnikow. to samo wnetrze itp... Rozumiem ze nie podoba sie tez robienie z sedana S4 sedanan RS4 b5 ? Budy w b6 i b7 sa takie same i przeboka jest mniej druciarska niz w przypadku sedana b5 :) Ale co tam ja wiem :)

nie tylko ja na to tak zareagowałem, więc coś w tym musi być

przeróbki w stylu A4 B5 -> S4 B5 - > RS4 B5 jak najbardziej

A4 B6 na S4 B6 jak najbardziej

inne opcje odpadają, po prostu mi się to nie podoba i to jest moje zdanie

środek B6/B7 wiem że jest ten sam, w nadwozie nigdy się nie zagłębiałem bo nie mam po co :)

Nosb, popatrz na to sam, gdyby przerobienie B6 na RS4 B7 było by takie łatwe i ze smakiem, to takich aut na forum było by sporo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.