Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Magic touch..

Ale trochę kosztuje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B9 ? :kox:

i to jszcze po lifcie na 2012r :polew: :polew: :polew:

Magic touch..

Ale trochę kosztuje :gwizdanie:

Dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie jaki nr ma ramka na 2din?

Opublikowano

Panowie jaki nr ma ramka na 2din?

wejdź na wątek alvaro na temat montażu RNSe i tam znajdziesz

Opublikowano

daj link dobry Człowieku bo tu znaleść nie mogę :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

tzn? na spocie w niedziele?

Opublikowano
:hi: siema z wieczora chłopaky :decayed:
Opublikowano

w Ostrowcu- w niedzielę się widzieliśmy przecież :polew: :polew:

tzn? na spocie w niedziele?

Opublikowano

nie nie bylem .. ja to myslalem zew ostrowcu to dopiero za jaks czas spot bedzie a tu z dnia na dzień? chyba By mnie Małżonka za j... powiesiła... :kox::hi:

Opublikowano

Pany amory w Q a w ośce są inne na 100% tak ? bo się pogubiłem ,chciałem kopić gwint ale jest podobno z Q :mysli:

pomożecie

Opublikowano

do Q jest inny zawias szukaj pod Q

Opublikowano

Pany amory w Q a w ośce są inne na 100% tak ? bo się pogubiłem ,chciałem kopić gwint ale jest podobno z Q :mysli:

pomożecie

ja tez juz sie pogubilem odkad ludzie zaczeli wkladac sprezyny z Q do FWD :)

Opublikowano

Bartek miał z Q amory o ile dobrze pamiętam

Opublikowano

Bartek miał z Q amory o ile dobrze pamiętam

sprezyny

Opublikowano

B9 ? :kox:

i to jszcze po lifcie na 2012r :polew: :polew: :polew:

Magic touch..

Ale trochę kosztuje :gwizdanie:

Dobre :polew: :polew: :polew:

Czego rżysz :kox: :kox:

http://www.lafranceautoworks.com/

Opublikowano

Założyłem u siebie rns-e i chciałem sprzedać concerta ale po podłączeniu do auta kolegi wyskoczyło 'safe'. Za pewne potrzebuję kod, a ja żadnych papierów nie dostałem z autem, da się jakoś zdobyć ten kod?

Opublikowano

Założyłem u siebie rns-e i chciałem sprzedać concerta ale po podłączeniu do auta kolegi wyskoczyło 'safe'. Za pewne potrzebuję kod, a ja żadnych papierów nie dostałem z autem, da się jakoś zdobyć ten kod?

albo elektronik albo wizyta w ASO z VINem i numerem seryjnym radia

Opublikowano

Założyłem u siebie rns-e i chciałem sprzedać concerta ale po podłączeniu do auta kolegi wyskoczyło 'safe'. Za pewne potrzebuję kod, a ja żadnych papierów nie dostałem z autem, da się jakoś zdobyć ten kod?

albo elektronik albo wizyta w ASO z VINem i numerem seryjnym radia

i z dowodem osobistym [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 09:58_________________________________________________ czyli z zawieszeniem lipa ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.