Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potwierdzam idzie pomalowac tak zeby nie zlazilo :D :>

Gówno prawda :kox:

_________________________________________________

Wandej, pogadamy jak znajdę dobre s-liny :)

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:31_________________________________________________

Nie siej zamętu cycu, bo jeszcze ktoś to przeczyta i tak zrobi :naughty: :cool1

:D

Przemciu..jak się da parę warstw dobrego podkładu i maźnie czarnym matem to nic nie odłazi.. ja mam tak u siebie w chińczyku i jest cacy :wink4:

Wiadomo jak kamień pierdolnie to i folia się podrze :tongue4:

Tak, tak.. Wszystko jest cacy dopóki na drodze nie trafi się "kamyczek" czy "piaseczek". :kox:

Jak auto nie jeździ po drodze to i plakatówką można pomalować - też będzie cacy i z metra też nie będzie różnicy.

Ale nie ma opcji pomalować ramki bez ściągania chromu i miedzi tak, żeby nie robiły się odpryski lub nie odłaził lakier płatkami.

Jakoś przez rok nie zrobił się żaden odprysk i lakier nie zszedł, cuda chyba :wink4:

A tak na serio to kilka warstw robi swoje.

Musiałbym zobaczyć, żeby uwierzyć :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja maluje w RS4 :) Zobaczymy co grzesiu wyczaruje z niej :)

Opublikowano

Rs4 pffffffffff

Opublikowano
  • Autor

O zesz ty suko mala :bicz: :ranting1: :sesese:

Opublikowano

nie chce ktos czarnych relingow B6 ? :naughty:

Opublikowano

Nosbowi daj, jak już reza coś z niczego to może i doreza relingi do sedana. Tu skróci tam przytnie i jak ulał :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

nie chce ktos czarnych relingow B6 ? :naughty:

a co ściągasz ?
Opublikowano

Który zakładał RNS-e? mam problema, Po wsadzeniu do auta wszystko w sumie Bangla na Fisie wyświetla, ale nie mogę połączyć się z kanałem 56.

Sprawdzałem na VAg. 3.11 4.09 i jakiej weresji 5... i kicha.

Opublikowano

Podłącz VCDS i wejdziesz w navi :wink4: ja kiedyś też próbowałem wejść 3.11 i 4.09 i się sypało raz chodziło raz nie :tongue4:

Opublikowano

Podłącz VCDS i wejdziesz w navi :wink4: ja kiedyś też próbowałem wejść 3.11 i 4.09 i się nie dało

Si sinior :rolleyes:

Opublikowano

raczej ori :decayed:

Opublikowano

nie chce ktos czarnych relingow B6 ? :naughty:

a co ściągasz ?

nie, mam drugi komplet w czarnym polysku, bedzie pasowal do slupkow i trojkatow w drzwiach :)

Opublikowano

Pany, rezał ktos z Was C/L home? potrzebuje pomocy;p :)

Opublikowano

Macie, nie trzeba będzie malować, oklejać, zdzierać chromu itp :)

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-s-line-black-b6-oryginalny-i1387992596.html

Już do mnie jedzie :kox: :kox: :kox:

:good:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:05_________________________________________________

Pany, rezał ktos z Was C/L home? potrzebuje pomocy;p :)

Co tam ? :)

Opublikowano

co potrzebuje zeby to wyrezac.. ?

Opublikowano

czyli wlacznik clh, lusterko z czujnikiem swiatła i kilometry kabli? + nowa szyba?: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.