Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz do Siemiana

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te filmiki to fejki... nie wierze.

pewnie sa przyspieszone lekko.

najlepiej to widac po tym jak auto skreca sie na 3/4 biegu.

Opublikowano

może i przyśpieszone ale max speed :kox: :kox: jak na 1.9 TDi

Opublikowano

Przy 260 to realne jest pewnie 230-235, bo wtedy licznik juz mooocno oszukuje.

Kiedys sprawdzalem, to przy 220 mialem w/g GPS 200.

Opublikowano

Przy 260 to realne jest pewnie 230-235, bo wtedy licznik juz mooocno oszukuje.

Kiedys sprawdzalem, to przy 220 mialem w/g GPS 200.

Mi sie wydaje że GPSem nie ma sie za bardzo co sugerować. Mi w poprzednim aucie GPS zaniżał o jakieś 5-7km\h a teraz w audi zaniża o 20 i nie wiem czemu a licznik smiga dobrze bo sprawdzałem już z kilkoma autami i było ok.

Opublikowano

Bardziej prawdopodobne, że licznik przekłamuje niż GPS.

Opublikowano

Siema

Można w B6/B7 jakoś regulować spryskiwacze przedniej szyby? Bo jeden wali mi nad dachem...

Opublikowano

wracajac do hex can to ori koszuje 10 razy wiecej niz te chinskie :evil:

i przeciez nie chodzi tu tylko o jakosc :gwizdanie: dobrze mowie :mysli:

Opublikowano

Siema

Można w B6/B7 jakoś regulować spryskiwacze przedniej szyby? Bo jeden wali mi nad dachem...

igiełka i miąchamy :naughty: :naughty:

Przy 260 to realne jest pewnie 230-235, bo wtedy licznik juz mooocno oszukuje.

Kiedys sprawdzalem, to przy 220 mialem w/g GPS 200.

Tylko po co doszukiwać się przekłamań licznika :mysli:

Może ten akurat przekłamuje, ale o 5 km. Albo i zaniża prędkość :gwizdanie:

Opublikowano

wracajac do hex can to ori koszuje 10 razy wiecej niz te chinskie :evil:

i przeciez nie chodzi tu tylko o jakosc :gwizdanie: dobrze mowie :mysli:

Ori mozesz aktualizować a chińczyka nie można a nawet nie wolno bo będzie bezużyteczny po update.

A tak to w działaniu nie ma różnicy :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________Nie w każdej audi oszukuje tam samo w jednej może o 5 km/h a w innej 20km/h albo wcale

Opublikowano

Flyer dlaczego Twojej nie ma miedzy tymi fotkami :cool1:

Opublikowano

do sie nie zapisal :polew:

Opublikowano

warto ??? :cool1:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-VW-PASSAT-B6-1-8T-AIR-INTAKE-PIPE-SILICONE-/400131505010?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d29b23b72

nie pytam o cene :wink4: bo jest zajeb... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:52_________________________________________________juz znam odp. WARTO !!! :kox: :kox: :kox:

przy fabrycznym programie do 5-6 KM

a po podkrecie ponoc 10-12 KM

heh ja juz zakupilem :wink4:

Opublikowano

warto ??? :cool1:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-VW-PASSAT-B6-1-8T-AIR-INTAKE-PIPE-SILICONE-/400131505010?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d29b23b72

nie pytam o cene :wink4: bo jest zajeb... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:52_________________________________________________juz znam odp. WARTO !!! :kox: :kox: :kox:

przy fabrycznym programie do 5-6 KM

a po podkrecie ponoc 10-12 KM

heh ja juz zakupilem :wink4:

znaczy że jeszcze 10 KM bym zyskał???
Opublikowano

to trzeba do listy dopisać :gwizdanie:

Opublikowano

warto ??? :cool1:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-VW-PASSAT-B6-1-8T-AIR-INTAKE-PIPE-SILICONE-/400131505010?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d29b23b72

nie pytam o cene :wink4: bo jest zajeb... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:52_________________________________________________juz znam odp. WARTO !!! :kox: :kox: :kox:

przy fabrycznym programie do 5-6 KM

a po podkrecie ponoc 10-12 KM

heh ja juz zakupilem :wink4:

Ja mam z kwasówki, ale cena rzeczywiście kusząca. Ciekawe jak z wytrzymałością.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.