Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale masz fajne koło na zime :decayed:

:polew:

No felun przec**j jest !! :good:

Ta felga to swojaki system antykradzieżowy :decayed:

Miałem takie kiedyś :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandej, gdzie Ty masz listwy alu w zderzaku?

dsc02334f.jpg

Tak to wygląda ale to plastik :decayed: Nie przyglądałem się nigdy dokładniej ale teraz zerknąłem i to tylko farba :wink4:

dałeś radę zdjąć dokładkę bez zdejmowania zderzaka?
Opublikowano

zderzak był pewnie demontowany bo brak PDC w otworach :wink4:

Opublikowano

Ale masz fajne koło na zime :decayed:

ja srebrną miałem na stalowej 15" :polew: :polew: :polew::bag: :bag:
Opublikowano

Wandej, gdzie Ty masz listwy alu w zderzaku?

dsc02334f.jpg

Tak to wygląda ale to plastik :decayed: Nie przyglądałem się nigdy dokładniej ale teraz zerknąłem i to tylko farba :wink4:

dałeś radę zdjąć dokładkę bez zdejmowania zderzaka?

zaspa dała radę :polew: :polew: I teraz czekam do wiosny bo jak założę to znowu gdzieś uj.ebie na takim niskim zawiasie :disgust:

Pany podłączałem auto pod kompa tylko z takim programem demowym co był od kabla... No i wyskoczył błąd: P0030: HO2S Heather Control

Circuit Bank 1 Sensor 1... Wtf?? :decayed:

Opublikowano

zderzak był pewnie demontowany bo brak PDC w otworach :wink4:

i kiedyś był srebrny
Opublikowano

zderzak był pewnie demontowany bo brak PDC w otworach :wink4:

i kiedyś był srebrny

tak, był wymieniany :cool1:

Opublikowano

samochód był srebrny :decayed:

Opublikowano

samochód był srebrny :decayed:

ale kiera chociaż po lewej :decayed::wink4:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

samochód był srebrny :decayed:

taa srebrny avant :good::wink4:
Opublikowano

Wandej, gdzie Ty masz listwy alu w zderzaku?

dsc02334f.jpg

Tak to wygląda ale to plastik :decayed: Nie przyglądałem się nigdy dokładniej ale teraz zerknąłem i to tylko farba :wink4:

Kolega tez dokladeczke zgubil :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kolega tez dokladeczke zgubil :decayed: :decayed:

ordynarnie upierdo.. na śniegu :good: :good: :good: ale nie przejmuj się Wandej ja swoją połamałem tak że wisi i zgarnia śnieg jak cofam :polew:
Opublikowano

Kolega tez dokladeczke zgubil :decayed: :decayed:

ordynarnie upierdo.. na śniegu :good: :good: :good: ale nie przejmuj się Wandej ja swoją połamałem tak że wisi i zgarnia śnieg jak cofam :polew:

w życiu bym tego lepiej nie nazwał :kox: :kox:
Opublikowano

Kolega tez dokladeczke zgubil :decayed: :decayed:

ordynarnie upierdo.. na śniegu :good: :good: :good: ale nie przejmuj się Wandej ja swoją połamałem tak że wisi i zgarnia śnieg jak cofam :polew:

w życiu bym tego lepiej nie nazwał :kox: :kox:

oooo to to mi sie zroiblo tak samo :decayed: :decayed:

Opublikowano

po niezłych zaspach smigcie :kox: osłony pod silnikiem to polamałem ale dokladke :shocked:

Opublikowano

to wszystko przez zawias przy 1BA nie ma tego problemu :decayed: chodź ja się boje o mój zderzak jak obniżę bo przedni s4 jest dużo niższy od s-line :confused4:

Opublikowano

heh no ale nie będę kręcił wyżej bo się mi tak podoba, a w lecie i tak ma być s-line na przód wiec ten już dojadę

Opublikowano
to wszystko przez zawias przy 1BA nie ma tego problemu decayed

u mnie sziedzi -50 mm od serii.. trzeba rozwaznie smigac

spodem czasami pojade po garbach na drodze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.