Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ile jesteś mi w stanie zaoferować za te listwy? :mysli:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ile jesteś mi w stanie zaoferować za te listwy? :mysli:

PW :evil:

Opublikowano

Aż się boję tego pw :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 00:40_________________________________________________Jest PW:

Dam Ci 150 zł, moje stare listwy, 3 ręczniki, 2 bryloczki i 6 naklejek OK?

Opublikowano

"Gupki" :polew:

Opublikowano

Aż się boję tego pw :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 00:40_________________________________________________Jest PW:

Dam Ci 150 zł, moje stare listwy, 3 ręczniki, 2 bryloczki i 6 naklejek OK?

:polew: :polew: :polew: :polew:

zapomniałeś dodać że dostaniesz roczny zapas ręczników :decayed: :decayed:

Opublikowano

Aż się boję tego pw :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 00:40_________________________________________________Jest PW:

Dam Ci 150 zł, moje stare listwy, 3 ręczniki, 2 bryloczki i 6 naklejek OK?

:polew: :polew: :polew: :polew:

zapomniałeś dodać że dostaniesz roczny zapas ręczników :decayed: :decayed:

dorzuć mu jeszcze 2stare wycieraczki i pęknie
Opublikowano

musti zapomniałeś dopisać

wezmę od Ciebie te listwy S4 :D sęp to sęp hahahah codziennie mnie molestuje czy mu sprzedam :polew: :polew:

no mlody nie zapomniej i o mnie, tez cos Ci zabiore

Opublikowano

No wiesław jest na miejscu więc odpada wysyłka :embarrassed::evil:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 11:09_________________________________________________także sorry musti, nie chciałes dołożyć jeszcze 2 ręczników to listew nie sprzedam :polew: :polew:

Opublikowano

Czekaj, czekaj Młody.

Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj przy wymianie rozrzadu wyszło,ze mam IC do wymiany. Myslalem,zeby moze wstawic od 2.0 tdi (podejdzie - moga byc nawet jakies male przerobki, tylko,czy sie zmiesci ?) A moze jakis FMIC customowy, tylko,ze to wieksze koszta? Planuje zrobic program - zmiana samego coolera bez zmiany turbiny cos pomoze przy chipie? Warto to robic,czy szukac ori z AWX? :tongue4:

Opublikowano

mozesz zrobic fmic, ale wez pod uwag, ze uzywany seryjny IC kupisz za 200PLN, a porzadny FMIC to 1500-1800PLN, pytanie czy jest sens?

jesli masz robic sam soft, to moim zdaniem szkoda kasy.

Opublikowano

Czekaj, czekaj Młody.

Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie :naughty:

ale Młody nie chce delikatnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Czekaj, czekaj Młody.

Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie :naughty:

ale Młody nie chce delikatnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ech... A już sobie narobiłem nadziei. :polew:
Opublikowano

Czekaj, czekaj Młody.

Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie :naughty:

ale Młody nie chce delikatnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Młody z drogi wali w uja :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Pany jak jest z LPG w czechach , austrii , wlochach ? Jakies problemy zatankowac? Przejsciowe jakąś zabrac?

Opublikowano

Pany jak jest z LPG w czechach , austrii , wlochach ? Jakies problemy zatankowac? Przejsciowe jakąś zabrac?

We Włoszech na wiekszości stacji.
Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

jednak Astra ? :decayed:

wspolczuje :kox:

Opublikowano

4k km opliną o Stary jesteś mocarz :notworthy:

Opublikowano

Czekaj, czekaj Młody.

Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie :naughty:

ale Młody nie chce delikatnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Marcin Młody to jest jeden chociaż juz chyba robię stary :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.