B6 DIVISION

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czy wtryskiwacze w BRD są te same co w wersjach 140 konnych ? czy inne ?[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________"Są tam pompowtryskiwacze z zaworem piezoelektrycznym Siemensa.Są one nowocześniejsze od standardowych pompek z zaworem elektromagnetycznym ale niestety podatne na awarie (m,in, cewki) i nie pomaga im zwykłe czyszczenie."

wnioskuję więc iż są inne.

ale to chcesz do AWX wsadzic takie?

ale to chcesz do AWX wsadzic takie?

nie, nie tacie wysrał się wtrysk podczas powrotu z wczasów, dlatego pytam.

chłopaki był gdzieś temat co można podłączyć pod rns-e dvd kamera i takie tam wie kto gdzie szukać

Nie ma ktos do pchniecia przetwornicy do hid ? Zwykla taka duza :)

Nie ma ktos do pchniecia przetwornicy do hid ? Zwykla taka duza :)

miałem gdzieś jeszcze sztukę używkę oczywiście :wink4:

Kurde niektualne znalazlem na tym wysypisku moim :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167404.msg2568399#msg2568399 Wskakiwac , glosowac , pomagac :hi:

Panowie czy progi zewnętrzne do B6 i B7 są takie same? I czy te od avanta pasują do sedana? Wydaje mi się że tak ale wolę się upewnić :decayed:

Powinny pasowac ale reki nie dam sobie uciac :) Drzwi i listwy sa takie same ksztaltem , mocowania takie same. Zalozysz prog od b7 na b6 na pewno. Pytanie czy nie bedzie jakis malys niespasowan ale chyba powinno wszystko pasic. :good:

takie same :wink4:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 08:58_________________________________________________http://www.topgear.com/uk/car-news/ford-transit-drift-bus-2011-08-08 :good:

tego nie widziałem

http://www.motorgeek.com/viewtopic.php?t=27468[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 15:50_________________________________________________Padła mi sprężarka klimy :evil: wszystko do wymiany osuszacz skraplacz kompresor DRAMAT :wallbash:

pewnie wirnik sie zmienili i caly syf poszedl w uklad - wspolczuje, chlodnice klimy dobrze przeczysc jesli nie chcesz wymieniac.

mam sprezarke klimy DENSO od B6 po przebiegu 25000km kupiona od klubowicza yaboo - z tego co wiem to wszystkie sa takie same, roznia sie tylko iloscia rowkow na kole pasowym... jak jestes zainteresowany, to daj znac :)

:hi:panowie mam pytanie :naughty: nic sie nie stanie jak pojade 100 kilometrów bez oslony prawego tlumika ? nic mi sie tam nie roztopi ?

nie :decayed: