Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robienie pakietu rs4 w dieslu to :sick3: Nosb zrobil dobrze bo i silnik konkret,jest moc i jest Quattro :good: a tak to jakies seryjne auto moze objechac takie "rs4 diesel" :thumbdown:

widzieliscie to? :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przecież nie będzie w dieslu :o auto już idzie pod młotek :embarrassed:

Opublikowano

Przecież nie będzie w dieslu :o auto już idzie pod młotek :embarrassed:

Twoje ?? :shocked:

Opublikowano

robienie pakietu rs4 w dieslu to :sick3: Nosb zrobil dobrze bo i silnik konkret,jest moc i jest quattro :good: a tak to jakies seryjne auto moze objechac takie "rs4 diesel" :thumbdown:

widzieliscie to? :kox:

niezły kozak, pewnie zmodzone nieźle RS4, a do tego motor nie najwyższych lotów :gwizdanie: ale i tak robi wrażenie :blink:

Opublikowano

Przecież nie będzie w dieslu :o auto już idzie pod młotek :embarrassed:

Twoje ?? :shocked:

Tak, foteli już się pozbyłem :( czerwone dekory też poszły pod młotek, kierownice biorą na dniach, navi też, auto biednieje :(

Opublikowano

Młody.D będzie RS??

Opublikowano

Młody kupuje najbedniejszą a4 b6 z wywalonym silnikiem i reza rs-a b7 na 2,7

Opublikowano

Noo, B6 skopiowałem bo Adamie to teraz RS skopiuję po Nosb'ie :D

Nie no oczywiście żartuję, raczej będzie B7 2.0tfsi Q, niestety ale teraz wyprowadzam się do akademika i też koszta będą większe i mniej będę pracował więc raczej na następne pare lat trzeba trochę przystopować z rezaniem :gwizdanie:

Opublikowano

Młody kupuje najbedniejszą a4 b6 z wywalonym silnikiem i reza rs-a b7 na 2,7

to już było :thumbdown::polew:
Opublikowano
  • Autor

Zaraziłem się projektem Nosb'a i sobie przeglądam Ebay'a za częściami jak np. pas przedni do Rs4 itp itd, patrzcie na co trafiłem

:sick3:

http://cgi.ebay.ie/2005-AUDI-A4-2-0-TDI-RS4-REPLICA-/280735567239?pt=Automobiles_UK&hash=item415d24cd87#ht_971wt_1139

Paktycznie idento jak moje tylko ten silnik :P no ale ma recaro :slina:

Opublikowano

Kierownica jest git co? :sick3:

Opublikowano
  • Autor

No zapędzil sie troszke z nią :) Gorszej chyba nie mogl znalesc :)

Opublikowano

kiera masakra :) ale te fotele przod to jakies samorobki :decayed:

Opublikowano

to jest niesamowite , że kogoś kogo stań na przerobienie B6 na RS B7 nie stać , żeby ząłożyć normalną kiere , normalną gałke zmiany biegów i k**wa głupie kółko do kluczy , bo widze , że kluczyki ma spięte na trytytke :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 01:27_________________________________________________i te nakładki na pedały :shocked:

Opublikowano

Przecież nie będzie w dieslu :o auto już idzie pod młotek :embarrassed:

Twoje ?? :shocked:

Tak, foteli już się pozbyłem :( czerwone dekory też poszły pod młotek, kierownice biorą na dniach, navi też, auto biednieje :(

Młody a ile wołasz za kompletna NAVI??

Opublikowano

Przecież nie będzie w dieslu :o auto już idzie pod młotek :embarrassed:

Twoje ?? :shocked:

Tak, foteli już się pozbyłem :( czerwone dekory też poszły pod młotek, kierownice biorą na dniach, navi też, auto biednieje :(

Młody a ile wołasz za kompletna NAVI??

Navi idzie do brata :hi:

Opublikowano

MŁODY PW czytaj :decayed:

Opublikowano

Pany lampy z b6 cabrio pasuja do zwyklego b6? mowa o przodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.