Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie ta operacja kosztowala jakies 1400zl.Tyle,ze udalo sie tanio graty dorwac.

a mnie TT 1800 zł
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Waski to za ile kiere wyrwales z poducha??? :blink:

Opublikowano

Waski to za ile kiere wyrwales z poducha??? :blink:

i to nowa :kox: ale to było 3 lata temu :tongue4:
Opublikowano

a mnie cała operacja z wymianą kiery 300zł :kox:

Opublikowano

Dziś przeglądałem ceny kier..taką od tt od 500 zł można kupić.. poduchę.. mi się udało wyrwać za 150 zł ( okrągła ) :cool1:

Opublikowano

a mnie cała operacja z wymianą kiery 300zł :kox:

A to mnie nic po sprzedaży starej :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 11:46_________________________________________________

Dziś przeglądałem ceny kier..taką od tt od 500 zł można kupić.. poduchę.. mi się udało wyrwać za 150 zł ( okrągła ) :cool1:

ale zapewne to od A8 która jest za gruba do kierownicy od TT :)

Opublikowano

ale zapewne to od A8 która jest za gruba do kierownicy od TT :)

taa :> Jak za gruba ? :tongue4:

Opublikowano

ale zapewne to od A8 która jest za gruba do kierownicy od TT :)

taa :> Jak za gruba ? :tongue4:

no na dole ta blacha która oplata poduszkę :) mylę się???
Opublikowano

a mnie cała operacja z wymianą kiery 300zł :kox:

A to mnie nic po sprzedaży starej :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 11:46_________________________________________________

Dziś przeglądałem ceny kier..taką od tt od 500 zł można kupić.. poduchę.. mi się udało wyrwać za 150 zł ( okrągła ) :cool1:

ale zapewne to od A8 która jest za gruba do kierownicy od TT :)

rozumiem że za stara kiere z b6 z poducha i kablami dostałeś 1800zl skoro Cię wyszło zero :> to niezle bo teraz z tego co patrze za swoją jakbym dostał 500-600zł to max

Opublikowano

a mnie cała operacja z wymianą kiery 300zł :kox:

A to mnie nic po sprzedaży starej :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 11:46_________________________________________________

Dziś przeglądałem ceny kier..taką od tt od 500 zł można kupić.. poduchę.. mi się udało wyrwać za 150 zł ( okrągła ) :cool1:

ale zapewne to od A8 która jest za gruba do kierownicy od TT :)

rozumiem że za stara kiere z b6 z poducha i kablami dostałeś 1800zl skoro Cię wyszło zero :> to niezle bo teraz z tego co patrze za swoją jakbym dostał 500-600zł to max

widac trafil jelenia... :wink4: bo takie kiery do B6 chodzily po 800-900 na allegro, ja swoja sprzedalem za 750 kiedys.

Opublikowano

panowie ile moze kosztowac przekladka angola b6/b7 na wlasciwa stronę ? jak to wogole wyglada, sciana grodziowa jest symetryczna ?

Opublikowano

no na dole ta blacha która oplata poduszkę :) mylę się???

Powiem Ci że nie mam pojęcia do czego ta poducha podpasi :wink4:

.. poduchę.. mi się udało wyrwać za 150 zł ( okrągła ) :cool1:

Ile chcesz ? :decayed:

Nie spodoba Ci się bo jest szara :decayed:

Miałem ją malować czarną farbą strukturalną ale odpuściłem. Kiera od D3 zostanie obszyta i sprzedana razem z poduchą :wink4:

Opublikowano

panowie ile moze kosztowac przekladka angola b6/b7 na wlasciwa stronę ? jak to wogole wyglada, sciana grodziowa jest symetryczna ?

ściągasz deche i wszystko.przekładasz wszystko z wersji EU i pasi..nie ma rzeźby..ile może kosztować przekładka ? to zależy czy sama robota czy już z częściami..

jak sama przekładka to z zaczyna się od 800zł - 1200zł..ze zbieżnością...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ma ktoś foto poglądowe końcówek wydechu fi 80 / 90 ? :)

Opublikowano

może ktoś ma popielniczkę 2din może być bez pokrywy

Opublikowano

Ja mam gdzieś w garażu bo zmieniałem zwykłą czarną na rybią łuskę . Musiałbym poszukac.

Opublikowano

Ma ktoś foto poglądowe końcówek wydechu fi 80 / 90 ? :)

92 mm

imag0214m.jpg

Opublikowano

Ma ktoś foto poglądowe końcówek wydechu fi 80 / 90 ? :)

92 mm

imag0214m.jpg

Na moździerze!!!

WC3Mortar_Team.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.