Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nooo po c**ju wyglądają.. w zimie przedłubie się całe końcowe bo mnie wk***iają te końcówki :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma się Tobie podobać ;) Ja po prostu nie lubię jak tip wystaje za zderzak...

Dlatego na pokład wszedł ścięty Ulter. Pół forum na tym jeździ - teraz to już jak seria :polew:

Tak wygląda 90mm...

new1b.JPG

Opublikowano

Chłopaki ile kosztuje obudowa ecu ta dolna do b6 ? nie umiem znalesc jej w etce :embarrassed:

Chromu z jaska sie nie wymini : jest zgrzewany na stale z zaslepką.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 23:08_________________________________________________Dobra juz mam :decayed:

Mozesz podać mi ten nr?? bo zmieniałem wczoraj ECU i patrze a tylne srubka została przy podszybiu z kawałkiem plastiku :wallbash:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:47_________________________________________________http://allegro.pl/vs-audi-a4-7-hd-sharp-dvd-tv-gps-i1817710164.html

I jakbym mogł prosić nr. ori takiej podstawki z chromem pod napoje i przycisku esp jak jest na tej aukcji z radiami w/w.... za h nie moge w etce sie połapac jak jest to opisane ze to z chromem...

Opublikowano

http://allegro.pl/vs-audi-a4-7-hd-sharp-dvd-tv-gps-i1817710164.html

I jakbym mogł prosić nr. ori takiej podstawki z chromem pod napoje i przycisku esp jak jest na tej aukcji z radiami w/w.... za h nie moge w etce sie połapac jak jest to opisane ze to z chromem...

ESP - 8E1 927 134 C 5PR

Uchwyt na kubek - 8E1 862 534 L 5PR

Opublikowano

Ma się Tobie podobać ;) Ja po prostu nie lubię jak tip wystaje za zderzak...

Dlatego na pokład wszedł ścięty Ulter. Pół forum na tym jeździ - teraz to już jak seria :polew:

Tak wygląda 90mm...

new1b.JPG

I tak już miałem je skranace..i dalsze skracanie nie ma sensu .. nie chce mi się.. wolę kupić dwa wydechy i się pobawić.

Opublikowano

Poda mi ktoś nr DV w AVJ-cie?

coś mi autko pali za dużo i jest podejrzenie dv

Opublikowano

O 90 wyglada ciekawie, bede u siebie dlubał customowe z inoxu i chyba zdecyduje sie na 85mm.

Dzieki za fotki :good:

Opublikowano
  • Autor

Czy do sedanow b6/b7 do bagaznika byly wykladziny z klapkami ? Wiecie o co mi chodzi? zeby byly pelne bez tych wnek. Kurcze przydalyby mi sie takie :)

Opublikowano

Mam takie drobne pytanie, czy zna ktoś nr kostki do wpięcia w kostke [8D0 972 643] od podswietlenia nawiewów ? :mysli:

Opublikowano

Mam takie drobne pytanie, czy zna ktoś nr kostki do wpięcia w kostke [8D0 972 643] od podswietlenia nawiewów ? :mysli:

8D0 972 623 AA

Opublikowano

nie ma nikt na zbyciu dolnego grilla do serii dokładki?

Opublikowano

nie ma nikt na zbyciu dolnego grilla do serii dokładki?

Ja mam czarny mat, ile dasz? :decayed:

Opublikowano

nie ma nikt na zbyciu dolnego grilla do serii dokładki?

Ja mam czarny mat, ile dasz? :decayed:

a ile chcesz?
Opublikowano

Nie mam pojęcia ile mógłbym za to wołać. Leży w polsce w garażu od czasu, gdy zmieniłem zderzak na S-line. Zaproponuj cenę i się ustosunkuję. :wink4:

Opublikowano

:> :tongue4:

Opublikowano

TO MOZE ?

images.jpg

images.jpg

Opublikowano

chce ktos moze nowy telefon? Bo biore z orange na sprzedanie :wink4:

Opublikowano

Wandej jak za cenę jak niżej to biorę- mam dobry dzień już jeden pękł :polew::tongue4:

Opublikowano

Panowie, nie macie do sprzedania jakiejs fajnej skrzynki basowej pod wzmacniacz Kenwood KAC 716 :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.