Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak też bo inna kostka jest od AIR Baga

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak też bo inna kostka jest od AIR Baga

:notworthy:
Opublikowano

za***ista cena tak?? :wink4: W sobote montuje rnsa wiec musze rozgladac sie za dodatkami :wink4: A w ogole rns-e ma wejscie na usb czy cos?? zeby muzyke odtwarzac czy filmy? :cool1:

Opublikowano

za***ista cena tak?? :wink4: W sobote montuje rnsa wiec musze rozgladac sie za dodatkami :wink4: A w ogole rns-e ma wejscie na usb czy cos?? zeby muzyke odtwarzac czy filmy? :cool1:

Pod wyświetlaczem masz dwa sloty SD. USB owszem ale wymaga to osobnego interfejsu który montowany był w schowku pasażera...

Opublikowano

za***ista cena tak?? :wink4: W sobote montuje rnsa wiec musze rozgladac sie za dodatkami :wink4: A w ogole rns-e ma wejscie na usb czy cos?? zeby muzyke odtwarzac czy filmy? :cool1:

Pod wyświetlaczem masz dwa sloty SD. USB owszem ale wymaga to osobnego interfejsu który montowany był w schowku pasażera...

flimy w jakich formatach odtwarza??

Opublikowano

za***ista cena tak?? :wink4: W sobote montuje rnsa wiec musze rozgladac sie za dodatkami :wink4: A w ogole rns-e ma wejscie na usb czy cos?? zeby muzyke odtwarzac czy filmy? :cool1:

Pod wyświetlaczem masz dwa sloty SD. USB owszem ale wymaga to osobnego interfejsu który montowany był w schowku pasażera...

flimy w jakich formatach odtwarza??

Nie odtwarza filmów - tylko navi, CD-audio i mp3. Aby oglądać filmy musisz mieć tuner lub inny moduł umożliwiający podłączenie odtwarzacza DVD.

Opublikowano
http://allegro.pl/filtr-simota-sport-audi-a4-s4-a4-quattro-rs4-i1820080285.html

Co myslicie o tym? warto?

po co pytasz skoro juz kupiles decayed

:tongue4: zadałem pytanie.... ale Piotrek mi napisał co i jak i w sumie zaryzykuje

Opublikowano
w sumie JUZ zaryzykowałes

mówisz ze bubel?

Opublikowano

te co szły na włochy zdaje się

Moja tak nie ma :mysli:
Opublikowano
w sumie JUZ zaryzykowałes

mówisz ze bubel?

nie nie... poprostu napisałeś " w sumie zaryzykuje po tym jak juz kliknąłeś "kup teraz" a czy to dobre to nie wiem nigdy tego nie miałem, ale jak sprawdzisz czy cos to daje to daj znac ... czemu nie :cool1:

Opublikowano

ponoc przyrost do 5%.. licze na 185 KM + te 5% czyli 9 Kunia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy po wymianie pompek na BQ jest konieczna korekta czy montuje i wszystko jest ok

Opublikowano

te co szły na włochy zdaje się

Moja tak nie ma :mysli:

Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.
Opublikowano

moze to kwestia jakiegos kodowania moja tez italiana :naughty:

te co szły na włochy zdaje się

Moja tak nie ma :mysli:

Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.

Opublikowano

moze to kwestia jakiegos kodowania moja tez italiana :naughty:

te co szły na włochy zdaje się

Moja tak nie ma :mysli:

Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.

Tymek wrzucił linka do tematu jak to zrobić więc raczej kodowanie same nic nie da.

Opublikowano

no tak ale napisali tez ze wlochy miały to od urodzenia dlatego pytam?? :gwizdanie:

Opublikowano

no tak ale napisali tez ze wlochy miały to od urodzenia dlatego pytam?? :gwizdanie:

No musiał by sie ktoś bardziej kumaty w kodowania itd wypowiedzieć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.