Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175497.0 dolny gril plastry miodu wątek czestera na 6 stronie lepiej widać gril

znam to auto :kox: :gwizdanie: - tam jest inny grill tylko nie pamiętam z czego rezany :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

napisz do czestera to ci powie

Opublikowano

Hehe właśnie chciałem wkleić ci moje auto :wink4: wyglada mi to grila z rs4, widziałem takiego ostatnio za małe pieniądze. Ewentualnie jak mi znajdziesz grilla z esy to się jakoś dogadamy :gwizdanie:

Opublikowano

napisz do czestera to ci powie

to robił Jacek- ale CZester miał się pozbywać tego wynalazka- ale w sumie pomysł z tą siatką tuningową nie jest głupi- są po 30pln-a to do chwili aż nie wpadnie ekstra kaska na ori grill to musi być :)
Opublikowano

napisz do czestera to ci powie

Niestety sam do końca nie wiem, ale ma ori ramkę więc pewnie rs4 b5.

Opublikowano

ja mam gril s4 przod s4 i tył od s4 i tak myśle czy by na s-line nie wymienic

Opublikowano

napisz do czestera to ci powie

to robił Jacek- ale CZester miał się pozbywać tego wynalazka- ale w sumie pomysł z tą siatką tuningową nie jest głupi- są po 30pln-a to do chwili aż nie wpadnie ekstra kaska na ori grill to musi być :)

I będę się pozbywać, ale jak dorwę z S4 za jakieś normalne pieniądze...

Opublikowano

napisz do czestera to ci powie

Niestety sam do końca nie wiem, ale ma ori ramkę więc pewnie rs4 b5.

a da radę samą ramkę kupić? :mysli:
Opublikowano

ja mam gril s4 przod s4 i tył od s4 i tak myśle czy by na s-line nie wymienic

Jak by co to jestem 1-szy :decayed:

Opublikowano

ok :wink4:

Opublikowano

napisz do czestera to ci powie

Niestety sam do końca nie wiem, ale ma ori ramkę więc pewnie rs4 b5.

a da radę samą ramkę kupić? :mysli:

Nie, może to źle opisałem, ori ramka jest w sumie tylko na gorze, reszta krawędzi jest docięta, chodziło mi o to, że było to docinane z ori kratki. Sama siatka jest zespolona z ramką.

Opublikowano

marcin jak chcesz to na jakiś czas to kup tuning siatkę nie będzie szkoda wyrzucić bo nie wiele kosztuje

Opublikowano

pany a można dokupić dolną kratkę od s4 tą środkową w zderzaku :mysli:

Opublikowano

jeśli chodzi ci o środkowy dolny gril to można

Opublikowano
piękna sztuka :kox: [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 09:17_________________________________________________

marcin jak chcesz to na jakiś czas to kup tuning siatkę nie będzie szkoda wyrzucić bo nie wiele kosztuje

tak zrobię jeszcze tylko zobaczę co tam Nosb ma w garażu- podobno ma jakąś kratkę w ten deseń a i już tam czekają moje boczne kratki pod halo :naughty:

FLY :wink4:

Opublikowano

Oj piękna żałuje tylko że nie jest kapke bliżej, no chyba że namówę jakiegoś kolege ze szczecina żeby podjechał obczaił czy warto 1500km w dwie strony robić :mysli:

Opublikowano

Body kit jak u mnie :tongue4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.