Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby ktos widzial poduche do 3-ramiennej kiery mf z b7 to dajcie linka :wink4: Szukam czegos takiego wlasnie :gwizdanie:

ja tez szukam ale bezowej, wiec jak cos zobaczysz pamietaj o mnie i ja tez dam znac jak czarna bede widział...

Ok :good:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po ile kupujecie Motula ???

Opublikowano

Ja kupuje U TOM77 na dobre ceny i ori olej :cool1:

Opublikowano

Po ile kupujecie Motula ???

110-120 5L nie pamiętam dokładnie
Opublikowano

Marcin a jaki lejesz do siebie?? parametry :mysli:

Opublikowano

Marcin a jaki lejesz do siebie?? parametry :mysli:

X8100 - bedę w garażu to Ci podam dokładnie bo nie jestem pewien.
Opublikowano

Po ile kupujecie Motula ???

110-120 5L nie pamiętam dokładnie

a gdzie kupujesz? bo jesli te taniochy z allegro, to podróby!

Opublikowano

Po ile kupujecie Motula ???

110-120 5L nie pamiętam dokładnie

a gdzie kupujesz? bo jesli te taniochy z allegro, to podróby!

Ja u siebie w IC po 135zl biore x-cessa :decayed: Tyle co u dzika ale nie dochodzi mi koszt wysylki :tongue4:

Opublikowano

cena moim zdaniem duża, A do koloru. to Marek_XTR ma taką kierę do bezowej skóry... :hi:

dsc013281024x768.jpg

Przyszła mi kiera i na moje oko to nie ten kolor na wlepce jest taki nr 4f0419091 j1LT czy to to samo co u marka??

http://allegro.pl/kierownica-lopatki-multifunkcja-audi-a4-a6-a8-i1883765817.html

1LT to ciemnoszary swing - taka sama jest u Marka. Na zdjęciu w jego aucie wydaje się ciut jaśniejsza...

Opublikowano

czyli dobrze kupiłem do beżowej skory?

Opublikowano

Im dłużej patrzę na te fotki - tym więcej mam wątpliwości czy jednak nie powinna być 1VB (beżowo-szary). Trzeba będzie poprosić Marka aby zdjął poduchę i sprawdził ;)

...dzwoniłem do niego. Postara się sprawdzić :good:

Opublikowano

Super dzięki, mi sie tez wydaje ze to nie to :confused4: I do raggusa trza bedzie sie modlić :wallbash: Siet 350 zyka i h............ dzieki Bart-s

Opublikowano

Im dłużej patrzę na te fotki - tym więcej mam wątpliwości czy jednak nie powinna być 1VB (beżowo-szary). Trzeba będzie poprosić Marka aby zdjął poduchę i sprawdził ;)

...dzwoniłem do niego. Postara się sprawdzić :good:

Znow patrzac na tą fote to jest jednak szara.... sam juz nie wiem zgłupiałem....

dsc030931024x768.jpg

ps. BARTS wysłałem Tobie mmsa :notworthy:

Opublikowano

tu ta kiera nie pasi :thumbdown:

Opublikowano

Felgi EVO Racing made in japan to plasteliny pewnie :?:

Opublikowano

Pany ma ktos moze jakies rabaty w aso zeby taniej dostac kratki boczne s-line przód??

Opublikowano

H4mm3r

Opublikowano

Im dłużej patrzę na te fotki - tym więcej mam wątpliwości czy jednak nie powinna być 1VB (beżowo-szary). Trzeba będzie poprosić Marka aby zdjął poduchę i sprawdził ;)

...dzwoniłem do niego. Postara się sprawdzić :good:

Znow patrzac na tą fote to jest jednak szara.... sam juz nie wiem zgłupiałem....

dsc030931024x768.jpg

ps. BARTS wysłałem Tobie mmsa :notworthy:

Widac tutaj dokładnie miedzy kierą a osłoną różnice, i mam wlasnie taką kiere :wallbash:

A tą co mam teraz w aucie ORI prawie zlewa sie z osloną

A wiec co radzicie Panowie? da rade to wszystko obszyc czy tylko kiera a tył podebrać kolor i pomalować? Tylko co z poduchą wtedy ?? :gwizdanie: Kurde troche gówno wyszło z tymi kolorami........ :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.