Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz ją poprostu delikatnie nagiąć (tzn. ramię)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czujnik pedalu hamulca chwilowo zaswirowal, mialem tak w b6

Pewnie w abs jes blad

Czujnik hamulca wywala kontrolkę świec a SIXU miał ESP...

Opublikowano

U mnie czujnik hamulca wywalił też esp i abs

Opublikowano

U mnie czujnik hamulca wywalił też esp i abs

W takim razie, może zależne to jest od rocznika modelowego - u mnie tylko "spiralka" + błąd zapisany w buforze sterownika ABS.

Opublikowano

Czujnik pedalu hamulca chwilowo zaswirowal, mialem tak w b6

Pewnie w abs jes blad

Czujnik hamulca wywala kontrolkę świec a SIXU miał ESP...

:blink:

Pierwsze słyszę :mysli:

Opublikowano

U mnie czujnik hamulca wywalił też esp i abs

U mnie też chyba tak było ale juz nie pamietam dokładnie.

Świece na 100% i chyba ESP też. Do tego 3 światło stopu paliło sie cały czas.

Wszystko wróciło do normy po wymianie czujnika.

Opublikowano

Czujnik pedalu hamulca chwilowo zaswirowal, mialem tak w b6

Pewnie w abs jes blad

Czujnik hamulca wywala kontrolkę świec a SIXU miał ESP...

:blink:

Pierwsze słyszę :mysli:

Też byłem zdziwiony. Ale do myślenia dało mi to, że przestał działać tempomat. Po podłączeniu interfejsu do ABS wszystko się wyjaśniło ;)

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Chce ktoś może b6 kupić?? Stan perfekt 2002 rok sedan, szary ,AWX, 170tyś przejechane. Kupiony w czasie gdy euro było po nie całe 3 zł za 13k euro :gwizdanie:

29k . Nie jest wystawiony bo gosciowi sie nie spieszy :wink4:

Opublikowano

zmieniał ktoś z was gałeczki w rns-ie na te srebrne z nowszego rns-a??? z dużą podobno nie dużo roboty, ale mała stwarza problemy :mysli: chce się zabrać za wymiane tych gałeczek

Opublikowano
  • Autor

Bedzie ktos chetny na moje fotele bezowe ? Zwykle placki , skorzane , pelna elektryka , grzanie i pamiec + boczki euro ( bez raczek ) . Wszystko bezowe. Fotel kierowcy slady uzytkowania na boczku od wsiadania. http://img163.imageshack.us/img163/8026/dscf5957y.jpg fota na szybko zeby bylo wiadomo o co kaman i jaki kolor.

Do tego bede mial boczki euro dol szary gora czarna boczki pod 4xele + ramki bose :)http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/93/55/99/1993559948_6 Cenowo dogadamy sie w razie zainteresowania.

Opublikowano

z checią zamienie się na s-liny....[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________

Bedzie ktos chetny na moje fotele bezowe ? Zwykle placki , skorzane , pelna elektryka , grzanie i pamiec + boczki euro ( bez raczek ) . Wszystko bezowe. Fotel kierowcy slady uzytkowania na boczku od wsiadania. http://img163.imageshack.us/img163/8026/dscf5957y.jpg fota na szybko zeby bylo wiadomo o co kaman i jaki kolor.

Do tego bede mial boczki euro dol szary gora czarna boczki pod 4xele + ramki bose :)http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/93/55/99/1993559948_6 Cenowo dogadamy sie w razie zainteresowania.

zrob foty beżai podaj wstepną cene, interesują mnie fotele elektr, i blendy bose, a co zrobiłeś z dekorami malowanymi na biało?? masz jakies foto jak to z bezem się komponowało?

Opublikowano

ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

ale cisza :gwizdanie:

święta idą - wszyscy w garach :polew:

Wąski nie podam Ci nr tej części za cholerę

Opublikowano

No i uj po 2 miesiacach dostałem foto od mikołaja z Wawy :decayed: 300zł :wallbash:

Opublikowano

No i uj po 2 miesiacach dostałem foto od mikołaja z Wawy :decayed: 300zł :wallbash:

mnie też tak na drodze docenili niedawno po raz pierwszy :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

No i uj po 2 miesiacach dostałem foto od mikołaja z Wawy :decayed: 300zł :wallbash:

mnie też tak na drodze docenili niedawno po raz pierwszy :naughty: :naughty: :naughty:

by sie wstydzili na święta :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.