Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zamienie nowke s-line avant na dwie rury fifty fifty za s4 avant pdc lub bez

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany rzućcie linkiem jakby była dokładka z przodu do zderzaka S-line po pieniądzach.

Nie chce mi się spać na allegro.

:hi:

Opublikowano

jest za 300 i za 400 na allegro teraz- znaczy wczoraj widziałem

Opublikowano

Ja zamienie nowke s-line avant na dwie rury fifty fifty za s4 avant pdc lub bez

Sprzedaj s-line, i weź S4, mam 2 sztuki :decayed:

Panowie potrzebuje rozpiske jak podłączyć wzmacniacz bose ma ktos

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93747.0

Opublikowano

A może ja bym sie załapał :P mam program u Rogala :kox:, pare gratów od s-line ( zawias, fotele, listwy boczne ), przedni gril na czarno :D Lato 17 cali black :D Niezłe granie ( 1 miejsce na VW mani 2011 ) :D

Opublikowano

Ja zamienie nowke s-line avant na dwie rury fifty fifty za s4 avant pdc lub bez

albo zamień się ze mną :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

A może ja bym sie załapał :P mam program u Rogala :kox:, pare gratów od s-line ( zawias, fotele, listwy boczne ), przedni gril na czarno :D Lato 17 cali black :D Niezłe granie ( 1 miejsce na VW mani 2011 ) :D

Jak nie masz choinki na lusterku i wlepy a4klub na klapie to ni ma szans :polew:

:wink4:

Opublikowano

5559e74737fcebffm.jpg

troche laminatu i chromu na metry i jaki efekt :)

Opublikowano

Pany nie wiecie może nic o jakiejś E60 530d albo 535d w dobrym szczesciu na sprzedanie?? :gwizdanie: Kumpel szuka :wink4:

Opublikowano

jest sens zakładać navi plus? mam okazję wyrawać za pare złoty od znajomego ze zmieniarką? wiem że podstawa to rns ale np w S4 były navi +

Opublikowano

..to zależy jaka cena :mysli: ajk powyżej 5 paczek to chyba nie ma sensu :mysli:

Opublikowano

..to zależy jaka cena :mysli: ajk powyżej 5 paczek to chyba nie ma sensu :mysli:

nawet nie połowa :naughty: więcej klimatronik będzie kosztował a jak się sprawuje navi? rns pare razy obsługiwałem ale + never
Opublikowano

Panowie, potrzebuję 2 zacisków tylnych standard (Nówki + ori) wie ktoś może jaka cena?? Kto to był na forum co handlował częściami ori

ja mam tylnie zaciski pod 255mm (standard 245mm), czyli od 2.5TDI, chcesz?

..to zależy jaka cena :mysli: ajk powyżej 5 paczek to chyba nie ma sensu :mysli:

nawet nie połowa :naughty: więcej klimatronik będzie kosztował a jak się sprawuje navi? rns pare razy obsługiwałem ale + never

no nie wiem stary, navi+ to jak telewizor crt w obecnych czasach :)

Opublikowano

..to zależy jaka cena :mysli: ajk powyżej 5 paczek to chyba nie ma sensu :mysli:

nawet nie połowa :naughty: więcej klimatronik będzie kosztował a jak się sprawuje navi? rns pare razy obsługiwałem ale + never

..jak dla mnie rnsik jest spoko :good: ta plus jest troche powalona, z czytnika tylko płytki z mapami :confused4: do tego potrzebna zmieniara :confused4: czyli zero mp3 itd. no ale jak cena spoko to czemu nie :)

Opublikowano

Ja zamienie nowke s-line avant na dwie rury fifty fifty za s4 avant pdc lub bez

albo zamień się ze mną :kox: :gwizdanie:

chcesz sie zamienić?? wal na pw co masz :kox:

Opublikowano

PW Flyer :good:

Opublikowano

Panowie czy na ponizszej aukcji są dekory 1NK szczotkowane alu?

Warto w tej cenie? I czy to komplet?

http://moto.allegro.pl/listy-dekory-ozdobne-kompletne-aluminium-audi-a4-i2046148741.html

Opublikowano

Komplet ale nie znam się na oznaczeniach. W B6 a w B7 to jakoś inaczej sie nazywało.

Jak masz komplet to po co Ci to wiedzieć ?

Opublikowano

Możecie opisać proces jak przygotować tą tylną listwe pod klapą do pomalowania na czarny mat?? Jest chrom teraz :przebiegly: Czym to zmatowic??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.