Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję kupić przepływomierz, kupować tylko ori czy jakiś bosch może być?? Ile kosztuje w ASO?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuję kupić przepływomierz, kupować tylko ori czy jakiś bosch może być?? Ile kosztuje w ASO?

sprawdz regeneracje bosha :cool1: ja kupilem za 230zl :kox:

Opublikowano

Ja dzisiaj rano byłem bardzo zaskoczony nienaturalnie twardym pedałem Sprzęgła. Ciężko się wciskał i mułowato odbijał.

Po przejechaniu 20km wszystko wróciło do normy...

Czyżby Płyn Hamulcowy DOT zamarzał? i zmieniał konsystencję? :gwizdanie:

Opublikowano
:gwizdanie: :gwizdanie: :good: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 06:04_________________________________________________

yhmm...szukam skrzyni quattro WAŁU, DYRFA. ITD I mi te koła w oko wpadły.

będziesz Q rezał?

Masz jeszcze swoje RS`y czy juz sprzedałeś?? :naughty:

nie sprzedam- uwielbiam moje felgi :kox: :kox:
Opublikowano

Tak na szybko: w którym kanale i jakim kodem przyucza się VIN w sterowniku świateł (MCE)?

Opublikowano

Tak na szybko: w którym kanale i jakim kodem przyucza się VIN w sterowniku świateł (MCE)?

Kanal 81: wartość 46992

Opublikowano

nie orientuje się ktoś ile kosztują listwy w aso te które zakrywają śruby od listew progowych

Opublikowano

nie orientuje się ktoś ile kosztują listwy w aso te które zakrywają śruby od listew progowych

jeśli masz ich numery z ETKI, wystarczy je wpisać tutaj: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Opublikowano

wczoraj znowu mi auto postalo na mrozie, ale bylo cieplej niz przedwczoraj... i BRAKE wyrzucalo mi tylko przy skrecie w uliczke (czyli mniej wiecej pelny obrot kierownicy) :mysli:

Opublikowano

wczoraj znowu mi auto postalo na mrozie, ale bylo cieplej niz przedwczoraj... i BRAKE wyrzucalo mi tylko przy skrecie w uliczke (czyli mniej wiecej pelny obrot kierownicy) :mysli:

Sprawdziłeś poziom płynu?

Opublikowano

Panowe czy zna ktoś kod lakieru tego szarego do listew s4 i dyfuzora tylnego zderzaka s4??

Kiedyś gdzies o tym mowił :mysli:

Opublikowano

Bartek, pobawiłem się ręcznym tak jak pisałeś i póki co problem zniknął. Zobaczę jeszcze jutro. :wink4:

Opublikowano

z tego co wiem te listwy nie są lakierowane

Opublikowano

z tego co wiem te listwy nie są lakierowane

są na bank, jak zjedziesz to pod spodem czarny zwykly plastik

Opublikowano

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

Opublikowano

Panowie przepływka do awx ile kosztuje w ASO??

Opublikowano

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

na moich jerst czarny lakier pod jakiś biały podkład lub coś takiego
Opublikowano

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

na moich jerst czarny lakier pod jakiś biały podkład lub coś takiego

dobra zjade sobie po fiszkach bo nie wiecie o co mi chodzi. np a6 allroad ma zderzaki i listwy na blotnikach właśnie w takim klorze i na wlepce jest kolor nadwozia i jest obok kod lakieru tych zderzaków. No ale z tego wzgledu ze wiekszosc ma wszystko dokładane i na wlepie nie bedzie numeru to znajde innym sposobem. Ale są na bank lakierowane, to jest taka nawet struktira jakby Gumowata.

Opublikowano

no że gumowata to się zgodzę :wink4:

Opublikowano

no mam u siebie własnie takie ori, kupowałem nówki i warstwy lakieru na nich nie ma napewno

Potwierdzam, mam nówki w kartonach zapakowane i są matowe w jednolitym kolorze, na bank nie ma na nich warstwy lakieru.

Natomiast co do zderzaka tył S4 to chętnie poznam kod lakieru dyfuzora bo wiozę do lakiernika w przyszłym tygodniu oba zderzaki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.