Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba będę miał tylne ledy do sedana na sprzedaż ktoś chętny by był :naughty: ?

To te które Ci parują z muchą we wstecznym :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To te które Ci parują z muchą we wstecznym :decayed

tak Jędrek dokładnie te z muchą i pszczołą :polew:

Opublikowano

Szkoda pszczoły :polew:

Opublikowano

To te które Ci parują z muchą we wstecznym :decayed

tak Jędrek dokładnie te z muchą i pszczołą :polew:

muche bym przełknął ale ta pszczoła :disgust::decayed:

Opublikowano

mam pytanko sprężyny obniżające podejdą z 1,9tdi do 2,0 benz i czy siadzie przod tak samo :disgust:

Opublikowano

Jak z ośki do ośki to wejdą, ale efekt może być taki sobie. Dizel chyba nieco cięższy.

Chociaż ja w B5 miałem z tdi i nie było źle, ale przód był odrobinę wyżej.

Opublikowano

Panowie przepływka do awx ile kosztuje w ASO??

do AVF 520 zł a regenerowany Bosch 300 [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:05_________________________________________________Rally Of Poland 1977 HD with Lancia Stratos 1/2 INTEGRALE VESTITO :good:
Opublikowano

czy byly wersje b7 2.0 TFSI z Q ale z moca 170ps zamiast 200ps auto z USA

Opublikowano

nie bylo

Opublikowano

To jest automat - "BPJ" TFSI wychodziło tylko w wersji z manualną skrzynią (6-biegową). Ten silnik nie był dostęnpny na rynku US (chociaż do Meksyku np. pojechał ;)).

Zatem to jedna z jednostek 2.0L 200KM ale z silnikiem FSI.

Opublikowano

czyli taka mozna zagazowac? bo z tymi tfsi jest problem zeby gaz wrzucic

Opublikowano

czyli taka mozna zagazowac? bo z tymi tfsi jest problem zeby gaz wrzucic

To już Dave nie do mnie pytanie ;)

Opublikowano

Panowie pytanie...

Pomki z końcówka AL za 1000 zl? w idelanym stanie Opłaci się?

Ja mam BA i jedna cąłkiem padła, druga dogoruje a dwie są w porzadku...czy podejdą one bez zbytniego kłopotu czy jest problem z tym?

Opublikowano

Jak idealny stan to jak najbardziej.

Opublikowano

czyli taka mozna zagazowac? bo z tymi tfsi jest problem zeby gaz wrzucic

przeciez 100x pisalismy, ze tego sie nie gazuje.

mozna - ale sie zupelnie nie kalkuluje.

Opublikowano

Poza tym te silniki palą dużo mniej niż 1.8T, więc gdzie tu sens...? :gwizdanie: Lepiej tą kasę wydać na chipa :kox:

Opublikowano

Poza tym te silniki palą dużo mniej niż 1.8T, więc gdzie tu sens...? :gwizdanie: Lepiej tą kasę wydać na chipa :kox:

Ale tu masz chyba na myśli TFSI? :mysli:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i2106580554.html

Ma ktos?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:15_________________________________________________Nie chce mi sie szukac :decayed: :decayed:

Ma ktos linka do sprawdzonych ledow postojowych do bixa,czyli h6w? :cool1:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i2106580554.html

Ma ktos?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:15_________________________________________________Nie chce mi sie szukac :decayed: :decayed:

Ma ktos linka do sprawdzonych ledow postojowych do bixa,czyli h6w? :cool1:

Ja kupilem te

http://allegro.pl/postojowki-led-8x-smd-w5w-ba9s-bax9s-h6w-can-bus-i2047806029.html

Ale jeszcze nie przyszły :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.