Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idzie poczta już

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak sobie patrzę na skład dywizjonu i widzę, że zniknęła fotka ArturaB6, przez co podpisy sie nie zgadzają :chytry:

ooooo Reniu dzięki za cynk...przyznać się kto mi usunął fote :decayed::grin:

Wszystko jest na miejscu - nie widzę, żadnych braków...

Opublikowano
Tak sobie patrzę na skład dywizjonu i widzę, że zniknęła fotka ArturaB6, przez co podpisy sie nie zgadzają :chytry:

ooooo Reniu dzięki za cynk...przyznać się kto mi usunął fote :decayed::grin:

Wszystko jest na miejscu - nie widzę, żadnych braków...

U mnie wygląda to tak , więc chyba jednak jest coś nie tak

scaled.php?server=844&filename=capture20120820231534.png&res=landing

Opublikowano
Może ma ktoś samą środkową dolną ramkę (bez kratki) do zderzaka S-line ? :kwasny:

Jak cos to powinna byc kratka u mnie w graciarni ;)

Opublikowano

a ja mam pytanie czy można dołączyć do Dywizji?

Opublikowano

Ja też bym ramkę samą łyknął to bym w końcu tego grilla s4 dociął co by nie wystawał:decayed:

Opublikowano

Na forum ktoś sprzedawał ramke

Opublikowano
Może ma ktoś samą środkową dolną ramkę (bez kratki) do zderzaka S-line ? :kwasny:

Jak cos to powinna byc kratka u mnie w graciarni ;)

kratke mam... ramki do niej nie mam :)

Opublikowano
Tak sobie patrzę na skład dywizjonu i widzę, że zniknęła fotka ArturaB6, przez co podpisy sie nie zgadzają :chytry:

ooooo Reniu dzięki za cynk...przyznać się kto mi usunął fote :decayed::grin:

Wszystko jest na miejscu - nie widzę, żadnych braków...

Po prostu fotka Artura się nie wczytuje (pewnie wyleciała z imageshack.us ), trzeba jeszcze raz wrzucić na serwer i zaktualizować linę.

Opublikowano

moze ktos napisac jak wyciaga sie te piny z wlacznika swiateł (tzn. wtyczki) ??

Opublikowano

zuloo

Opublikowano

proszę o podowiedź w sprawie pinów :ad:

Opublikowano
moze ktos napisac jak wyciaga sie te piny z wlacznika swiateł (tzn. wtyczki) ??

tak jak wszystkie piny....igła i jedziesz

Opublikowano
proszę o podowiedź w sprawie pinów :ad:

Obejrzyj dokładnie kostkę - użyj igły lub spinki aby wsadzić coś od strony gniazda. Tym sposobem składasz "listek" pinu, który w normalnej pozycji zapiera się o wewnętrzną konstrukcję kostki i nie pozwala go wyciągnąć. Teraz wystarczy już tylko pociągnąć za kabelek :wink:

Opublikowano

bart a nie ma przypadkiem jeszcze w kazdej kostce takiej wsuwanej blokady?one są czesto różowe

Opublikowano

W tej od włącznika chyba nie ma

Opublikowano
W tej od włącznika chyba nie ma
\

Opublikowano
bart a nie ma przypadkiem jeszcze w kazdej kostce takiej wsuwanej blokady?one są czesto różowe

Najczęściej jest jeszcze jakaś zapadka (np. różowa) którą trzeba przesunąć ale akurat w kostce włącznika świateł nie przypominam sobie tego elementu.

Opublikowano

Panowie potrzebuje tylnia ostatnią szybke lewa co jest wtopiona antenka czy co to jest tylko ze musi byc przyciemniona i z cala uszczelka ma ktos moze/?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.