Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki moze ktos napisac szybka instrukcje zdejmowania boczka drzwi w B6:notworthy: jutro zamierzam sie do tego zabrac a nie chciałbym na dzień dobry rozwalic czegos, w B5 temat jest prosty, ale jak dzisiaj sie przyglądałem w B6 jest juz bardziej to zamaskowane

A i do czego jest na bocznej czesci boczka gniazdo na kluczyk :blink: jest to wersja USA

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chłopaki moze ktos napisac szybka instrukcje zdejmowania boczka drzwi w B6:notworthy: jutro zamierzam sie do tego zabrac a nie chciałbym na dzień dobry rozwalic czegos, w B5 temat jest prosty, ale jak dzisiaj sie przyglądałem w B6 jest juz bardziej to zamaskowane

A i do czego jest na bocznej czesci boczka gniazdo na kluczyk :blink: jest to wersja USA

domyślam się że chodzi o tył ten kluczyk to blokada żeby dziecko od środka nie otworzyło drzwi ,zdejmujesz dekor pociągając do siebie ,pod nim są śrubki odkręcasz i pociągasz boczek jest na spinkach które z pewnością pourywasz ,jeśli masz mauala szyby zdejmij dekielek z korbki pod nim jest śrubka

Opublikowano

Nie nie

chodzi o drzwi przednie pasażera, na samym dole widziałem też jest jakaś śrubka, to gniazdo na kluczyk jest gdzies nad zamkiem drzwi

W aucie pełna elektryka:wink:

Opublikowano

pod listwą ozdobną 4 śruby, pod uchwytem 1 i na samym dole jak już zauważyłeś 1

Opublikowano

Ok dzieki, a dekor czymś mam podważyć, mam na cos zwrócic uwage, wnętrze jest jasne wiec wolałbym go nie zniszczyc na dzień dobry:decayed: musze dostać sie do głosnika ogólnie bo coś nie gra za czysto. Pisałes cos o zatrzaskach że napewno je urwe, z przodu tez?

Opublikowano

dekor podważ delikatnie czymś płaskim od strony najszerszej i delikatnie pociągasz do siebie, pod odkręceniu śrub szarpiesz od dołu do siebie :wink:, możliwe że pare spinek nie wytzryma, najlepiej kupic nowe i miec przygotowane, często w aso mają je na miejscu

Opublikowano

ok dzięki:thumbup1: jutro działam

Opublikowano

Panowie pytanie szybkie chcę wymienić sprężyny na H&R -35mm i pytanie co z tyłu trzeba rozkręcić krok po kroku żeby bez problemu je wyjąć??Ktoś robił to sam?

Opublikowano

AD to na bank B6.

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Artur - wrzuciłem fotkę. Póki co jest słabej jakości ale popracuję nad tym.

Opublikowano

Artur - wrzuciłem fotkę. Póki co jest słabej jakości ale popracuję nad tym.

Dzięki wielkie :dance:

Opublikowano

Artur zmieniłeś nick czy coś źle się wyświetla miałeś ArturB6 ,a wyświetla się Artur82

Opublikowano

pany ile kosztują nowe przyciski szyb od kierowcy na 4 plus ramka

Opublikowano
pany ile kosztują nowe przyciski szyb od kierowcy na 4 plus ramka

przyciski coś koło 200 , ramka około 100:wink: to pierwsze mam:decayed:

Opublikowano

nowa ori ramka w ASO fakt, że na 2 szybki płaciłem 74zł. O 10zł było korzystniej niż allegro i bez wysyłki. A przyciski nie wiem, bo moje są super. Tylko przygotuj się na inny odcień ramki :) - będzie jaśniejsza.

Opublikowano

ma ktoś jakąś rade na rysę na wyświetlaczu RNS :wallbash:

Opublikowano

Może taka folia poliwęglanowa jak na wyświetlacze telefonów?

Wysłane za pomocą TapaTalk.

Opublikowano
ma ktoś jakąś rade na rysę na wyświetlaczu RNS :wallbash:
Kolega pyta czy jest sposób żeby rysę zlikwidować a nie co nakleić:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.