Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No kurfa jozek wrzuca foty i nie są kasowane a moje tak? WTF?:facepalm: To Wszystko z battalionu też kasujecie?

:hi:

ja mam specjalne względy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

panowie pomoże ktoś bo nie wiem czy navi mam dobrze zakodowaną , chodzi mi o BT, akyualnie mam opcje 7 i BT działa ale coś mi się zdaje że powinno być coś innego zaznaczone

MOje Kodowanie nawi RNS-E: 0310717

0?xxxxx: Model

1 - Lamborghini

2 - Audi A3 (8P)

3 - Audi A4 (> 2004)

4 - Audi A4 Cabriolet (> 2004)

5 - Audi A6 (< 2004)

6 - Audi TT (> 2007) (sw US 0150+, EU 0500+)

7 - Audi R8 (sw US 0150+, EU 0500+)

0x?xxxx: Diagnostics for front speakers

0 - activ

1 - inactiv

0xx?xxx: Sound characteristics

0 - linear

1 - Audi A4 (> 2004)

2 - Audi A6 (< 2004)

3 - Audi A4 Cabriolet (> 2004)

4 - Audi TT (> 2004)

5 - Audi A3 (8P)

9 - Bose Soundsystem

0xxx?xx: Telephone/telematics

1 - no telephone (supply voltage for microphone actively)

2 - Mobile phone preparation (Temic - Speisesp. Microphone inactively)

3 - Mobile phone preparation (Cullmann - Speisesp. Microphone inactively)

4 - Mobile phone preparation (Nokia - Speisesp. Microphone inactively)

5 - Telematics Europe (supply voltage microphone inactively)

6 - Telematics US (supply voltage microphone inactively)

7 - Base plate diagnostic capable with comfort control

0xxxx?x: Options I

1 - default

2 - Digital-Radio

3 - Satelite-Radio

4 - Satelite- and Digital-Radio

0xxxxx?: Options II

1 - default

2 - TV-Tuner

3 - CD-Changer

4 - TV-Tuner and CD-Changer

5 - Multifunction Steering Wheel

6 - TV-Tuner and Multifunction Steering Wheel

7 - CD-Changer and Multifunction Steering Wheel

8 - TV-Tuner, CD-Changer und Multifunction Steering Wheel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi przycisk mode w fajerce to tylko przejście z obojętnie jakiego trybu navi,radio na telefon(na navi nic sie nie przełancza , ekran pozostaje na tym na czym jest) i tylko tyle nic więcej to nie ogarnia:wink: właśnie dlatego wymyślili sds-a cobyć mógł pezłączać głosowo tryby pracy navi:wink:

dokładnie to samo starałem się napisać wyżej :wink:

Dominik jak przyjadę na CLH to ogarniesz mi SDS`a??

wy to macie zajebiś..cie ,jedziecie jeden do drugiego i wspólne rezanie a ja tu muszę się sam męczyć i czasami aż mnie krew zalewa, no ale jakoś daję radę :wink:

wpadaj do mnie... razem ogarniemy temat :wink:

mnie też krew zalewała.... sam jak palec :decayed:

jeszcze sąsiedzi patrzą jak na debila...

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

7 jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi przycisk mode w fajerce to tylko przejście z obojętnie jakiego trybu navi,radio na telefon(na navi nic sie nie przełancza , ekran pozostaje na tym na czym jest) i tylko tyle nic więcej to nie ogarnia:wink: właśnie dlatego wymyślili sds-a cobyć mógł pezłączać głosowo tryby pracy navi:wink:

dokładnie to samo starałem się napisać wyżej :wink:

Dominik jak przyjadę na CLH to ogarniesz mi SDS`a??

wy to macie zajebiś..cie ,jedziecie jeden do drugiego i wspólne rezanie a ja tu muszę się sam męczyć i czasami aż mnie krew zalewa, no ale jakoś daję radę :wink:

wpadaj do mnie... razem ogarniemy temat :wink:

mnie też krew zalewała.... sam jak palec :decayed:

jeszcze sąsiedzi patrzą jak na debila...

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

7 jest git

żeby to było trochę bliżej to już bym był w trasie :wink:

ja nie raz siedzę z laptopem w samochodzie do 2-3 w nocy to sąsiedzi na pewno myślą że mnie żona z domu wygoniła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sds to nic innego jak soft (który pewnie już masz ) i przepinka mikrofonu pod navi :wink:

tu masz temata http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-b7-sds-rns-e-57552/

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

[quote name=Artur82

Dominik jak przyjadę na CLH to ogarniesz mi SDS`a??[/quote]

spoko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sds to nic innego jak soft (który pewnie już masz ) i przepinka mikrofonu pod navi :wink:

tu masz temata http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-b7-sds-rns-e-57552/

большое спасибо :decayed:

kurczę tą naszą forumową szukajke powinno się jakoś naprawić bo nic nie można znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje któryś lustra alu z s4 w pełnej opcji 14pin fotochrom składane :decayed:?? do kompletu byłyby silniczki drzwi co to obsłużą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :hi:

Tak w ogóle to dzisiaj cały czas po mieście jazda, korki itd. No i wyjechałem spod domu i przejechałem jakieś 3 km, dobiło do 90*C, ale chłodnica zimna (wentylator się kręci oO). No trudno mówię, 90*C to pora na upalanie :E Dojechałem do domu, chłodnica gorąca, wąż dolny od termostatu też gorący, wentyle się nie kręcą, WHAAAATTTT.

Ja nie wiem, czy ten termostat działa wybiórczo, czy jak, ale przeca przy 140km/h to 80*C trzyma :hmm: Czy to przez temperaturę otwarcia 100*C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :hi:

Tak w ogóle to dzisiaj cały czas po mieście jazda, korki itd. No i wyjechałem spod domu i przejechałem jakieś 3 km, dobiło do 90*C, ale chłodnica zimna (wentylator się kręci oO). No trudno mówię, 90*C to pora na upalanie :E Dojechałem do domu, chłodnica gorąca, wąż dolny od termostatu też gorący, wentyle się nie kręcą, WHAAAATTTT.

Ja nie wiem, czy ten termostat działa wybiórczo, czy jak, ale przeca przy 140km/h to 80*C trzyma :hmm: Czy to przez temperaturę otwarcia 100*C?

Nie no tak jak u mnie to wąż chłodnicy ten powrotny jest taki ciepły tylko ale wentylatory nie chodzą w zimę w sumie wcale:good: Chyba żebym w zaspę wpadł i pałował:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wentylatory to przez większość czasu dmuchają... Dzisiaj jak zajrzałem pod maskę to aż buchało gorącem.

Poziom płynu może mieć jakiś wpływ na to?

Niby w mieście trzyma te 90*C, ale dłuuuugo się nagrzewa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy zgłosili się do mnie kilkadziesiąt godzin temu - ślicznie dziękuję za gest, lista jest zamknięta, bardzo pozytywny gest :wink: ale csiiii :decayed: suprajs niedługo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy zgłosili się do mnie kilkadziesiąt godzin temu - ślicznie dziękuję za gest, lista jest zamknięta, bardzo pozytywny gest :wink: ale csiiii :decayed: suprajs niedługo :decayed:
Daj znać to tam ciekawego kupisz:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy zgłosili się do mnie kilkadziesiąt godzin temu - ślicznie dziękuję za gest, lista jest zamknięta, bardzo pozytywny gest :wink: ale csiiii :decayed: suprajs niedługo :decayed:

:kox::banan::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...