Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja też jutro do pracy pewnie tylko do 12 ale rano trzeba o 5 wstać:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tez o 5 pobudka :-/ dali by już ludziom spokój w święta :-/

Opublikowano

A ja od 10 do 14 :decayed:

Opublikowano

Kurcze ostatnio wylukałem że jedna dioda od lampek Led nad tablicą rejestracyjną się przypala:facepalm: a mam je jakieś dwa miechy dopiero a niby ori:kwasny:

Opublikowano

A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

Opublikowano
A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm:

Opublikowano

ja też od wczoraj przeziębiony, gardło drapie i z giliona się sączy :kwasny::thumbdown:

Opublikowano
A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm:

Taaa wszyscy się rozchorujcie a ja za was w świeta będę pił :decayed: Doniek twardym trza być nie mintkim :naughty:

Opublikowano
A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm:

Przestań chlać ten bimber :naughty:

Opublikowano
A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm:

Przestań chlać ten bimber :naughty:

nie da rady , toć to lekarstwo:grin:

Opublikowano
A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm:

Przestań chlać ten bimber :naughty:

Grzesiu po dobrym biberku nie ma prawa czacha dymić - chyba, że się umiaru nie zna :decayed:

Opublikowano
A ja mam wolne do 2 stycznia :naughty::banan:

ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm:

Przestań chlać ten bimber :naughty:

nie da rady , toć to lekarstwo:grin:

A na mnie gadałeś może Cię przez telefon zaraziłem co:grin:
Opublikowano

Ja też chory:facepalm:

Opublikowano
Kurcze ostatnio wylukałem że jedna dioda od lampek Led nad tablicą rejestracyjną się przypala:facepalm: a mam je jakieś dwa miechy dopiero a niby ori:kwasny:

mi tez padła po dwoch miechach, więc myśle, że ten mod raczej do udanych nie bedzie się zaliczał...już mam nową ale co dwa miechy po 50zł za lampke to trochę lipa

Opublikowano

No właśnie tzn moja jeszcze póki co swieci ale pewnie trzeba będzie kupić i tak za niedługo:(

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Wódka leczy na pewno bolące gardło i jakieś przeziębienia pewnie też:decayed: Te nędzne bakteria nie mają szans w święta:kox::kox:

Opublikowano

Pany, skąd wytrzasnąć tarczę od obrotomierza do S4?

Jest tak

7c7b36581ca79426.jpg

a chcę żeby było tak

5c0e4372dd1d03d4.jpg

Opublikowano

22485244854067187846620.jpg

:decayed:

Opublikowano

:hi:Witam - wstawać śpiochy :decayed:

Opublikowano

Spiochy :kox: jak by nie kobita to dalej bys spal :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.