Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Witam - wstawać śpiochy :decayed:

:hi:

Kiedy mam wolne od pracy, to zwykle nie chce mi się długo spać... :doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już też w robocie:thumbdown:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Ja już też w robocie:thumbdown:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

aby do 14 i fajrant :decayed:....a jutro od 8 :facepalm:

Opublikowano
:hi:Witam - wstawać śpiochy :decayed:

:hi:

Kiedy mam wolne od pracy, to zwykle nie chce mi się długo spać... :doh:

Skąd ja to znam... :wink: najgorsze jest to, że nie wiesz gdzie łapy włożyć w taki dzień :whistling:

Opublikowano
:hi:Witam - wstawać śpiochy :decayed:

:hi:

Kiedy mam wolne od pracy, to zwykle nie chce mi się długo spać... :doh:

Skąd ja to znam... :wink: najgorsze jest to, że nie wiesz gdzie łapy włożyć w taki dzień :whistling:

Kaju Ty chyba dobrze wiesz gdzie "łapy wsadzić" jak dwóch chłopaków masz:decayed::decayed:

Opublikowano

Siema wszystkim

Wczoraj na wieczór zrobiłem rundkę po mieście i powiem wam że tu na wyspach , przynajmniej u mnie nie czuć tego świątecznego klimatu , wszędzie szaro i ponuro.

Opublikowano

Panowie...ZDROWYCH, Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!:dancing::drinks::dancing:

Opublikowano

Wesołych Świąt ..........:drinks:

Opublikowano

Wesołych a przedewszystkim Zdrowych:drinks:

Opublikowano

Wesołych, zdrowych i radosnych świąt spędzonych wśród najbliższych . A przy okazji prezentów co najmniej takich

Audi S4 Christmas Surprise - YouTube

Opublikowano
6116_20_500_Wesolych-Swiat.jpg
Opublikowano

chłopaki ja też życze wszystkim audi maniakom i ich rodzinom zdrowych spokojnych i bardzo wesołych świąt Bozego Narodzenia

Opublikowano

Pachnącej choinki

:banan2: na stole wódki i szynki :drunk: Wesołych kolędników

podarków bez liku

Sexu na śniegu :sex: mniej życia w biegu

Dużego bałwana :decayed: zabawy do rana.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WŁASCICIELOM A4 B6 :decayed:WESOŁYCH ŚWIĄT .

LEDY_A4_KLUB.jpg

Opublikowano
:hi: Chłopy a ja Wam życzę wora siana no modzenie i dużo zdrowia :kox:
Opublikowano

:hi:

Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz ciepła rodzinnego przy Wigilijnym stole życzywszystkim posiadaczom Audi A4 B6 Musti A4 Klub Polska

Opublikowano

Dla wszystkich pozytywnie zakręconych na tym forum spełnienia marzeń no i oczywiście piniendzy, piniendzy i jeszcze raz....... zdrowia!:hi:

Opublikowano

Panowie życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt i żebyście się nie objedli za bardzo bo potem trzeba będzie chodzić zamiast jeździć:D no i poza tym pomyślności i grubego rezania w Nowym Roku:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Wesołych świąt Wam życzę rezacze :decayed:

btw. ale dzisiaj miłą niespodziankę w pracy miałem :wink:

Opublikowano

Wesołych świąt chłopaki:good: Wszystkie zmartwienia żeby odeszły chociaż w tym okresie:hi:

Opublikowano

Tak więc Panowie... :hi:

Również życzę wszystkim posiadaczom Audi A4 B6 (i nie tylko) Wesołych Świąt i zdrowia przede wszystkim. By w 2013 roku omijały Was usterki. I oczywiście górę kasy na mody, by każdy spełnił swoje mniejsze bądź większe marzenia związane z A4. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.