Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja też nie wiem , myślałem że jak ma 7 pinów to foto ale ręki :bag:

A pokazywałeś jakiemuś fachowcowi to?:decayed:

Dawajcie tu co tam macie:wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja też nie wiem , myślałem że jak ma 7 pinów to foto ale ręki :bag:

A pokazywałeś jakiemuś fachowcowi to?:decayed:

nie bo ja szukam 14 pinów
Opublikowano
Masz składane? Bravo

Poszło sprawdz pocztę. Jakby znowu nic to cena 49.99

Składane prawe fotochrom:decayed::naughty:

ZNalazłem tylko to bez szkła:decayed: Ile szkło foto kosztuje mniej więcej??(lewe)

Nowe 1539zł :facepalm::polew:

Oj tam używki na alle około 200-250 i już te nowsze:wink:

Tak ale jak podajemy ceny z ASO to zawsze jest... ciekawiej :grin:

Opublikowano
Masz składane? Bravo

Poszło sprawdz pocztę. Jakby znowu nic to cena 49.99

Składane prawe fotochrom:decayed::naughty:

ZNalazłem tylko to bez szkła:decayed: Ile szkło foto kosztuje mniej więcej??(lewe)

Nowe 1539zł :facepalm::polew:

Oj tam używki na alle około 200-250 i już te nowsze:wink:

Tak ale jak podajemy ceny z ASO to zawsze jest... ciekawiej :grin:

No tak zawsze można bekę pokręcić może ktoś się skusi na takie:decayed:
Opublikowano
To teraz składane lewe z foto trza znaleść :wink:

Marcin te białe to na pewno foto?? Bo nie wiem czy klikać:whistling:

Nie mają czarnej uszczelki ale szkło w jej miejscu ma folię - czyli obwódka jest ale bardzo słabo widoczna.

NApisałem do gościa o kolory przewodów to będzie wiadomo na pewno:wink:

Opublikowano
Masz składane? Bravo

Poszło sprawdz pocztę. Jakby znowu nic to cena 49.99

Składane prawe fotochrom:decayed::naughty:

ZNalazłem tylko to bez szkła:decayed: Ile szkło foto kosztuje mniej więcej??(lewe)

Nowe 1539zł :facepalm::polew:

Oj tam używki na alle około 200-250 i już te nowsze:wink:

Tak ale jak podajemy ceny z ASO to zawsze jest... ciekawiej :grin:

No tak zawsze można bekę pokręcić może ktoś się skusi na takie:decayed:

1,5k za pierdzielone szkiełko... Za lotkę na klapę to jeszcze bym dał... :polew:

Opublikowano

Może to są już te nowsze naokoło muszą mieć dwa paski biegnące:naughty:

Opublikowano

Czy jak założę klimatronik B7 (zrobie grzanie tylnej szyby) to reszta funkcji będzie ok? Konkretnie chodzi mi o temp. 16 i 17 stopni?

Opublikowano
Czy jak założę klimatronik B7 (zrobie grzanie tylnej szyby) to reszta funkcji będzie ok? Konkretnie chodzi mi o temp. 16 i 17 stopni?

Tak jest.

a co do luster to podejda od cabrio?

Opublikowano

Dzięki :hi:

Ale już założyłem swój z face panelem B7 ale często i gęsto 18 stopni to dla mnie za dużo więc w przyszłym tygodniu zrobi się B7 na całego :naughty:

Dołożyłem dziś diody do lampki podsufitki i stwierdzam, że efektu brak :doh::polew:

Opublikowano
Dzięki :hi:

Ale już założyłem swój z face panelem B7 ale często i gęsto 18 stopni to dla mnie za dużo więc w przyszłym tygodniu zrobi się B7 na całego :naughty:

Dołożyłem dziś diody do lampki podsufitki i stwierdzam, że efektu brak :doh::polew:

Brak efektu? Przecież wyraźnie widać czerwoną łunę w okolicach lewarka od biegów.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dzięki :hi:

Ale już założyłem swój z face panelem B7 ale często i gęsto 18 stopni to dla mnie za dużo więc w przyszłym tygodniu zrobi się B7 na całego :naughty:

Dołożyłem dziś diody do lampki podsufitki i stwierdzam, że efektu brak :doh::polew:

Brak efektu? Przecież wyraźnie widać czerwoną łunę w okolicach lewarka od biegów.

Może nie było wystarczająco ciemno abym to widział. Oby :grin:

Zaraz pójdę sprawdzić :kox:

Opublikowano
Dzięki :hi:

Ale już założyłem swój z face panelem B7 ale często i gęsto 18 stopni to dla mnie za dużo więc w przyszłym tygodniu zrobi się B7 na całego :naughty:

Dołożyłem dziś diody do lampki podsufitki i stwierdzam, że efektu brak :doh::polew:

A otwory wywierciłeś w lampce na te diody :decayed::wink:

Opublikowano
Dzięki :hi:

Ale już założyłem swój z face panelem B7 ale często i gęsto 18 stopni to dla mnie za dużo więc w przyszłym tygodniu zrobi się B7 na całego :naughty:

Dołożyłem dziś diody do lampki podsufitki i stwierdzam, że efektu brak :doh::polew:

A otwory wywierciłeś w lampce na te diody :decayed::wink:

:polew::polew::polew:
Opublikowano

:polew:

1357416507_pzkclz_600.jpg

Opublikowano

A otwory wywierciłeś w lampce na te diody :decayed::wink:

No patrz, wiedziałem, że czegoś zapomniałem :facepalm:

Brak efektu? Przecież wyraźnie widać czerwoną łunę w okolicach lewarka od biegów.

Byłem teraz sprawdzić i faktycznie ledwo ledwo ale coś tam pada na ten lewarek :banan:

Opublikowano

"+" na desce podkręć jasność a zobaczysz efekt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.