Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
O Bukowine :polew::polew::polew:

PS. Kaj imprezujesz dzisiaj?

Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział...:facepalm:

Opublikowano
No na to już My klubowicze już nic nie poradzimy:naughty::decayed:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown: weź mi tam 2 miejsca zarezerwuj:decayed:

Opublikowano
O Bukowine :polew::polew::polew:

PS. Kaj imprezujesz dzisiaj?

Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział...:facepalm:

Ja chyba też:doh:

Opublikowano
No na to już My klubowicze już nic nie poradzimy:naughty::decayed:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown: weź mi tam 2 miejsca zarezerwuj:decayed:

Józek nie stresuj się jest jeszcze 190 miejsc wolnych:polew:
Opublikowano
O Bukowine :polew::polew::polew:

PS. Kaj imprezujesz dzisiaj?

Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział...:facepalm:

Ja chyba też:doh:

Czekam jeszcze na info od kumpla może do groty pojedziemy zobaczyć ale to jeszcze nic pewnego...

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

No na to już My klubowicze już nic nie poradzimy:naughty::decayed:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown: weź mi tam 2 miejsca zarezerwuj:decayed:

Józek nie stresuj się jest jeszcze 190 miejsc wolnych:polew:

Taa a gdzie tam piątek:doh::doh:

Opublikowano
Panowie ma ktoś może tylne boczki speed pod elektryke w ładnym stanie?

ja mam i chyba już ich w życiu nie założe :facepalm:

Opublikowano
No na to już My klubowicze już nic nie poradzimy:naughty::decayed:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown: weź mi tam 2 miejsca zarezerwuj:decayed:

Józek nie stresuj się jest jeszcze 190 miejsc wolnych:polew:

jest sporo chętnych :polew:

Opublikowano
No właśnie to SDHC jest karta

Czyli większej niż 2gb nie mam opcji żeby wrzucić? :facepalm:

Stary RNS-E przeczyta SD 4GB ale na tych kartach chodzi o wiele wolniej (dłuższy czas dostępu do pamięci - zasady działania nośników pamięci). Zalecam stosowanie 1GB, lub max 2GB - na 4GB czas oczekiwania na przełączenie utworu wkurzał mnie na tyle, że od razu wróciłem do mniejszej pojemności.

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

http://images39.fotosik.pl/1900/1af2988b6f3dd949med.jpg

Jeszcze nie spasowany dko końca ale nie miałem czasu:kwasny: Poprawi się:good:

:oklasky:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Miśki - BT będzie wkrótce na ogólnym ale pierwszeństwo w dostaniu się na listę mają klubowicze (zawsze tak było, że zapisy starują na forum klubowym i po wstępnym zapełnieniu listy są przenoszone na ogólne forum). Nie ma paniki, miejsc dla chętnych na pewno wystarczy :wink:

Opublikowano

No to Bartek działaj bo nie widzę Cię na liście:naughty::wink:

Opublikowano
No właśnie to SDHC jest karta

Czyli większej niż 2gb nie mam opcji żeby wrzucić? :facepalm:

Stary RNS-E przeczyta SD 4GB ale na tych kartach chodzi o wiele wolniej (dłuższy czas dostępu do pamięci - zasady działania nośników pamięci). Zalecam stosowanie 1GB, lub max 2GB - na 4GB czas oczekiwania na przełączenie utworu wkurzał mnie na tyle, że od razu wróciłem do mniejszej pojemności.

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

http://images39.fotosik.pl/1900/1af2988b6f3dd949med.jpg

Jeszcze nie spasowany dko końca ale nie miałem czasu:kwasny: Poprawi się:good:

:oklasky:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Miśki - BT będzie wkrótce na ogólnym ale pierwszeństwo w dostaniu się na listę mają klubowicze (zawsze tak było, że zapisy starują na forum klubowym i po wstępnym zapełnieniu listy są przenoszone na ogólne forum). Nie ma paniki, miejsc dla chętnych na pewno wystarczy :wink:

No SD 2gb działa u mnie bajecznie, tylko boli mała pojemność :)

Folder z drum & bass ma prawie 4 gb i weź to wrzuć na kartę 2 gb :/ przy kompresji do 1.6 udało mi się dowalić.

Opublikowano
No to Bartek działaj bo nie widzę Cię na liście:naughty::wink:

Ja w trakcie BT wyjeżdżam na Węgry :facepalm:

Opublikowano
No to Bartek działaj bo nie widzę Cię na liście:naughty::wink:

Ja w trakcie BT wyjeżdżam na Węgry :facepalm:

No szkoda była by okazja wypić i pobajerzyć może innym razem:wink:
Opublikowano

Eeeee, tylko 800 km na BT mam :grin:

Opublikowano
Eeeee, tylko 800 km na BT mam :grin:
Masz dalej ode mnie:naughty:???
Opublikowano
No to Bartek działaj bo nie widzę Cię na liście:naughty::wink:

Ja w trakcie BT wyjeżdżam na Węgry :facepalm:

a już myślałem, że w końcu Cię poznam :kwasny:

Opublikowano
Eeeee, tylko 800 km na BT mam :grin:
Masz dalej ode mnie:naughty:???

No ze Stargardu ::thumbdown:

Opublikowano
Eeeee, tylko 800 km na BT mam :grin:
Masz dalej ode mnie:naughty:???

No ze Stargardu ::thumbdown:

Haha tak myślałem znowu będę ten the beściak który ma najdalej:banan: sprawdź sobie mam o 2 KM dalej od Ciebie:polew::polew::polew:
Opublikowano
Eeeee, tylko 800 km na BT mam :grin:
Masz dalej ode mnie:naughty:???

No ze Stargardu ::thumbdown:

dolatujesz do Wladiego a potem zioło i lecita we dwóch:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.