Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema abstynenci :hi:.................i rezacze :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To nie jest A4 b6 ale co to jest to nie wiem:decayed:

Podobna odpowiedź dostałem od gościa który to sprzedaje :doh::grin:

Opublikowano
To nie jest A4 b6 ale co to jest to nie wiem:decayed:

Podobna odpowiedź dostałem od gościa który to sprzedaje :doh::grin:

Może jakieś VW:whistling:
Opublikowano
To nie jest A4 b6 ale co to jest to nie wiem:decayed:

Podobna odpowiedź dostałem od gościa który to sprzedaje :doh::grin:

Może jakieś VW:whistling:

Na 100% nie bo do kompletu było taka kiera

$T2eC16V,%21ykE9s7tw3KtBQ1EIE8Si%21%7E%7E60_58.JPG

Opublikowano
To nie jest A4 b6 ale co to jest to nie wiem:decayed:

Podobna odpowiedź dostałem od gościa który to sprzedaje :doh::grin:

Może jakieś VW:whistling:

Na 100% nie bo do kompletu było taka kiera

http://i.ebayimg.com/t/AUDI-S-LINE-STEERING-WHEEL-WITH-AIR-BAG-/00/s/MTU1MlgxNjAw/$T2eC16V,%21ykE9s7tw3KtBQ1EIE8Si%21%7E%7E60_58.JPG

pytaj bardziej o moduł kiery jaka literka, jak dlamnie to A6:wink:

Opublikowano

A nie jest to a6 z adaptive cruise control?

Opublikowano

:hi:ja wczoraj trzeźwy jak ryba :decayed:

Opublikowano

MARCIN607 jak tam rns zrobił 2 razy aktualizacje:wink:

Opublikowano
z tego co czytam to faktycznie cięąko :decayed: ja raczej w czwartek nie polecę :decayed:

ja lecę na pewno w piątek :wink:

Opublikowano

Nosz kurde. Myślałem, że zażegnałem problem termostatu, ale wrócił jak boomerang..

Co dziwne, jeżeli zagrzeję silnik w mieście do 90*C i pojadę w trasę to trzyma te 90*C, ale jeżeli od razu na zimnym silniku pojadę w trasę to nie zagrzeje go do 90*C :doh:

Termostat nowy, chłodnica prawie cała zasłonięta... No już nie mam pomysłów. Zapowietrzenie ukł. może mieć jakiś wpływ? A może dlatego, że nie usunąłem błędów po wymianie termostatu?

Opublikowano
z tego co czytam to faktycznie cięąko :decayed: ja raczej w czwartek nie polecę :decayed:

ja lecę na pewno w piątek :wink:

no to git :wink:

Panowie czy wkładka taka na monety jest do popielniczki z przodu do b6 ?

Opublikowano

Da się włączyć jakiś tryb shuffle w RNS? Bo nie widzi mi się słuchać każdego utworu wg. alfabetu, chciałbym żeby leciały sobie randomowo :doh:

Opublikowano

Hej pany, ma ktoś pomysł co to za wężyk?? odwodnienie czy co?? znajduje się we wnęce akumulatora. Auto to pasek b5

20130113125704.jpg

Opublikowano

micak to wężyk do odprowadzania oparów z akumulatora

Opublikowano
Hej pany, ma ktoś pomysł co to za wężyk?? odwodnienie czy co?? znajduje się we wnęce akumulatora. Auto to pasek b5

http://img541.imageshack.us/img541/899/20130113125704.jpg

pewnie był wymieniany aku i ktoś go niepodłączył

Opublikowano

turzol, greg :thumbup1:

podłącza się go gdzieś czy ma tam tak sobie leżeć??

I jeszcze jedno pytanie co do RNS-E - da się jakoś szybciej przewijać utwory?? Bo przewijanie godzinnej składanki to droga przez mękę :facepalm::wink:

Opublikowano
turzol, greg :thumbup1:

podłącza się go gdzieś czy ma tam tak sobie leżeć??

I jeszcze jedno pytanie co do RNS-E - da się jakoś szybciej przewijać utwory?? Bo przewijanie godzinnej składanki to droga przez mękę :facepalm::wink:

No niestety na mp3 nie da rady szybciej ich przewinać:kwasny:
Opublikowano

Jestem na etapie podłączania kamerki cofania. Adapter już siedzi. RNS widzi go jako TV. Także tu jest wszystko ok. Mam problem z kamerką. Z kabla video na obu końcach oprócz chincha wychodzi czerwony kabelek? WTF? Zasilanie wpiąłem pod lampkę wsteczną, ale przy wrzuceniu R nie widzę żadnego obrazu na RNS?

//

dobra, mam ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.