Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś kabel airbag pod multifunkcje :polew:?

Bo tak do ASO 80km w dwie strony jechać to trochę słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają na miejscu to mogę ci jutro podrzucić bo będę w Stargardzie, ale musiałbym wiedzieć do 12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czy na 100% kabelek airbag do multifunkcji (kiera z B7 MF do B6) to jest 4F0 971 589 A

I po co 4 pinowy łącznik? 4E0-972-133

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

No cena gratów do zderzaka zabija i zniechęca.

Mikaszi jesteś Jebey Mastaaaa :kox: grill z es 35E nice.

---------- Post dopisany at 06:10 ---------- Poprzedni post napisany at 06:09 ----------

Jebey jest w deszkę tylko nigdy nie sek czy ślą do Poski A jak jak tak to jAki kosz:thumbdown:

za wysyłke do UK gość zawołał 11E , więc do polski mi się zdaje że cena taka sama. Już nie raz kupowałem na ebayu z niemcowni i koszty wysyłki są naprawdę małe. Nawet mniejsze niż jak bym kupił w UK. Jedno czego się nauczyłem to żeby pisać do sprzedawcy z ebay de. po niemiecku bo nie każdy odpisuje na jeżeli wyślę zapytanie w języku angielskim.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Według mojej wiedzy to musi być właśnie ten: 4F0 971 589 A

Ceny jak w aso

Audi przewód Airbag kabel poduszki 4F0 971 589 A (2907270716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A6 4F WIĄZKA PRZEWÓD POD MULTI 4F0 971 589 A (2972167281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy dzwoń do gościa bo nie sprzedał AUDI A4 B7 A6 4F KABEL PRZEWOD TASMY AIRBAG MFL (2927454320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a łącznik 4 pinowy masz do taśmy (połączenie z poduszkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś Ty to wytrzasnął :grin:

Jest, jutro wyśle do mnie :banan:

A czyli ten łącznik 4 pinowy mi nie potrzebny? Bo przecież kostka od poduszki pasuje bez problemu do taśmy airbag :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy dzwoń do gościa bo nie sprzedał AUDI A4 B7 A6 4F KABEL PRZEWOD TASMY AIRBAG MFL (2927454320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a łącznik 4 pinowy masz do taśmy (połączenie z poduszkami)

Przecież to jak za darmo , ale czy jeszcze je ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, czyli ta kostka 4 pinowa nie potrzebna mi?

potrzebna bo ona łączy taśme z poduchami ale jakgdyby od tyłu , możesz też rozdziabić na pół swoją starą wtyke i też wlezie tyle że lużno będzie i może wylatać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny mam takie pytanie, przekręcam kluczyk czy tam światła - obojętnie, zegary się podświetlają, ikonki na górze (świece, epc, airbag itd.) też a nie pali fis, kilometry i zegarek :facepalm: Dodam, że jest mini navi we fisi...

Jakieś pomysły? Nie reaguje na klikanie manetką fis (reset) ani na check na zegarach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tyłu? Jak wkładałem aktualną kostkę do taśmy to siedziała chyba sztywno.

Ale od tyłu przecież tam chyba nie da się zamontować? :whistling:

Aż zaraz pójdę do samochodu, bo tam graty leżą i sprawdzę.

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

No byłem wpiąłem i siedzi twardo ta wtyczka a przecież od tyłu nie da się nic wsadzić do taśmy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...