Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No i gitarrra frosty oby dalej do przodu z modami:thumbup::D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

I tak największy mod to chyba będzie swap na manual... :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uuu to automat Ci nie podchodzi??

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Uuu to automat Ci nie podchodzi??

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Za tipa czy stronica bym nerkę oddał :wink:

Po prostu mam przeczucie, że multi odbije mi się kiedyś czkawką :kox:

Opublikowano

Dzieki bardzo Panowie divisionowcy

Sent from my GT-I9100

Opublikowano

:hi: Panny,

Czytam temat o tempo ale tak dla podsumowania mam pytanie. Mam odblokowany fis i nic poza tym...

Mam takie coś z literką N na końcu jak na foto poniżej, cały zestaw manetek i moduł kierownicy...

Chce dołożyć sobie tempomat i teraz pytanie czy przełożyć wszystko to co mam na zdjęciu razem z manetkami czy przełożyć tylko moduł + tempo? Jak przełożę wszystko nie powali się kodowanie fisa? Czy będzie tylko kwestia zakodowania temp? Docelowo chciałbym dołożyć kiedy kiere B6 MF...

jzBF9pS.jpg

Opublikowano

Z tego co wiem pod moduł N dołożysz kierę MF z B6 :wink:

Przełóż całość do siebie a tempomat i tak zakodować będziesz musiał :wink:

Opublikowano

Ok, dzięki. To jeszcze jedno bo czytam i czytam i nadal nie rozumiem...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/

Jak dołożę tempo to robię tylko to:

Aktywacja Tempomatu

Wchodzimy w ENGINE

[select]

[01 - Engine]

[Login - 11]

Enter 11463 to activate cruise control

[Do It!]

I wsio? Plus kasowanie tych wszystkich błędów, kalibracje czujnika, abs, przyuczenie vinu...

Opublikowano

Dokładnie :hi:

Sam to kilka dni temu przerabiałem tylko, że B7 MF -> B6 low.

Opublikowano
Uuu to automat Ci nie podchodzi??

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Za tipa czy stronica bym nerkę oddał :wink:

Po prostu mam przeczucie, że multi odbije mi się kiedyś czkawką :kox:

witam

kurde mam podobne odczucie hehe kolego a jakie koszta takiej wymiany skrzyni bo tez mysle nad wywaleniem swojej bo az strach sie bac

Opublikowano

Pany jak to w końcu jest z tym okablowaniem poduchy B7/B8 do kiery MF?

Kupiłem poduche z takimi kabelkami

Okablowanie poduszki nr.4E0.971.958 B audi a4 b7 (2991546245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

U mnie nie ma zawieszki z nr fabr a poduche mam wyjętą z B8. Będzie to pasować do B6 P&P?

Opublikowano
Uuu to automat Ci nie podchodzi??

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Za tipa czy stronica bym nerkę oddał :wink:

Po prostu mam przeczucie, że multi odbije mi się kiedyś czkawką :kox:

witam

kurde mam podobne odczucie hehe kolego a jakie koszta takiej wymiany skrzyni bo tez mysle nad wywaleniem swojej bo az strach sie bac

Swojego czasu wiem, że Krycha sprzedawał komplet z pedałami do B5 za circa 1,5k dukatów. Jak to wygląda w B6 - pewnie tak samo, a podejrzewam, że teraz to nawet mniej by wyszło. Ja bym przy luźnej gotówce taki komplet kupił i niech leży w garażu - jeść nie woła, a multi katował to końca jej żywota, potem na klamoty puścił, albo w cenie żyletek.

Opublikowano

Hej, wie ktoś jaki nr ma rurka olejowa oraz śruby turbiny A4 b6 AWX ? Gdzie kupić uszczelki pod nowe turbo ?

Opublikowano
Pany jak to w końcu jest z tym okablowaniem poduchy B7/B8 do kiery MF?

Kupiłem poduche z takimi kabelkami

Okablowanie poduszki nr.4E0.971.958 B audi a4 b7 (2991546245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

U mnie nie ma zawieszki z nr fabr a poduche mam wyjętą z B8. Będzie to pasować do B6 P&P?

to jest zwykłe okablowanie nie MF:wink: niech chłopaki podeślą Ci nr. do gościa od kabelków MF może jeszcze ma:wink:

Opublikowano
Pany jak to w końcu jest z tym okablowaniem poduchy B7/B8 do kiery MF?

Kupiłem poduche z takimi kabelkami

Okablowanie poduszki nr.4E0.971.958 B audi a4 b7 (2991546245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

U mnie nie ma zawieszki z nr fabr a poduche mam wyjętą z B8. Będzie to pasować do B6 P&P?

to jest zwykłe okablowanie nie MF:wink: niech chłopaki podeślą Ci nr. do gościa od kabelków MF może jeszcze ma:wink:

to jak rozpoznać te okablowanie pod MF bo czytam od 2 dni manuale i głupszy jestem niż na początku

Opublikowano

pytanie mam panowie

czy opona 255/35/19 nie bedzie mi opcierac? ziemia blotnik P 61cm T 63cm , letnie KUMHO chce zakupic

np. cos takiego

255/35R19 255/35/19 96Y XL KUMHO ECSTA LE SPORT (2943091817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

a no oprócz tych 3 kostek na focie z linku , musi być jeszcze płaska czarna kostka:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.