Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin: odważne marcin, chyba że widziałeś zone szefa kolegi :polew:

to samo mialam mowic :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzisiaj się woziłem Golfem V żony mojego szefa :grin:

I jak wrażenia ?

Wolę A4 :grin:

Przy 120 straszne bicie na kole było, felga krzywa albo niewyważona. Poza tym 1.9TDi 105PS przeciągu nie robi :wink:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Dzisiaj się woziłem Golfem V żony mojego szefa :grin:

Ja bym wolał na żonie szefa a nie jej golfem :naughty:

Już nie pierwszy mi to mówisz :polew:

Opublikowano

105 kuca to do Polo albo ibizy sie ledwo nadaje:decayed:

Opublikowano
105 kuca to do Polo albo ibizy sie ledwo nadaje:decayed:

Jestem tego samego zdania :decayed:

Opublikowano

Znowu Ming Blue:jerk: Dobra fela i gleba i auto miażdzy no i dupka też:kox:

d*pę widzę o cała reszta mi się rozmywa :whistling:

:siema: Zboczki.

Siema mordo:hi:

Znalazłem sobie 2 oponki tylko 225 i będzie mimowolny naciąg:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm:

Opublikowano
Chce ktos lampki dodsufitki s-line czarne - komplet do avanta

Ile za środkową?

Opublikowano
:hi:

doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm:

Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu :naughty:

Opublikowano
:hi:

doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm:

Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu :naughty:

nie nie ten leży w szufladzie i czeka na montaż:decayed:

Opublikowano
:hi:

doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm:

Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu :naughty:

nie nie ten leży w szufladzie i czeka na montaż:decayed:

:good:

Opublikowano

Fakt, kaskader dobry :whistling: tylko jak chce się tak "wyżywać" na aucie to niech jedzie na jakiś tor... Jak kiedyś coś mu nie "pyknie" to rozwali kogoś i będzie koniec kozaczenia :facepalm:

Opublikowano

koła zdjąłem, wyczyściłem (sporo piachu i na tylnym trochę lodu było) mała rundka ulicą, kierownica nie lata, jest wszystko jak było dawniej :banan: dzięki za rady :naughty:

Domin tak doleciał, matka odebrała mi, dzięki bardzo za nie. :thumbup1::thumbup1::thumbup1: jak bym mógł jakoś pomóc to wal do mnie jak jehowy do drzwi :decayed:

Opublikowano

witam szukam blende na klape "s4" moze byc podrobka czy macie moze sprawdzonego sprzedawce bym jakiegos syfu nie zakupil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.