Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Proponuję podpier.lić pomysł chłopakom od A6 i dać u nas taki temat:przebiegly:

http://a4-klub.pl/c6-rulezzz-179/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-a6-263086/

I imiennik mi to robi no co za s.... :decayed:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

MŁODY to czczwany lis.

No wiesz co :evil:

:wink:

Niech któryś z modów założy taki temat :banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widział ktoś ostatnio lustro pod drl i clh?? Jakby co proszę,o link na pewu :whistling:

DRL? To chyba nie w B6?

Dlaczego nie w B6 ja mam i sobie chwale:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

widział ktoś ostatnio lustro pod drl i clh?? Jakby co proszę,o link na pewu :whistling:

DRL? To chyba nie w B6?

Dlaczego nie w B6 ja mam i sobie chwale:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Ty to nawet nie wiesz o masz :wink:
Opublikowano

Jojo doskonale wiem co mam :decayed:

Opublikowano
Proponuję podpier.lić pomysł chłopakom od A6 i dać u nas taki temat:przebiegly:

http://a4-klub.pl/c6-rulezzz-179/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-a6-263086/

I imiennik mi to robi no co za s.... :decayed:

:dziura:

Opublikowano

Co kupiłeś za opony?

Opublikowano

te co Ty tylko cal mniejsze :wink:

Opublikowano

Ciekawe czy będziemy zadowoleni:decayed:

Opublikowano

PUMA ty masz scieme szyb fabrycznie czy robiles? Twoje B6 wyglada oblednie...

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

siema elita

ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie

Opublikowano
PUMA ty masz scieme szyb fabrycznie czy robiles? Twoje B6 wyglada oblednie...

Wysłane z mojego MT11i

Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują:wink:

Opublikowano
PUMA ty masz scieme szyb fabrycznie czy robiles? Twoje B6 wyglada oblednie...

Wysłane z mojego MT11i

Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują:wink:

Jakieś korzyści po regulacji ramki?

Opublikowano

U mnie to wiało jak bym miał szyby otwarte trochę poprawiło ale jednak auto już 200tys ma więc żeby idealna cisza była to jedynie nowe uszczelki trzeba wrzucić

Opublikowano
siema elita

ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie

Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany

Opublikowano
U mnie to wiało jak bym miał szyby otwarte trochę poprawiło ale jednak auto już 200tys ma więc żeby idealna cisza była to jedynie nowe uszczelki trzeba wrzucić

Albo B8 kupić:decayed:

Opublikowano
U mnie to wiało jak bym miał szyby otwarte trochę poprawiło ale jednak auto już 200tys ma więc żeby idealna cisza była to jedynie nowe uszczelki trzeba wrzucić

Albo B8 kupić:decayed:

Uszczelki tańsze:decayed:

Opublikowano
siema elita

ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie

Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany

Słyszałem że ciężko kupić używki a za nowe trzeba sporą kasę wybulić . Ile proponujesz

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.