Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ile mnie może wynieść rejestracja B6 2,5 z 2002 roku sprowadzonego z Francji? Dostała w ryja, ale czy warta zachodu jest zabawa z taszczeniem tego auta na lawecie po rzeczoznawcach, żeby ugrać 300 czy 400zł? No chyba, że warto, to proszę o instrukcję co i jak.

Podbijam. Głównie chodzi o cło. Czekam na info :hi:

Opublikowano

Za chwile na tvn turbo w turbo kamerze bedzie RS4 ktory zaliczyl stłuczke w warsztacie aso:facepalm:

Opublikowano

chłopaki skrzynia 6 CSH podejdzie p&p zamiast GBA

Opublikowano
chłopaki skrzynia 6 CSH podejdzie p&p zamiast GBA

Posłałem Ci PW. Nie masz tam czasami kompletu pasów? Kupię pasy na przód bananowe prawy i lewy, no chyba, że ktos ma komplet czarnych w rozsądnym pieniądzu, to bym może wziął. Oferty na PW.

Opublikowano

1362873914f6i1pb600.jpg

:naughty:

Opublikowano

wiem odebrałem ,pasów nie mam

Opublikowano

będę miał na opych sikawke ze zderzaka strona kierowcy jak by ktoś reflektował:wink:

Opublikowano
będę miał na opych sikawke ze zderzaka strona kierowcy jak by ktoś reflektował:wink:

musze sparwdzic ktora mi brakuje

Opublikowano

O co chodzi z tym "małysz/małyszówka" w aukcjach części, samochodów?

Opublikowano
O co chodzi z tym "małysz/małyszówka" w aukcjach części, samochodów?

kiedyś podobno Małysz dostał taką furę za swoję osiągnięcia :) i stąd małyszówka

Opublikowano
O co chodzi z tym "małysz/małyszówka" w aukcjach części, samochodów?

kiedyś podobno Małysz dostał taką furę za swoję osiągnięcia :) i stąd małyszówka

Bodajże w turnieju 4 skoczni wygrał B6.

Opublikowano

Pierwsze A4 dla Adama Małysza

Do dziś pamiętam sytuacje na poznańskiej giełdzie.

- Ma Pan zderzak do A4 B6?

- B6?

- No B6, Audi.

- Hmm

- 2004 rok auto

- Małyszówka?

- tja, małyszówka...

- trzeba było tak od razu

:grin:

Opublikowano

pocas, do dzisiaj tak jest :)

Opublikowano
będę miał na opych sikawke ze zderzaka strona kierowcy jak by ktoś reflektował:wink:

Hał macz?:naughty:

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

Zalega moze komus 20 ori srub do kol ?:grin:

Poszukam bo gdzieś mi komplet od B5 został chyba:mysli:

Opublikowano

siema Rezacze, szukałem ale nie znalazłem : dajcie linka do demontażu dekorów w b6/b7, proszę.

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

p.s.

jeszcze cuś : atrapa zderzaka od RS4 podejdzie do zderzaka s-line z B6 czy nie bardzo ?

rs4.jpg

Opublikowano

Ale w b6 nie bylo rs:decayed:

Opublikowano
siema Rezacze, szukałem ale nie znalazłem : dajcie linka do demontażu dekorów w b6/b7, proszę.

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

p.s.

jeszcze cuś : atrapa zderzaka od RS4 podejdzie do zderzaka s-line z B6 czy nie bardzo ?

http://s20.postimage.org/m45kp3qeh/rs4.jpg

Do ilu już podbiło?? Jak ja patrzyłem było 355zł:naughty:

Opublikowano
siema Rezacze, szukałem ale nie znalazłem : dajcie linka do demontażu dekorów w b6/b7, proszę.

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

p.s.

jeszcze cuś : atrapa zderzaka od RS4 podejdzie do zderzaka s-line z B6 czy nie bardzo ?

http://s20.postimage.org/m45kp3qeh/rs4.jpg

kratka zderzaka od S4 do S-line nie podejdzie, trzeba rezać, gdzieś na forum był temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.