Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kierwa bym bkleił fajną dupeczkę ale zaraz usuną:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

chodzi o 18'

Et 54 :wink:

:decayed::naughty:

Opublikowano
czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:

Jak dla mnie te lampy straszna kupa:kwasny:

943087_237456179729467_1594231428_n.jpg

Jutro pobudka o 5;30 i wyjazd do Zakopca:kox:

Opublikowano
czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:

:guma::tongue4:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:hi:podziękował

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:

Jak dla mnie te lampy straszna kupa:kwasny:

nie którzy robią dużo większą kupę ze swoimi autami a te lampy już widziałem nie raz tu na forum i raczej większość opinii była pozytywna :wink:

Opublikowano

Każdy ma inny gust:wink: Więc sprawa otwarta :wink:

Opublikowano

Kupie RNSe.

Ma ktos?

Opublikowano
Kupie RNSe.

Ma ktos?

Miałeś dopiero co?

Opublikowano
Kupie RNSe.

Ma ktos?

Miałeś dopiero co?

zepsuł
Opublikowano
Kupie RNSe.

Ma ktos?

pw

Opublikowano
Pompka na 1 cyl to ta od strony rozrzadu czy vacum ?

Wysłane z mojego MT11i

Od rozrzadu.

danke :thumbup1:

Podociskałem te blaszki yebane w konektorach pompek, wyczyściłem styki i uja dalej silnikiem telepie jak się zagrzeje. jutro będzie nowa wiązka z ASO, jak to nie rozwiąże problemu to szukam wtrysków nowych :kwasny:

Opublikowano

Spróbuj jeszcze uszczelnienia pompek wymienić na nowe, koszt nie jest duży a może pomóc. Właśnie to przerabiam w ASZcie.

Opublikowano
Spróbuj jeszcze uszczelnienia pompek wymienić na nowe, koszt nie jest duży a może pomóc. Właśnie to przerabiam w ASZcie.

Wiem, że to groszowe sprawy i to będzie następny trop do sprawdzenia. thx

Przy okazji sprawdziłem jakie mam pompki i siedzą 038 130 073 AR

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Z drugiej strony tak mysle, ze to chyba nie uszczelnienia bo pali mi zawsze na dotyk i nie przybywa oleju na bagnecie.

Poza tym auto było na kompleksowym przeglądzie wtrysków w Boschu Bielsko-Biała i tam wymieniana była pompka na 3cyl na nową, w tym tez chyba uszczelniacze na pozostałych - musze zerknąć na faktury, które dostałem z autem :eusathink:

Opublikowano

Ja w A3 żony walczę z wtryskami, mam nadzieję że po weekendzie majowym dostanę diagnozę co się popsuło.U niej jest taki objaw, że w czasie jazdy szaleją korekcje na wtryskach, trzęsie silnikiem i zapala się kontrolka od ESP. Najgorsze, że robi się tylko tak raz na jakiś czas...

Opublikowano
Ja w A3 żony walczę z wtryskami, mam nadzieję że po weekendzie majowym dostanę diagnozę co się popsuło.U niej jest taki objaw, że w czasie jazdy szaleją korekcje na wtryskach, trzęsie silnikiem i zapala się kontrolka od ESP. Najgorsze, że robi się tylko tak raz na jakiś czas...

U mnie w czasie jazdy jest ok, natomiast gdy silnik osiągnie temp 80-90st to na postoju trzęsie silnikiem i przenosi na budę. Korekcje niemal idealne, BIP-y mieszczą się w normie.

ESP też się zapalił ostatnio kilka razy i wpadł w tryb awaryjny.

Jutro jak wymienie wiązke zasilającą wtryski i się nie uspokoi to będę zły jak nigdy :disgust:

Opublikowano

:siema: Spamowicze :decayed:

Takie urwanie głowy ze nawet na forum nie ma jak wejść na dłużej :thumbdown:

Poda mi ktoś nr słowników do klapy avanta?? U mnie już jakieś zamienniki siedzą :thumbdown:

Opublikowano

Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.